KOSS PORTA PRO 25th ANNIVERSARY EDITION

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pavouk106 26. 6. 2009 15:19

Na lidi kašlu, já vim, co mam na hlavě :-)
Pavouk106
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 26. 6. 2009 15:21

*****áno? :-D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavouk106 26. 6. 2009 15:22

Chlapče, říkám na hlavě, ne v hlavě
Pavouk106
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 26. 6. 2009 15:26

Na hlavě to můžeš mít také, chlapče :-D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavouk106 26. 6. 2009 15:31

Snažim se chodit upravenej, ale možná že u vás to máte jinak...
Pavouk106
Junior

Odeslat příspěvekod nocomichi 26. 6. 2009 19:31

Výroční edici už mám delší dobu. Koupil jsem je jen jako sběratelskej kousek a archivoval v knihovně. Koukal jsem po tom opletenym kablíku a nechápu stížnosti na pofiderní kvalitu kabelu klasických KPP. Doma mám jedny, které mi slouží už dlouhá léta. Kabel mají v perfektním stavu a řekl bych, že je dvakrát tak robustnější jako ten opletenej, respektive kabel vyvedený ke jedné mušli klasických KPP je stejně silný jako celá ta tkanička u výroční edice.
nocomichi
Junior

Odeslat příspěvekod Balda_87 26. 6. 2009 20:14

nejde o tloušťku ale o to co se s ním děje hlavně v zimě :-) moooc lidem to prostě praská.
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oggi 29. 12. 2009 23:29

No já přemýšlím nad KPP a nějakýma BT sluchátkama(nokia BH-503). Kvalitou zvuku nemůžu samozřejmě srovnávat, ale pohodlnost nošení ano:)...Vzal jsem si v úvahu: U bt sluchátek nemůžu zlomit kábel ale kdo mi uzná reklamaci když se mi na nich zničí něco jiného, nikdo. Řeknou že si zato můžu sám, heh..Proto si rači pořídím kossy s doživotní zárukou, a při výběru jednoznačně vezmu porta pro a když už je 25. výroční edice, vezmu tyhle, líbí se mi a nebudu mít stejné, na lidi se*u, aď si myslí že mám padělěk nebo kdoví co, hlavně že to hraje dobře!!ne? Přemýšlel jsem teda i nad sporta pro. U kterých se mi líbí ten most(jde přehodit na týlní a normální) a taky když jsem je měl na hlavě, byly super, seděly jak přibité a zvuk taky super...Ale radši obyč kossyPP, které jsem teda na hlavě etě neměl, ale věřím jim...No, hmm,, když jsem si pročítal tyhle komentáře na KPP, našel se jeden člověk který proti nim něco měl, nechci ho odsuzovat, ale je to blbost...Nejsou nejlepší..četl jsem test kde byly na druhém místě mezi outdoor sluchátkama(první byly sennheiser px100 myslím) ale ty se mi vůbec nelíbí.. To je můj názor..a když příjdu do obchodu a kupuji si sluchátka, hned mi poradí právě tyhle, co víc dodat?
oggi
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 29. 12. 2009 23:51

že lžou? možna v ceně s PX100, ale nejlepší? no to nechci vědět kde jsou řazeny tyhle "sluchátka" se sluchatky již které tak označit jdou....
Naposledy upravil bubaak dne 29. 12. 2009 23:54, celkově upraveno 1
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 12. 2009 23:54

jj Koss nejsou spatny, kamos ma ty Porta Pro. Vypadaj celkem sportovne a slecnam slusej :) Jen kdyz to slysim jak to hraje ven, to bych nemusel ale kdyz to tem lidem neva...no a taky me to pripomina ty sluchatka co mela mati za 20kc kdysi :) molitan, most - ten by mohl vypadat lepsi.
Co jsem je poslouchal tak na basovou music ok. V tehle kategorii bych ani asi jiny neresil.
ripper6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 30. 12. 2009 12:47

Pokud někomu nevadí, že skoro vůbec neizolují, tak v TÉHLE KATEGORII jsou určitě dobrá volba.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 30. 12. 2009 17:20

Ale dobrých 90% majitelů je má do MHD....
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 30. 12. 2009 17:22

Vždyť to je v pohodě :) máš přehled o okolním dění a tvé okolí si může užívat stejně dokonalého zvuku jako ty.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 30. 12. 2009 22:58

Lidi s KPP v šalině fakt nepochopím. Buď si mají pořídit nějaký pořádný uzavřený poklice (kamarád pořád tahá na uších či na krku Senny HD215), nebo nějaký špunty. Pecky či supraaurály ruší okolí, a navíc si to ten dotyčný musí zbytečně moc zesílit, aby to vůbec přes ten okolní ruch slyšel.
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slayers 31. 12. 2009 08:03

Koukám že Koos porta jsou věčný téma k vášnivejm debatám.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků