Philips 37PFL8404H vs. LG 37SL8000 ?Co vy na to?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod skinman 4. 12. 2009 14:18

Zdravim vsechny forare!
Nevim pro kterou z techto LCD TV se rozhodnout. Procetl jsem mnoho prispevku uzivatelu na tomto i jinem foru a porad nejsem jednoznacne rozhodnut. Podle vseho jsou obe TV v momentalni dobe temer to nejlepsi co se da za 20k poridit. Jsem omezen prostorem a proto byl vyber zuzen jen na tyto dve moznosti! Chtel bych tudiz vedet vas nazor ktery by me posunul na jednu ci druhou stranu.
Predem vsem dekuji za ochotu

Honza
skinman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IkE Blaster 4. 12. 2009 17:38

Na ty nové LG jsem nečetl moc dobrou chválu... Problémy s podáním barev, občas divně se trhající obraz, ne zrovna kvalitní černá. Neviděl jsem naživo běžet, designově je krásná.

U Philips 37PFL8404H bych zvážil, zda tak moc potřebuješ Ambilight a síť. Pokud ne, tak 7404 model by byl vyhovující a levněší.

Spíš dovysvětli to omezení prostorem - Ambilight svítí po stránách, pokud máš ozkou poličku, byl by poměrně nanic, leda jako lampička doslova. A přístup k tlačítkům i konektorům dost omezený (na bocích).
IkE Blaster
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan7937 4. 12. 2009 17:53

Myslis, ze LG SL8000 to ocenenie europsky LCD televizor roka 2009-2010 dostal len tak?
milan7937
Junior


Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 12. 2009 20:22

Suhlasim s IKE Blasterom. To, že ziskal cenu EISA ešte nič neznamena. Nevyhravaju tam vždy modely s najlepšim obrazom. Navyše cenu ziskal v kategorii Best Value, čo je viacmenej druhorada zaležitosť. Cenu za obraz ziskal Philips 46PFL9704H.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan7937 4. 12. 2009 20:25

Mal si doma aj ten LG?
milan7937
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 12. 2009 20:30

Zatiaľ nie, vraj do 2 tyždňov aj s modelom LH.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skinman 4. 12. 2009 20:36

to: IkE Blaster

problem s mistem je asi takovy ze mam misto na sirku 94cm a na vysku 63,5cm coz znamena ze tam musim nejak tu televizi narvat. 32" kupovat nechci protoze je to velice malo. ambilight v takovem prostoru stoprocentne nevyuziju to je jasne
...

muj prvni vyber byl samsung LE37B650 nebo Sony 37W5500 bohuzel se mi to tam nevleze :-(
ani nove Sharp Aquos tam nezasunu...je to proste pech protoze tu horni polici uz neposunu a musel bych rozmlatit celou obyvaci stenu. Byl tu navrh od kamarada hodit to primo na stenu, timpadem by se usetrilo misto podstavce. nevim ale jestli by to vypadalo dobre kdyz by to bylo tak vzadu mezi skrinemi.

takze zatim asi tak. :-)
skinman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IkE Blaster 4. 12. 2009 21:14

Opravdu nanic :) Tou Philips rozhodně neprohloupíš, jak jsem koukal, tak 7404 ve 37'' není, takže 8404. Ono výrazně neprohloupíš ani s tou LG, zas taková hrůza to být opravdu nemůže :)

Něco jiného leda v menší velikosti. V jaké vzdálenosti je TV?
IkE Blaster
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skinman 4. 12. 2009 21:21

njn je to na prd, ale nebudu kvuli tomu bourat celej obyvak.
vzdalenost je zhruba 3m, pozorovaci uhel bude jak naprimo s gaucem tak 35 stupnu od osy na obe strany coz by nemel byt problem u zadne LCD TV.

btw diky moc za odpovedi chlapi!

priklanim se k philipsu ale jednoznacny to neni...asi bude nejlepsi objednat a nespekulovat porad :-)
skinman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod harec 4. 12. 2009 23:33

Dnes mi došla LG 37SL8000. Velka spokojnosť. Pekný obraz (dokonca aj DIGI je pozerateľné).
Ako LCD ku PC davam 10/10-najmä hry a HD filmy, rýchla odozva, perfektné podanie farieb, pozorovacie uhly..
Ten Philips sice nepoznám ale tá 8.rada má o tosť horší panel ako 9. Ale to je už cenou niekde inde
harec
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků