Doporučte hudbu (alba)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vanDave 11. 5. 2009 00:12

Teď jsem si vzpomněl, jak jednou volal nějakej týpek do pořadu Písničky z lásky na Kiss Hády, že by chtěl pustit Beastie Boys a moderátorka mu místo toho pustila Backstreet Boys... :D
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kozousch 11. 5. 2009 09:13

To já jsem zase slyšel, jak v nějakém podobně připitomělém pořadu nechal vnouček zahrát svojí babičce k narozeninám nějakou Běs Metalovou kapelu. Pokud se ten song nejmenoval "Zvracení", tak to byla chyba. Velice mě překvapilo, že mu to zahráli, ale bylo to po půlnoci. Přes den by to tutově nepustili.

Moc se mi u tohoto typu "písniček na přání" líbí, že si všichni posluchači přejí jen a pouze aktuální (s)HITY, které v běžném vysílání rotují každou hodinu do úplného zpitomění. Předpokládám, že když tam zavolá někdo o něco, co nemají v podplaceném playlistu, dozví se, že se jeho přání "nevejde do formátu jejich stanice".

Já jsem FM Lomoz vyloučil ze svého života už někde před 15 lety, takže se mi podobné hrůzy naštěsti podaří vyslechnout jen výjimečně a pod nátlakem. Bohužel jsou občas v mém životě situace, kdy nemohu prostor otrávený FM Lomozem dostatečně rychle opustit. :-(

Peter Gabriel - Passion (soudtrack z filmu The Last Temptation Of Christ)
Od Petera Gabriela mám rád všechno. Za největší pecku považuji "Passion", všechno ostatní je velice slušné, jen "So" mi zní trošku popově

Genesis - The Video Show
Sice je to DVD a navíc s nejprovařenějšími klipy z PoGabrielovské éry, ale muzika je příjemná, klipy veselé a grimasy Philla Collinse pekelné.

Kate Bush - Whole Story
Výběrové CD. Vyšlo i stejnojmenné DVD stejného názvu s parádními klipy. Po mě je Kate Bush nejúžasnější a (za mlada byla) nejkrásnější zpěvačka a skladatelka na světě a přestože to z dnešního pohledu (poslechu) tak nevypadá, tak v době, kdy začínala, byla absolutní Underground a mezi tuctovými hopsandami a loutkami v rukách (spíš pérech) producentů působila svojí nezávislostí a hudebním i tanečním projevem jako zjevení.

Hard-Fi - Once Upon a Time in the West
Hard-Fi - Stars Of CCTV
Röyksopp - Melody A.M.
Newton Faulkner - Hand Built By Robots

Musím přidat i nějaká novější alba, která mě dostala, abych nevypadal jako zpátečník :-)
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareq0 28. 5. 2009 17:55

Kozousch píše:Musím přidat i nějaká novější alba, která mě dostala, abych nevypadal jako zpátečník :-)

Kvalitu prověří až čas ;-)

Přidám poslední 2 alba Primordial - The gathering wilderness a To the nameless dead.
Jedna z mála kapel, u kterých se mi zdá, že s každým albem zraje jako víno :D
Komu nevadí trošku tvrdší muzika, nechť klikne ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=4uJkW2n6 ... re=related
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 28. 5. 2009 19:00

Celkem na mě působí sympaticky Lady GaGa - The Fame. Pop apod. nějak nemusím, ale tohle se dá poslouchat.
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DC20 12. 6. 2009 19:41

OST Kingdom of Heaven
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod thePrayer 21. 7. 2009 19:16

The Prayer - Trust :D
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 7. 2009 20:01

Travis - The Man Who
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 23. 7. 2009 20:28

Charlie Straight - She is a good swimmer
Hodne dobre album, posledni dobou tocim vlastne jen tohle. A kdyz vezmu v potaz, ze je to kapela z Ceska a je to jejich debut... :)
Keep your eyes open wide...
chazyk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 13. 8. 2009 07:29

Samael - Lesson in Magic (FLAC)
http://www.last.fm/music/Samael
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 16. 8. 2009 19:53

V poslednej dobe prichádzam na chuť The Beatles, hlavne sa mi páčia albumy Abey Road a Let It Be. :-))
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ScRyX 28. 8. 2009 19:38

Delain - Lucidity a Delain - April Rain
speváčka Charlotte má úžasný hlas <3 a tie albumy su úplná pecka, ale Lucidity som prišiel na chuť až po mesiaci :).
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomeq 1. 9. 2009 19:19

Par albumov co pocuvam v poslednej dobe stale dookola:
Emiliana Torrini - Love In The Time Of Science (1999)
Pianochocolate - Morning Coffee (2008)
Renaud Garcia-Fons - La Linea Del Sur (2009)
Blue Foundation - Life Of A Ghost (2007)

a vcera som si zadovazil Apocalyptica - Inquisition Symphony (1998)

Inak nejak nemozem prist v poslednej dobe nicomu na chut, takze ak viete o niecom dobrom, najlepsie nieco akusticke, nie moc rychle, ale zaroven ani ani nie moc pomale, prip. s zenskymi vokalmi, kludne odporucte... O:-)
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emokid 7. 10. 2009 19:39

Escala - Escala

Ženské smyčcové kvarteto - http://www.last.fm/music/Escala

Na albu je spousta známých pecek s novým zajímavým zvukem.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 7. 10. 2009 20:51

Emokid: Tak to těďka poslouchám, většina skladeb je v pohodě, ale Chi Mai v originále zní mnohem dokonalejc(ale tady je to ovlivněno tím, že Morriconeho zbožňuju.)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 7. 10. 2009 21:42

Landaaa Best Of 1
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků