Výběr MP3 přehrávače pro staršího člověka

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 25. 1. 2010 11:45

Moje maminka (49) si usmyslela, že by ráda měla při cestě v MHD taky takové ty malé sluchátka v uších a něco poslouchala :-D okamžitě mě napadlo, že jí pořídím iPod Shuffle - jednoduché a neproblematické ovládání, kde není co "zkazit". Bohužel mi později zkomplikovala situaci tím, že tam určitě potřebuje FM rádio. Tím Shuffle odpadl a iPod Nano je už příliš drahý. MP3 přehrávačů je bohužel obrovské množství a tak se ptám, jestli někdo z Vás už řešil podobný problém jako já. Připomínám, že maminka je naprosto netechnický typ člověka a je pro ni složité i ovládání takové "věci" jako je nejlevnější telefon Nokia... díky předem za typy
Jan Gottwald
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hellboy289 26. 1. 2010 22:57

http://www.zbozi.cz/p73843-sandisk-sans ... Pbk9&r=tab
je to něco jako shuffle s FM,podívej se po aukcích dá se sehnat za 450 korun
NTB:Sony VGN-NW21SF
hellboy289
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 1. 2010 23:07

Sansa má moc malinkatý displej, tedy hlavně font.

Koukni třeba po iRiver E150, někdo tady prodával v bazaru iRiver Lplayer, na ovládání není nic jednoduššího
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papaboot 27. 1. 2010 00:04

Ten někdo jsem byl já :-)) . Na ovládání je opravdu jednoduchý, záleží však na mamince, zda by jí sednul.
papaboot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 27. 1. 2010 08:56

Díky za rady. Na ceně mi nějak extra nezáleží takže jí koupím rozhodně novotu. Rozhodně se po těch modelech podívám. Děkuji
Jan Gottwald
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 27. 1. 2010 12:20

Nebo třeba iRiver Spinn je taky lehce ovladatelný a díky velkému displeji se na něj lépe kouká...

Nejlépe ti doporučím si projít tebou vytipované přehrávače na youtube, kde jsou s nimi většinou videa (renomovanějších značek) a také jít do Elektroworld si je vyzkoušet, kdyžtak buď i dotěrnější, aby to i nabili :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 27. 1. 2010 12:40

A vida ten Elektroworld mě nenapadl to je super nápad. Bývá jich tam plno na těch bezpečnostních lankách tak tam naběhnu... :-) Člověk už na takový řetězce ani nemyslí jak je línej a vše kupuje z netu :-)
Jan Gottwald
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 27. 1. 2010 14:09

E100 (E150) tam určitě bude... a Spinn prodávali v podobné řetězci za trojku.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků