Nový prehrávač - Apple alebo neapple?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 11. 2009 17:06

Rozdíl mezi Nano 4. gen a 5. gen je. Je slyšitelný, alespoň na IE8 jsem ho slyšel. Nové Nano hraje pro mne srovnatelně jako D2. Takže tak :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikachu 22. 11. 2009 17:19

8-D já jsem s ultimate ears triple nepoznal teda nic 8-P,já myslel že cowon d2 je král a nic ho nepřekoná
pikachu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 11. 2009 19:20

Kdyz se bavime o tech IPODech, tak krome zvuku by bylo vhodne uvest jednu obrovskou vyhodu vsech Apple produktu a sice ze maji vyborny OS/FW, ktery je skvele skalovatelny. Takze narozdil od mnoha konkurencnich produktu bez ohledu kolik tam nasypes hudby ci videii, tak je navigace stale svizna a nikde se nic nezadrhava. To v dnesni dobe rychlokvasenych FW, ktere po nahrani par desitek giga hudby zacnou by nepouzitelne je velka vyhoda pro vlastniky velkych hudebnich kolekci.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 22. 11. 2009 19:22

Až na to, že zune, cowon, Sony, to zvládaj taky bezproblémů.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 22. 11. 2009 20:11

pikachu píše:8-D já jsem s ultimate ears triple nepoznal teda nic 8-P,já myslel že cowon d2 je král a nic ho nepřekoná

Ironia tu nie je na mieste. Vsetko je prekonatelne a D2 si po nejakom tom roku stale drzi vysoku uroven.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 11. 2009 20:20

Bína píše:Až na to, že zune, cowon, Sony, to zvládaj taky bezproblémů.


Myslis toho Cowona, ktery ma limit na pocet souboru rovnou natvrdo ve firmware? :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 11. 2009 20:25

chceš flame...?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 11. 2009 20:46

xxxdvorixxx píše:chceš flame...?


Proc flame? To je proste realita. Na svem prastarem tusim uz sestiletem IPODu coz uz dneska vozim jenom v aute mam ulozeno vice pisnicek nez kolik je mozne nahrat na zanovniho COWONa s poslednim firmwarem. To ze narozdil od nekterych jinych prehravacu nemaji IPODy podobne limity je relevantni informace pro rozhodovani co koupit minimalne pro majitele vetsich hudebnich kolekci. Zadny flame v tom nevidim.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuba4 22. 11. 2009 21:03

Nefandím těmto mašinkám, ale iPod classic už stojí v USA v přepočtu jen 4000.
Marantz CD-17, PM-16, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sillyounguy 22. 11. 2009 21:13

žiadny flame chlapci :)

no ja som bol dneska v datarte a keď som prezrel detailne tých asi 40 modelov, tak mi bolo zle. Včetne emgetonu, na prvý pohľad a prvý dojem, totálne nechutne vyzerajúce modely... a v ruke ani nehovorím.. proste som rozhodnutý pre ten ipod. Cowon tiež vyzerá maximálne nekvalitne. no nič nemusí fungovať tak ako má, takže či Ipod či Sony, je to asi za jedno čo sa tohoto týka.. takže vravíte že nový nano ( 5.gen, s kamerou ) hrá fajne?

to je síce kompromis, no 16 gigový by som bral... je to fajn voľba?
sillyounguy
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 11. 2009 21:58

To je jako bych řekl, že k iPodu potřebuješ další program abys tam mohl solit hudbu...a...mám pravdu. Hmm a taky speciální kabel, protože Apple musí mít svůj konektor (aby mohli výrobci věží dělat další konektory). A zapomněl bych skoro na "jakto, že to nejde ovládat v kapse" featuru. Konec.

Tím nechci určitě říct, že iPod není dobrá volba, ale každá má svoje mouchy. Poslední Nano jsem měl asi tři týdny a nerad jsem se s ním loučil.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sillyounguy 22. 11. 2009 22:08

no nejak som vyčítal pod nejakou recenziu, reakcie od ľudí, že tie apple majú šerédnu kvalitu zvuku.. teda že sa to proste predáva kvôli značke a kvôli tomu že je to in... a to ma teda pekne sklamalo.. mne ide hlavne o tú kvalitu zvuku, ale aj o to ako sa dá s tým prehrávačom pracovať.. teda pohyb v menu, rýchlosť, celkovo ovládanie. Ja fakt neviem do čoho ísť. Neviem teda či to porovnávali na dodávaných špuntoch, no s tými portrami to nemôže hrať zle v porovnaní s konkurenciou, a lacnejšími modelmi
sillyounguy
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 11. 2009 22:11

Stare časy, nová generace hrajou slušně, ale do domu mi nesmí stejně ;-) nehodlám si zavirovat PC ... Na Portach nepoznaš rozdíl mezi nejlepšíma a staršíma Ipodama ;-)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sillyounguy 22. 11. 2009 22:19

s tým zavirovaným pc som to asi nepochopil... možeš mi to objasniť? Takže pre tie porty je ten prehrávač kvalitný? resp. s portami je to počúvanie na úrovni?
sillyounguy
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 11. 2009 22:28

S portama je to na urovni port.... Nebal bych se toho....
Podivej se jak se v PC chovaj Widle, Logitech set point, Steam..... pak se podivej jak se chova quick time... velice podobně a teď k omu přidej ještě itunes, inoobs, idementos.... a na trojsky koně máš zaděláno. Nehledě o tom že Jabkáči budou vědět daleko víc o tvém PC než-li lidé od microsoftu od kterých máš operační system (neni to sranda?)... Nehodlám si do pc nainstalovat cokoliv co nevím co děla a to u "icokoliv" fakt nevim, jen vím že odesílá podezřele mnoho packetu.
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků