Padělky sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ovo 24. 6. 2009 09:16

Na začátku? To snad ne...

Já myslím, že i pro Jamall264 byla zdejší diskuze přínosem, i když pochybuji, že se vzdá výdělku na aukcích. A proč taky, když ne on, tak to tam budou stejně za chvilku prodávat čangové, e-bay je toho důkazem.
Přiznat, že prodávám kopii, to je jako jít si dobrovolně na policii pro pěknou pokutu, takže taková doznání asi těžko vymůžete. Dokud si tohle nebude hlídat sám aukční server, potom jediné, co lze dělat, je psát zkušenosti do föra.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F1l1p 24. 6. 2009 09:33

Jamall264 píše:To ale znamena, ze v dnesni dobe je tezke rozpoznat kopii od originalu. Zda padelky hraji stejne jako originaly! V mem pripade to asi tak je a myslim si, ze i u vetsiny padelanych sluchatek jak rikate. Takze pokud vzhledove a kvalitou zvuku jsou jako original, tak si lidi koupi ty levnejsi kde se neplati za znacku. Debata je tedy vyresena.

To tady snad nikdo neříkal, že kvalitou jak zpracováním, tak zvukem jsou stejné, jako originály. Vzhledově jsou dnes kopie od originálů takřka neroznatelné, ale tím to z mých zkušeností origa od kopií končí. Použíté materiály a hlavně zvuk je mnohem horší.
F1l1p
Junior

Odeslat příspěvekod Jamall264 24. 6. 2009 11:19

pHp píše:No kamaráde s takový postojem jsme spíše na začátku než že máme debatu nějak vyřešenu! Padělek je padělek (ať jakkoliv kvalitní) a jeho prodejce (zejména vědomý) je podvodník.

Tvůj aukro nick je prosím jaký?


Ale stale me vrta hlavou, jak lze rozpoznat, ze jde o padelek??? Kdyz sluchatka jsou stejna a hrajou stejne jako original? Hm? A na Aukru neprodavam.
Jamall264
Junior

Odeslat příspěvekod Jamall264 24. 6. 2009 11:21

F1l1p píše:
Jamall264 píše:To ale znamena, ze v dnesni dobe je tezke rozpoznat kopii od originalu. Zda padelky hraji stejne jako originaly! V mem pripade to asi tak je a myslim si, ze i u vetsiny padelanych sluchatek jak rikate. Takze pokud vzhledove a kvalitou zvuku jsou jako original, tak si lidi koupi ty levnejsi kde se neplati za znacku. Debata je tedy vyresena.

To tady snad nikdo neříkal, že kvalitou jak zpracováním, tak zvukem jsou stejné, jako originály. Vzhledově jsou dnes kopie od originálů takřka neroznatelné, ale tím to z mých zkušeností origa od kopií končí. Použíté materiály a hlavně zvuk je mnohem horší.


Stale nevim jak rozpoznam padelek od originalu? Rozhodne zvukove ne jak pises, tak jak tedy?
Jamall264
Junior

Odeslat příspěvekod F1l1p 24. 6. 2009 11:39

Já, ale netvrdím, že máš doma padělek. Zatím jsem jen poukázal na to, že v diskuzi na head-fi došli k tomu, že ty sluchátka, které někdo koupil padělek byl (a to hlavně z důvodu, že to prodejce přiznal). Dále jsem napsal, že z mých zkušeností (měl jsem v ruce asi 4 kopie sluchátek) jsou sluchátka velmi dobře vzhledově okopírovaná, ale že se originálům jak zvukově, tak zpracováním nevyrovnají.
BTW: zrovna jsem koukal na aukro a jeden prodejce tam nabízí sluchátka pod názvem: Stereo sluchátka - pro mp3, mp4, mp5, ipod, iphone -> můžete tam najít např: Bose IE (tu novou řadu za 500 vč. pošty), Senny CX řadu (v různých barvách za 400-600), Sony EX-85 (za 300) -> stačí si jen vybrat. ;-)
F1l1p
Junior

Odeslat příspěvekod Jamall264 24. 6. 2009 11:57

Ano ale z head-fi diskuze je stara pres rok a pul, tudiz nyni se vyskytuji jeste lepsi padelky. Me jen zajima jak poznam tedy padelky? Sluchatka ktera mam doma, hraji a naprosto jsou ze stejneho materialu(i uvnitr) jako originaly. Ale byli za nizkou cenu, proto me zajima jak poznam jestli jsou padelky ci ne? Diky.
Jamall264
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 25. 6. 2009 08:25

Pošli je SONY na otestování. Prakticky všichni výrobci mají oddělení, které se padělky zabývá.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jamall264 25. 6. 2009 08:52

Oki to je velmi dobry napad. Mas adresu presne kam je zaslat? Diky.
Jamall264
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 25. 6. 2009 12:52

Já bych začal na www.sony.com
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jamall264 26. 6. 2009 09:58

pHp píše:Já bych začal na http://www.sony.com


Vtipálku ]:-<
Jamall264
Junior

Odeslat příspěvekod GiGiDAGia 26. 6. 2009 11:03

Co je za problém se sebrat a vyrazit do prodejny SONY (elviapro) ? v MB mají V500, nevím jak jsou na tom jiné prodejny ... případně nějaký DJ shop (maxistore.cz ,club-music.cz) - mají plno věcí na "ošahání", určitě ti vyjdou vstříc.

Šlo by o porovnání ...
nositel titulu: OGOznalec no. 1*** (od qwertoma)
SE K550i, Nokia E61, iAudio G3
GiGiDAGia
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 26. 6. 2009 15:54

Někdo se hold bez cizí pomoci asi ani nevyprázdní. Dej vědět, jaks pochodil.

Customer Information Centre
Sony United Kingdom Limited
Jays Close
Basingstoke
RG22 4SB
U.K.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 26. 6. 2009 17:09

Kdyby nevěděl, tak je to ta velká budova nalevo na půl cesty ze Southamptonu do Londýna, hned vedle dálnice.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jamall264 27. 6. 2009 07:59

pHp píše:Někdo se hold bez cizí pomoci asi ani nevyprázdní. Dej vědět, jaks pochodil.

Customer Information Centre
Sony United Kingdom Limited
Jays Close
Basingstoke
RG22 4SB
U.K.


Vy jste opravdu komici, si z teto diskuze uz delate vylozene pr..l. Jeste jsem nemel cas zajet do UK;-)
Jamall264
Junior

Odeslat příspěvekod eraser_svk 28. 6. 2009 13:15

Myslím, že v tej krajine funguje aj pošta.
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků