Pamela

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pamela 9. 11. 2009 17:17

Rád se dívám na ty vaše sestavy,jak to máte doma poskládané.Ani nebudu popisovat co mám doma,z fotek to jde poznat.Takže tady je to co mi doma hraje.
www.pamela1.rajce.net/audio
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 9. 11. 2009 18:46

Chcelo by to novú telku. :-* :-*
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 9. 11. 2009 23:42

TV budu řešit až se u nás v Kocourkově vyřeší DVB-T.Až se definitivně vypne analog a bude jasně dáno jak a v čem se bude vysílat.Jinak ta skleněnka je velice slušná.
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emokid 9. 11. 2009 23:51

Moc pěkná sestava.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ovo 10. 11. 2009 08:24

Líbí se mi to.
Já vždycky padám na zadek z toho, jaký máte doma všichni vzorný pořádek, krásné květinky na přesném místě (tak krásné, že jsou snad umělé), symetrie, vzdušný prostor - prostě to, co já nikdy mít nebudu :) Navíc tam vidím záslepku v zásuvce - to znamená destruktivní dítě v dohledu.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 10. 11. 2009 20:10

Dej pokoj s malým dítětem!Už to mám naštěstí za sebou.Dík,že mi na to neplivete.Je těžké na to vyšetřit nějaké kačky,tak se snažím at to trošku vypadá.Kytky jsou pravé,bohužel jediný druh který je mi ochoten v obýváku rust.
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanycz 11. 11. 2009 21:31

Hezké a dobře hrající!Vítám tě tady.Známe se z HIFI Passion.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aspon 12. 11. 2009 00:04

Moc pěkné. Akusticky to asi nebude úplně ideální, ale kdo z nás to má že :) Důležitá je vlastní spokojenost při poslechu.
Toyota Avensis TS 1.8 (2017)
Michelin Primacy 3 / Nokian WR D4 (215/55/R17)
Aspon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 12. 11. 2009 20:13

Sanycz
Dík.Říkal jsem si že to budeš ty.
Aspon
No akustiku přiznám se moc neřešim,já tam totiž musím i bydlet.Na těch fotkách to vypadá strašně prázdné,v reálu to není tak hrozné.Navíc jsem rád,že mi žena nekecá do mé strategie(v prázdném pokoji si postavím aparát kde mi to vyhovuje a pak se zařídí zbytek) :-D
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 12. 11. 2009 20:31

Sanycz
A co foto těch tvých krasavcu,nikde jsem ho nenašel,tak se pochlub!
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanycz 12. 11. 2009 21:20

Pamela:Obávám se že umístit fota je nad moje síly (mám přes 40 tak se nesměj).Někdy bycom si mohli dát scuka v Ostravě tak jednou za měsíc tam jezdím.Ještě jsem se nedostal ani do nového TYKONu, pan Libor Š. mi volal že mají nové Wilsony at se stavím.Mněl jsem tehda ty Trinity vzít, ale to bych byl s rozpočtem na doraz, takže je to můj cíl tak do dvou let.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 13. 11. 2009 00:09

Si muž, žena, alebo hermafrodit?Keď máš nick pamela a píšeš v mužskom rode? :love: :love:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela 13. 11. 2009 19:45

cumel30
No a co myslíš?Tvuj nick je taky všelijaký a neřeším to.Jestli mě chceš zbalit,tak jsem chlap a chlapi mě neberou,sorry
Sanycz
Taky mi je přes 40 a měl jsem s tím problém,ale poradila kámoška.Jestli jsi schopen dostat fotky do PC,tak zajed na rajče a tam už to zvládneš.Když jsem to zvládnul já,tak kdokoliv!
Taky jsem se ještě do nového TYKONu nedostal,mužem se někdy domluvit.
Ty musíš břt asi bohatý pán,když máš takové cíle?
Pamela
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanycz 13. 11. 2009 20:08

Pamela:Bohatý moc nejsem když bydlím v paneláku ale hudba je můj jediný koníček, nepiji nekouřím (nechal jsem toho po tom co jsem obojího měl až po krk) autem jezdí jen žena tak proč bych si nedovolil lepší HI-FI.Ještě mě čoveče láme na A.E.Reference 3 MK II.Ale jak říkám až tak za dva roky.Do TYKONu jdu v pondělí dopoledne už se těším. Čau valím na telku.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 14. 11. 2009 08:12

Sanycz: Vymlouváš se na věk... srandisto, to je obyčejná lenost :)
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků