iRiver E50 nebo Cowon D2+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 29. 3. 2009 22:04

Vždyť to už je staré...
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 29. 3. 2009 22:41

Takže jsi ho nevyzkoušel a přitom na něj nadáváš, to odporuje tvojí předchozí myšlence.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shupa 28. 4. 2009 08:43

iRiver E50 jsem v ruce ještě neměl, ale podle užívání ti můžu D2+ jenom doporučit. Mám ji doma, resp. jeho starší variantu D2 a nemůžu si ji vynachválit. Souhlasím, ale s ostatními, že si musíš rozmyslet, na kolik přehrávač využiješ, jak často, jestli si budeš pouštět video a tak...
Obrovskou výhodou D2+ je dotykové ovládáni. Jiné už bych nechtěl. Je dost rozdíl šahat na tlačítka a pohybovat se v menu a adresářích, nebo prostě šáhnout přímo na ikonu. Už nikdy bych se nechtěl pohybovat v písničce natož filmu pomocí tlačítka PREV, když stačí na displayi kliknout přímo kdekoliv do stopy písničky. To je prostě k nezaplacení...
Navíc ta bezkonkurenční výdrž...
Ale abych D2 taky jenom nechválit, tak přidán jediná dvě negativa: 1. váhá, 2. nelze tvořit playlisty (přesněji jde, ale je to komplikované a nespolehlivé).

Sice jsem o iRiver E50 jenom četl a viděl videa, ale i tak si myslím, že určitě na D2+ nebude mít...
Toť můj názor...
Shupa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 28. 4. 2009 09:00

mozes si vytvorit vlastny playlis. a to dynamik playlist, ale to asi vies.
Konecne som si nasiel sposob ako spravovat muziku na D2+ - MediaMonkey. Jedina inteligentna cesta, tak ako to chcem. V MTP mode, jednoducho presunie a vytvori playlisty do struktury aku chcem ja.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 1. 5. 2009 13:49

Už tu e50 někdo má? Jako 8gb za dvojku, 50hodin výdrž, malé rozměry, docela pěknej vzhled co víc si přát...
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 1. 5. 2009 14:14

je na zakladu E100 takze hudebni vystup bude stejny
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aurelius9 1. 5. 2009 16:06

Zvuk D2 a E100 je bez prehanania ako Skoda octavia a favorit. D2 vlastnim, E100 som kupoval ako darcek a mam ju dobre napocuvanu. Ak ti nevadi nutny zvukovy kompromis a chces usetrit, vezmi E50. Ak hladas vynimocnu kvalitu zvuku (na pomery prehravacov) a komfort (vasci a kvalitnejsi display, SDHC, vydrz baterky), ber D2.

Musim vsak priznat, ze ma mierne prekvapil tvoj vyber. Akoby si sa pytal, ci mas kupit Koss porta pro alebo HD595/600...
Cowon D2 4GB + DIY cmoy + Sennheiser HD555 (bye...) Beyerdynamic DT990 Pro, Koss PortaPro, Creative EP630

Fujitsu Siemens AMILO Pa1538 - Creative X-Fi Surround 5.1 - Genius sw-hf 5.1 5005

Nokia 5800 XM
aurelius9
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 1. 5. 2009 16:57

No mě jde o výdrž, malé rozměry, pěkný vzhled, příjemný menu a ten zvuk. Pokud hraje tak špatně tak si to tedy rozmyslím, ale ta cena + ostřílená značka vždyť to je sen každého kluka ne :love: :-))
Já jsem v rozdílech mezi mp3 docela skeptický alespoň to co jsem měl možnost slyšet sony a8xx, tužkovky thomson atd. tak tam žádný velký rozdíly nebyly asi jsem hluchý, ale přiznávám že sony hrál asi nejlíp i když poněkud plošně. Třeba u nového nano je slyšet jak je trochu pod dekou v porovnání třeba s clipem, ale zase mi přijde že nano má lépe posazený prostor a hlavně hlasy, clip nehraje špatně, ale přijde mi suchý a to ovládání, přehlednost, nemožnost složkovaní, věčně vybitý... Dát čtyřku za mp3 se mi moc nechce no, ale když tak pěkně tu d2 chválíte tak ho asi jednou zkusim.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 1. 5. 2009 21:08

že by sony A8xx hrál ploše? Nezdá se mi.
D2 a clip? Tak u mně zvítězil clip v přímém srovnání zvuku.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 2. 5. 2009 06:54

hmpf, D2 by si si mal urcite vypocut a nezabudni na Zen X-Fi. rozdiely su ale na posudenie treba urcity cas :-) .
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 2. 5. 2009 12:53

hmpf píše:Třeba u nového nano je slyšet jak je trochu pod dekou v porovnání třeba s clipem, ale zase mi přijde že nano má lépe posazený prostor a hlavně hlasy

S jakými sluchátky jsi Nano zkoušel?
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 2. 5. 2009 19:30

Na esw9 a re1, head-direct jsou výškovější a audio technicy jdou ze široka, důraznější, velmi příjemné na hlasech, ale oboje hrajou dobře na všem. Kdybych měl hodnotit těch pár mp3 co jsem slyšel tak bych si netroufl, já velký rozdíly v nich opravdu neslyším, až nějaká firma udělá zvukovou kartu v podobě mp3 bez kravinek tak to bude hit :-))
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 2. 5. 2009 19:34

to asi ta sluchátka...nebo to tam opravdu neslyšíš.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 3. 5. 2009 13:30

Figut píše:to asi ta sluchátka...nebo to tam opravdu neslyšíš.

bohužel neslyším, clip je o něco detailnější a přesnější, nano je zase hladší a silnější na base, ale jsou to tak drobné nuance, pro mě zanedbatelné.

Figut píše:že by sony A8xx hrál ploše? Nezdá se mi.

nástroje se slévají, prostor je udušený atd. s tím nemá problém jen sony, ale určitě všechny mp3 s trochou nadsázky drtivá většina. Stačí si poslechnout alespoň slušnou zvukovou kartu a rozdíly jasně vyplavou na povrch. Myslim, že o tomhle se nemá cenu bavit, s přenosnym audiem ala mp3 se nedájí čekat zázraky a ceny některých jsou k smíchu, na druhou stranu třeba ten clip na svoji cenu nehraje vůbec ale vůbec špatně.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 3. 5. 2009 13:48

Nevím, no.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků