HD 800 jsou doma!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Emokid 17. 10. 2009 20:35

Ten poslední článek se Záhoranským na hlavní straně podle mě neměl chybu, tak moc nechápu ty narážky tady. :-|

http://avmania.zive.cz/Titulni-strana/Z ... fault.aspx
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 17. 10. 2009 20:48

Tiez mam pocit, ze mi cosi unika. Ten clanok sa mi pacil.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hertz-sk 17. 10. 2009 20:50

Prezrite si fórum hifi.slovanet.sk - sekciu slúchatka a hlavne topic o HD800 alebo iných top modeloch a pochopíte. (totálne to tam zasvinil)
DAC YBA WD202 => XLR MOGAMI => Mackie HR824
hertz-sk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 17. 10. 2009 20:50

Mňa len fascinuje, že vždy, VŽDY keď sa niekde skloňuje pojem "HD 800", tam sa objaví aj Záhoranský :D :tleskani
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 17. 10. 2009 20:55

hertz-sk --> hej, to meno som si dal do googla a zrovna hifi.slovanet.sk mi vyplulo, ale ten topic s HD 800 sa mi naozaj nechcelo citat - odporucas na pobavenie, ked budem mat depku? :D

eraser_svk píše:Mňa len fascinuje, že vždy, VŽDY keď sa niekde skloňuje pojem "HD 800", tam sa objaví aj Záhoranský :D :tleskani

Tak podme spolu:
1. Nominativ - Kto? Co? --> HD 800
2. . . . :D :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Emokid 17. 10. 2009 20:57

hertz-sk: No já jsem to četl už předtím, pokud vím tak se tam řešilo hlavně jestli ten předprodejní kus měl a jestli je to opravdu taková pecka jako to je.

Přitom evidentně má ten člověk lepší sluchátka zdroj a slyšel toho víc než, až na pár vyjímek, v podstatě my všichni tady.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hertz-sk 17. 10. 2009 21:08

Odar: doženie ťa k samovražde/neskúšaj :-/

Emokid: máš pravdu - počul, ale ver-never, ten chlap je zasnívaný a "slepý" vidí len HD800 a seba.

//môžeme sa modliť, aby neobjavil avfórum, lebo by sme došli...
DAC YBA WD202 => XLR MOGAMI => Mackie HR824
hertz-sk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 17. 10. 2009 21:10

Tady jde o to, že jeho příspěvky jsou dlouhé jak průměrná povídka. Co jsem pochopil z reakcí ostatních, tak mele dost často i blbosti, Například říkal něco o tom, že Benchmarky maj každej jinej zesík, což jak chápu je blbost, protože by měli být stejný.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 17. 10. 2009 21:12

hertz-sk --> Co myslis tym "slepy" a zasnivany? Mozno je naozaj maniak do sluchatok a treba ho brat s prehladom. Ale za to ho odsudzovat? Fakt sa mi to nechce citat . . . a riesit to, ci ich mal doma, nemal doma - mne je to tak u riti - pokial ich nemam ja doma na stole, nech ich ma hoci aj Terminator na hlave - je mi to fakt jedno :D :D :P (trochu pritahujem za vlasy OK ;) )

Bína --> Aha, tak konecne sa dozvedam, co tam ludom vadilo. No vies, niekto nema co robit, tak slohuje na fora :D Ziadny DAC, ani zosik nema tie iste zosilovace - keby to pritiahneme za vlasy. To by sa museli klonovat nie? :D O:-)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Emokid 17. 10. 2009 21:22

Bína píše:Tady jde o to, že jeho příspěvky jsou dlouhé jak průměrná povídka.


No a v čem to je jiný než někteří lidi na h**d-*i? :-)) Tam se to podle mě žene občas ještě víc do extrému. :lol:
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 17. 10. 2009 21:24

Tak ako uz len vyznat sa na h**d-*i je doslova samanizmus :D Ale ked to clovek preskuma, je to celkom slusny zdroj informacii.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod expresado 19. 10. 2009 15:46

jak tu tak citam dalsi ludia sa chystaju na HD800 tak tu je jedna pekna ponuka z polska za 775eur, presne 3 mesiace stare http://www.head-fi.org/forums/f10/fs-se ... 00-451200/
iPod Touch 4G >> HiFiMAN RE-262
expresado
Junior

Odeslat příspěvekod semaniaci 19. 10. 2009 15:53

krásne! :D aj tak bohužiaľ presahuje moje finančné prostriedky vyhradené na audio :(
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 19. 10. 2009 16:52

Ja som dostal priam neodolatelnu ponuku - nove, za este lepsiu cenu, ale nemam na to. Ani peniaze a ani vhodnu zostavu. A s K701 som momentalne spokojny.
Priority su momentalne inde.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wrinkle 19. 10. 2009 17:11

Nové a za míň než za 20 tis.? To mě zajímá :)
wrinkle
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků