Logitech Z Cinema nebo Z-2300 THX

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 22. 7. 2009 09:58

Recenze na CZC mají pouze nalákat a prodat.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 22. 7. 2009 10:28

To je možný, ale já bych se za takovou recenzi styděl, finačně špatně na tom Radek.Hulan určitě nebyl, aby tu recenzi musel napsat za každou cenu. :))
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kozousch 22. 7. 2009 11:06

Lhát se musí umět a chce to také dobrou paměť!
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jarmilagorila 22. 7. 2009 12:29

Kozouschu svatá pravda,i když mně osobně se to příčí,ale beru to jako další vývojovou etapu v audio názorech Rada,(nemyšleno zle).Já to beru tak,že je všechno relativní,na chvíli a nebudu stresovat jestli zboží,které jsem koupil podle kladných recenzí bude za rok třeba haněno-to je prostě život. ;-)
jarmilagorila
Junior

Odeslat příspěvekod Aspon 22. 7. 2009 13:00

Přesně tak, dokud člověk nemá srovnání s podstatně lepší sestavou, tak i ty Z-2300 se můžou zdát dobré.
Toyota Avensis TS 1.8 (2017)
Michelin Primacy 3 / Nokian WR D4 (215/55/R17)
Aspon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 7. 2009 16:20

pak se ale neperu do morku kosti že je to, to nejlepší co si kdo může koupit (přiklad třeba Radkovi Shure SE530)....
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 22. 7. 2009 18:33

No, co k tomu říci, prostě skutečný názor recenzenta se nemusí vždy shodovat s tím, co napíše. Není prostě možné napsat "nic z toho nehraje hudbu, žádné repro nemohu doporučit" ;) 99% recenzí se píše takto. Prostě se hledá mezi slepými král.

Vítej do reálného světa. 8-)

Komerční texty se prostě píší často komerčně.

V tomto je paradoxně mnohem lepší blog, tak se člověk na "ohledy" může zvysoka vykašlat ;)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 22. 7. 2009 18:40

To beru, ale problém je v tom, že tvůj názor se za ty 4 roky otočil o 180°. :hm :-))
Né všechny recenze jsou jenom zcela vychvalovačné, naštěstí. :nenapadne
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 22. 7. 2009 18:47

Omyl, můj názor se nezměnil. Jen není dobré pokládat za můj -osobní- názor to, co napíšu do komerční recenze pro masy ;)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 22. 7. 2009 18:54

Kdyby mi zaplatili jmění tak bych taky napsal do novin že nejlíp hrajou sluchátka od vietnamců :D
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 22. 7. 2009 18:58

Radek.Hulan: V tom případě beru tu recenzi vyloženě jako lživou. :D
Takové recenze opravdu nepotřebuji resp psaní takové recenze je z pohledu uživatele naprosto zbytečné a nevím jak ty, ale já bych ze zbytečné práce uspokojující pocit neměl.

Jak už psal Kozousch, "Lhát se musí umět a chce to také dobrou paměť!" :D

Z recenze Logitech Z680 v S&V 2004:
Lehkomyslně rozdaný certifikát THX
AKTIVNÍ REPROSYSTÉM 5.1 NEJEN K PC LOGITECH Z-680, cena 15 238 Kč. :D
A co říci ke zvuku? Počítačovým hrám pochopitelně vyhoví. Pokud preferujete především basy, tak vás uspokojí i zvuk akčních filmů. A co hudba? Kdyby se Ian Anderson v podání Logitechů slyšel, vrazil by si flétnu do ucha... :D
Václav Nývlt


A pak že to nejde. :-))
Chápu, že ten tvůj test byl určený pro náctileté, ale i tak si myslím, že by víc ocenili za stejné peníze kvalitnější 2.0 repro, stačilo se o nich zmínit v tom testu.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kozousch 22. 7. 2009 19:27

Jako fór dobré, ale jinak zrovna Ian Anderson není dobrý příklad - byl jsem na koncertě Jethro Tull dvakrát a zvuk byl v obou případech srovnatelný s vesnickými BěsBandy :-(
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 22. 7. 2009 19:41

vanDave píše:kvalitnější 2.0 repro, stačilo se o nich zmínit v tom testu.


A k čemu by komerčně bylo zmiňovat se o repro, která daný obchod neprodává? ;)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 22. 7. 2009 19:47

RH recenzi zhotovil na základě požadavků CZC. Kdybych byl obchodník, neměl bych na svém obchodě recenzi se závěrem: "Pokud chcete kvalitní reproduktory pro Váš počítač, Logitech Z-2300 2.1 THX se vyhněte obloukem a raději si kupte jiné, dražší stereo reproduktory v konkurenčním obchodě. Budete s těmito reproduktory určitě spokojeni."
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 7. 2009 20:09

Radek.Hulan píše:
vanDave píše:kvalitnější 2.0 repro, stačilo se o nich zmínit v tom testu.


A k čemu by komerčně bylo zmiňovat se o repro, která daný obchod neprodává? ;)


Možná by ho to vedlo k zamyšlení co vůbec prodává ? Jsou to lháři jako každí jiní obchodníci
V datartu se taky člověk doví že nejlepsí je 7,1 a že stereo je zastaralé a neschopné ...
Že vám není blbě takhle lhát a pak nadávat pubertákům co Vás citují, že jsou lháří a ničemu nerozumí :-!
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků