Logitech Z Cinema nebo Z-2300 THX

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kozousch 19. 7. 2009 20:47

PC Speakery opravdu v žádném případě nevedou k ani uspokojivé kvalitě zvuku. Máš 3 možnosti:
1) smíříš se s duněním a cinkáním a pořídíš si PC Speakery

2) oželíš basy a koupíš si aktivní monitory nebo něco bazarového - midi věž s bednami, stereozesilovač a regálové reprobedny a podobně

3) připlatíš si a koupíš si za 6 tisíc 2.1 sestavu, co doporučuje Radek nebo něco srovnatelně kvalitního. Za 6 tisíc Kč už lze pořídit i slušný použitý stereozesilovač a sloupové reprosoustavy - pokud máš možnost jejich umístění.
Nebo tyhle mohutné regálovky:
http://elektro.bazos.cz/inzerat/3738154 ... flexem.php
Mám je v kuchyni a musel jsem jim ucpat bassreflex a uvnitř je kompletně vytlumit a i tak basují pekelně ...
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A.n-d.Y 19. 7. 2009 21:24

No a když už ty Logitechy tak které? Nebo úplně jiné?
A.n-d.Y
Junior

Odeslat příspěvekod Kozousch 19. 7. 2009 21:28

Já to vzdávám ....
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A.n-d.Y 19. 7. 2009 21:34

No dobře tak já už se raději na nic neptám, stejně si myslím, že bych nepoznal rozdil kdybych si koupil ty monitory jak říkáš basy by tam nebyly a já nevím co od toho mám očekávat od těch logitech zhruba vím...
A.n-d.Y
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 19. 7. 2009 21:38

hoď si mincí
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A.n-d.Y 19. 7. 2009 21:42

Si koupím asi ty Cinema jsou hezčí :-D
A.n-d.Y
Junior

Odeslat příspěvekod Emokid 19. 7. 2009 21:55

Jasně, maj dálku, USB, subáč, co víc si přát? :o) Super spotřebka, až z toho vyrosteš, což bude +- v době kdy tomu skončí záruka a aktivuje se nějaké to kur*ítko, tak se tu pak třeba vrať a zkusíme zas vymyslet něco seriozního. :D
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 19. 7. 2009 22:06

A.n-d.Y píše:Si koupím asi ty Cinema jsou hezčí :-D


Kup si je a buď spokojen, chlapče. 8-P
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A.n-d.Y 19. 7. 2009 22:11

Se vrátím až budu řešit repra k TV ale to je budoucnost chtěl bych tam pak napojit i noťás ale zatím to je nerealizovatelné...
A.n-d.Y
Junior


Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 19. 7. 2009 23:31

Jasně, Kenwood huhňající sub + strašidelné Genius repro, to ber! Je to coool jak kráva!

(myslím, že spousta lidí ti zde dala doporučení, ale tobě není pomoci, tak si kup cokoliv, stejně se rozhodneš špatně)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 20. 7. 2009 07:41

Tady souhlasím s Radkem, je tu spousta zkušených lidí, to ti dobře radí, ale ty je všechny ignoruješ a pořád chceš genius/logitech/prostě počítačové společnosti. Chápu že na kámoše asi uděláš dojem, když jim řekneš že máš super Genius nebo Logitech, ale smiř se s tím, že to bude hrát prostě mnohem hůř než repro od nějaké firmy které se specializuje na zvuk.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 20. 7. 2009 16:17

ty jelene! Ja souhlasím taky s Radkem :shock:
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A.n-d.Y 20. 7. 2009 19:59

Dal jsem na vaše rady a podíval jsem se po studiových monitorech a chci se zeptat zdali mi aspoň z části nahradí jedny z těchto subwoofer...

http://www.dj-obchod.eu/katalog/repro-s ... 0-par.html

http://www.dj-obchod.eu/katalog/repro-s ... -15-d.html

Dosud jsem byl zvyklý že mi aspoň něco dunělo z podnohou jestli mě chápete nechci být zklamaný když už do toho vrazím ty prachy...
A.n-d.Y
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 20. 7. 2009 21:09

A.n-d.Y když nechceš kupovat něco, co neznáš --- je problém si zajít někde do kšeftu, některou z navrhovaných beden si poslechnout? :hm
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků