[recenze] Cowon D2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ranS 9. 11. 2009 17:39

Může mi někdo poradit jak udělat, abych mohl mít skiny nebo tohle http://iaudiophile.net/forums/showpost. ... stcount=20 ? Mám 3.57
Díky
ranS
Junior

Odeslat příspěvekod kubinetz 13. 12. 2009 20:53

Zdravím, mám nově koupený Cowon D2+, 8GB. Při větším kopírovaní složek s písněma (nebylo to ani 5GB) se mi po zapnutí nezaobrazujou ID3 tagy -- vše je pod "UNKNOWN", jak u interpreta tak u alba tak i u názvu písně (obrázek se zobrazuje). Máte s tímto zkušenosti?
kubinetz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 13. 12. 2009 21:07

Poslední dobou mi to taky zlobí. Po prvním zapnutí od odpojení z počítače zapnout. nechat ho načíst knihovnu a vypnout. Pak znovu zapnout, Hudba - Music Library - jet do kořenové složky karty a tam by to mělo být už ok zpětně do hlubších folderů.

Uprřímně tohle, mě začíná čím dál více štvát... :) Možná na to je na iaudiophile nějaký návod, ale nechce se mi to hledat.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondris9 13. 12. 2009 21:14

Jak je to s tou "bytelností" displeje? Konkrétně mám na mysli D2+, o kterém uvažuju. Tam displej žádné sklíčko nechrání, že? By se mi dost hodilo, kdybych to mohl nosit jen tak.. A ještě mě dost zarazila informace o tom, že má tenhle přehrávač omezený počet souborů .. ?? ..
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 13. 12. 2009 22:15

Vzhledem k typu dotykového displeje není ani sklíčko možné.

Limit je na interní paměť 4000 souborů v max. 500 adresářích + 4000 souborů na kartě.
Nechápu, proč se neobjevil FW, který by to napravil, naštěstí při FLAC formátu a videích toho jen tak nedosáhnu.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondris9 13. 12. 2009 22:20

Tak to je pro mě docela problém, vzhledem k tomu že mám vše ve formátu MP3. Je nějaká šance že se FW který by to změnil ještě objeví?
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 13. 12. 2009 22:24

Zatím se to bohužel neobjevilo a nejsem si jistý, jestli se nějaké updaty objeví.

Jako možnost je tu ještě Rockbox, který to omezení nemá ;)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondris9 13. 12. 2009 22:28

On je Rockbox i na D2+ ? To by asi šlo.. :)
To nošení "jen tak" mi asi neschválíš, co? Jsem se tady už dočetl o tom tvém prasknutí displeje.. Já jsem měl chvilku iTouch a tam je displej v tomhle směru uplně parádní, fakt jsem se nebál..
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 13. 12. 2009 22:33

Poslední dobou ho nosím bez pouzdra v kapse, ale dávám si majzla. S iPodem jsem si napohodu sedal (nosím přehrávač v zadní kapse kalhot), ale u D2 raději ne.
Třeba Bína říkal, že pouzdro nepoužívá a už ho má taky nějaký pátek. Ten displej vydrží docela plošný tlak, ale ostrý předměty mu vadí nejvíc.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondris9 13. 12. 2009 22:37

Já to nosím v přední, po většinu času si to i tak nějak "kryju rukou", takže by to snad i šlo. Každopádně díky ;)
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 13. 12. 2009 22:49

Tak nosím ho tak rok a půl bez pouzdra jen tak pohozenej v kapse, displej je trochu poškrábanej, ale videa na něm nepouštím tak mi to nevadí.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 14. 12. 2009 09:54

Bína:proč vlastně posloucháš na D2,když iphone ti hraje líp?
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 14. 12. 2009 11:04

Já na cowonu neposlouchám, používá ho poslední dva měsíe sestra.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slajfo 23. 12. 2009 12:58

Ja nosim moju D2 uz cez dva roky len tak v prednom vrecku nohavic... Dodavane puzdro mam na nom nonstop (ked ho dam dolu je ako novy), foliu na display som si nekupil, tak je trosku poskriabany.. ale fakt len trosku.. V ramci opatrnosti to robim tak, ze ho mam vzdy otoceny displayom k nohe - pri buchnuti do rohu stola atd. sa nic nestane, kdez to keby bol naopak, bolo by asi velmi rychlo po displayi.. Viem ze par krat ho to uz zachranilo, napr. ked do mna v triede vrazil spoluziak a bum o roch lavice.. hned som ho vybral a dakoval, ze bol otoceny spravne :)
Photo: Canon 7D + 50mm 1.4 USM + Samyang 8mm + Vanguard Alta Pro 263AT
PC: Asus Maximus IV + i5 2500K + 16GB DDR3 + 23" Samsung @ MAC OS 10.8
NoteBook: Asus EEE PC 1005 HA @ Toshiba U400
Phone: Samsung Galaxy Note
PMP: Cowon D2
HeadPhones: AKG K540
slajfo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod newpaudio 3. 1. 2010 17:36

Nevíte někdo zda se dá někde sehnat originální obal na mého mazla D2. Myslím tím ten originální obal tak, že jen vyndám střeva a dám do nového a zas bude fešák jako když jsem si ho pořídil :-)
Cowon D2 > Ipod Nano 4th > Ipod Nano 5 + Ipod Shuffle > Ipod Touch 4 > Iphone 3GS > Iphone 4 a přes velký kolečko vždy návrat ke Koss Porta Pro (pohodlnost je pohodlnost)
newpaudio
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků