[info] iRiver E150

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xmickey 15. 11. 2009 15:22

Chtěl jsem napsat nějakou minirecenzi na E150, ale všímám si, že je dost podobná se starším iRiver E100 o kterém je na internetu už dost.

Obrázek

http://avmania.zive.cz/default.aspx?sec ... ticle=1117
http://www.anythingbutipod.com/archives ... review.php

Takže přihodím jen pár mojich postřehů:
+ Kvalita zpracování. Nikde se nic nekýve, nic nevrže, tělo je pevné. Krytky usb a microSD je dobrá věc, pěkně sedí, nevyčuhují.
+ Menu v češtině!
+ Velmi dobrý displej, video není trhané. Jen se malinko leskne a občas se v tom vidíte. :-))
+ Pěkný zvuk - oproti moji Sanse mi přijde o něco "mohutnější" dole a má méně výrazné detaily na pozadí. Taky musím pochválit výkon, s Porta Pro a úrovní hlasitosti na polovinu (20 ze 40) je to už velmi hlasité, na 30 ze 40-ti mi to už opravdu řve do uší a nevydržím tak ani chvíli. Ze zvědavosti jsem připojil moje staré pecky Sennheiser MX350 (velká citlivost) a bylo slyšet jak šumí. :hm u KOSS PP si toho ale tipuju skoro "nevšimnete".

- Je celkově pomalejší, zapnutí do hlavního menu trvá asi 12 sekund. Procházení hlavní nabídky je v pořádku, ale procházení složek, hudby je podle mě docela pomalé.
- Kromě seznamu skladeb neřadí nic podle abecedy! Když si dám zobrazení podle umělce, nebo jen klasické procházení složek - vše je chaoticky rozházené. :roll:
- Vestavěné reproduktory jsou katastrofa, kdejaký starší mobil Sony Ericsson (k700i) například hraje lépe!

Jestli máte nějaké dotazy, nebo cokoliv - ptejte se. Ještě pár let ho budu mít doma. :mrgreen:
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 15. 11. 2009 16:33

jak je na tom s dynamikou? E100 jej moc nema
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 15. 11. 2009 16:46

E100 jsem měl půjčený, ale už je to dýl. Co tak vzpomínám... řekl bych že na tom budou podobně.
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondris9 6. 12. 2009 18:55

Chci se zeptat na tu jeho rychlost a řazení složek podle abecedy. Nezměnilo se něco s nějakým novým FW? A nedá se ten problém s abecedou vyřešit přepnutím do angličtiny?
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0803 24. 11. 2010 11:46

chcem sa opytat na charakter zvuku e150.
dlho som pouzival stary emgeton e3, na som bol zvyknuty, teraz mam cowon i9, zvuk je tyky makky a teply, nema doraz. mraky eq - tazke / skoro nemozne / vybrat ten spravny, nezohnatelny usb kabel a ovladanie vo vrecku na figu.
vyhliadnuty mam e150, ak niekto viete porovnat, budem rad.
0803
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků