Má někdo Creative ZEN MX?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ByyM 2. 12. 2009 15:27

Vybírám si mp4 přehrávač a potřeboval bych radu. Má někdo skušenosti s Creative ZEN MX? Zajmalo by mě jesi má nějaký vady, špatné vlastnosti nebo tak, na netu jsem našel dost rozporuplné informace...

Popř. pokud někdo má tip na nějaký dobry přehrávač okolo 2 000 s displayem aby se něm dalo dívat na filmy, tak bych byl taky rad.
ByyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod creat 2. 12. 2009 15:49

No za tak nízku cenu ma napadá len Fun Beat EM760 4GB + FM, micro SD . Čiže "čínska technika". Link tu: http://www.mp3.sk/fun-beat-em760-4gb-fm ... 04628.html

Pozor. Ak chceš pozerať filmy, tak potrebuješ dostatočnú pamäť. O displeji ani nehovorím. Buď zvýš cenu, alebo nekupuj. V tejto cenovej kategórii veľa nekúpiš. A ak áno, tak to bude mať malú výdrž alebo rôzne skryté vady. Zen MX má malý displej na filmy. iba 1,8". :hm
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondris9 2. 12. 2009 16:29

Počkej creat, vždyť ZEN MX má 2,5" displej, je to vlastně to samé jako původní ZEN.
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 2. 12. 2009 16:39

lol Pomýlil som s MOZAIKOM. Ten MX má tieto parametre displeja: 2,5" TFT, 16,7 mil. farieb . Takže v pohode.

V tom prípade by som ten MX zobral: http://www.mp3.sk/creative-zen-mx-8-gb- ... 03870.html
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 2. 12. 2009 16:58

Mx je to samé jako starý zen prakticky.

Na filmy určitě větší displej a hlavně video bez konverze asi. Za tu cenu okolo dvou klacků jasně něco brandovaného ;)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ByyM 2. 12. 2009 17:09

no právě proto se ptám, za tu cenu se mi to zdá dobré, možná až moc...
ByyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ByyM 2. 12. 2009 22:04

ještě bych měl dotaz, když je nabíječka jen přes USB, je možné sehnat někde normální nabíječku do sítě??
ByyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondris9 2. 12. 2009 22:07

Je to možné. Tady máš odkaz. :)

Kód: Vybrat vše
http://www.alza.cz/nabijecka-hama-pro-usb-zarizeni-d80271.htm
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ByyM 2. 12. 2009 22:21

jejda tady sem se nepodíval O:-) díky moc
ByyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ByyM 5. 12. 2009 13:42

skoušel sem si stáhnout ten program na převod videa na to cmv a dohání mě to k šílenství, tak sem se poohlednul po něčem jinem, zalibil se mi iRIVER P7, má s ním někdo skušenosti?
ByyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod creat 5. 12. 2009 14:31

Skúsenosť s ním nemám, ale v poslednom čase išla cena dole. Tu je recenzia: http://workstation.blog.zive.cz/2009/06 ... iriver-p7/

Vyzerá dobre, ale neviem, aký je po zvukovej stránke. K čomu by sa dal prirovnať.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ByyM 5. 12. 2009 16:01

tudle recenzi už sem četl, ale bohužel je to jedine co sem našel...
ByyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 5. 12. 2009 16:43

Taky jsem se o něj zajímal. Hodně lidí mu vytýkalo problémy s podporou souborů videa, které byli pak napraveny novějšími verzemi firmware. V čechách info nenajdeš, jedině po zahraničních webech.
Nakonec jsem od toho upustil, za tu cenu je třeba SmartQ s Linuxem a P7 neumí externí titulky .srt.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ByyM 5. 12. 2009 17:14

no byl sem se na to podívat ve městě, tak krom toho že u toho měli udaje od jineho přehravače tak to vypadalo pěkně, ale až moc velke... škoda toho videa u toho creative, ten soft je fakt nemožný :roll:
ByyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mufman015 7. 12. 2009 17:49

Po dohledání toho správného sofwaru a správného nastavení konverze videa, není se ZENem a pouštěním videií naprosto žádnej problém. Co se týče toho správného programu jedná se o Any Video Converter ve free verzi (existuje i placená), používám ho už skoro rok s velkou spokojeností. Ohledně nastavení, to kdyby ses pro ZEN přeci jen rozhodl, tak pak dej vědět a poradím Ti jak si správně nastavit ty parametry na konverzi tak, aby videa fungovala zcela na 100%.
doma: E-MU 0202 USB ---> HD 555, KPP, SR 60i, HD 201
venku: ZEN ---> EP-630
mufman015
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků