[recenze] Q-Jays a S-Jays

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 9. 2009 16:54

Sorry bol som trocha prudšii.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 1. 9. 2009 17:40

Myslím, že toto není zdaleka první případ Bínových názorů, které jsou na hony vzdálené od zkušeností jiných uživatelů. V některých (např. výšky q-JAYS) je fakticky inverzní. Těžko říct, čím že to je. (Ano, každý může mít svůj názor.)
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 1. 9. 2009 17:47

Hmm, ty jsi taky nepřipouštěl, že se dají porovnávat IE8 s tříměničem.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 1. 9. 2009 17:50

Jejejej, to se tu bude hádat, to se bude hádat. :)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slayers 1. 9. 2009 17:50

Přispěju taky troškou do mlýna.Tato recenze se mi zdá úplně postavená na hlavu oproti těm předchozím a proto zde zdělím svůj názor na ně.Já se nechci stavět do role ochránce svých Q-ček ale na mě působí přesně naopak než na recenzenta.Nemůžu souhlasit s hodnocením výšek v kterých si myslím přímo excelují(není to tak dlouho co byli srovnávány se Shure 530) a asi bych nepsal o pokusech v jakém koliv směru od provedení až po vše ostatní.Naopak se nestotžňuji s podáním prostoru který je asi nejslabším článkem těchto sluchátek.Co se kabelu týče tak ten též ok a to i po ročním provozu.Je pravdou že jsou potřeba dost rozehrát a tady bych asi viděl kámen úrazu.Ale proto si myslím není zcela regulérní pouštět tuto recenzi do světa není pak objektivní a může si myslím připravit pár lidí o pěkný zážitek z hudby.A ten q-ka dovedou přpravit za svoji cenu více než dobrý.Neber to Bíno jako útok je to jen a jen můj názor.Podle mého hrajou líp než Sen.HD555 a ty jsou brána myslím jako dobrá sluchadla.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 1. 9. 2009 17:53

Ano hrají lépe než HD555(no tady to záleží na co to připojíte) to nepopírám, nezapomínejte, že já beru jejich výšky slabší třeba oproti zmíněným Phonakům a etám. Kdybych je neměl s čím porovnávat, tak jsou v pohodě. Jinak zrovna u Shure mi přišli výšky jako nejslabší část, ale i tak lepší než Q-Jays.
Jinak na obhajobu qček, výšky mají lepší než třeba UE5, mezi Q-Jays a UE5 je to docela těsný souboj. Prostě jde o to, s čím je porovnáte, já je porovnal s tím lepším ve stejné cenové hladině, Třeba proti Shure se310 hrají Jaysi líp, fakt jde o to, š čím porovnáváte.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ScRyX 1. 9. 2009 18:12

@slayers: nemaju qcka tlakovy menic nahodou ? :) tzn. burn-in sa afaik nekona :P max. psychologicky
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 9. 2009 18:15

ScRyX píše:@slayers: nemaju qcka tlakovy menic nahodou ? :) tzn. burn-in sa afaik nekona :P max. psychologicky

Ty tomu tak prd rozumies :mrgreen:
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ScRyX 1. 9. 2009 18:19

Nj tak phonaky maju tiez tlakovy a nemyslim ze sa zlepsuju, len tym ako sa uzivatel postupne nauci si ich spravne napchat do usi(v mojom pripade) :D
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 9. 2009 18:22

Aspoň je vidět, že každý má jiný sluch.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 1. 9. 2009 18:40

palinoch píše:Niesom kriklun ktory tvrdohlavo a neochvejne presadzuje svoj nazor a takto magori ludi svojim postoj ako to bolo v pripade ER4 jedneho zaujimaveho clena. Som skor realista ktory sa snazi vidiet veci realne.

Realisto :mrgreen: . Já vycházel z mé empirické ( :lol: ) zkušenosti ER-4P vs. Phonak kde byl (pro mne) propastný rozdíl. A tudíž, když mi bylo poté sděleno o jistých podobnostech vyšších modelů značek Shure, UE a Sennheiser s Phonak, mohl jsem si podle těchto získaných poznatků od člověka, který je slyšel, udělat soukromý názor, který jsem (proč by ne) uváděl veřejně na tomto fóru. (Takhle normálně nemluvím :potichu )
Teď je to jak na HF :nenapadne
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 9. 2009 18:47

Ale to je v pohode.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slayers 1. 9. 2009 18:49

Se špunty žiju už poměrně dlouhou dobu takže v nasazování jsem problém neměl ale věř mi že se opravdu rozehrávají.Myslím že tenhle názor nesdílím sám,bylo zde už o tom mluveno vícekrát.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 1. 9. 2009 18:52

Dost lidí pochybuje i o rozehrávání dynamických měničů, u Tlakových(omlouvám se, spletl jsem si český názvy) jsou o tom mnohem větší hádky.
Naposledy upravil Bína dne 1. 9. 2009 19:06, celkově upraveno 1
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 1. 9. 2009 18:58

Tak počkej, co je pro tebe dynamický měnič a co elektromagnetický. Abychom si ujasnili terminologii.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků