beyerdynamic DT 990 PRO

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Alphi 9. 2. 2010 20:55

Ale ten molitan není částí náušníku. Ten je chycený v housingu.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumio 9. 2. 2010 21:10

A tak to meni situaciu... je fakt ze som ich este nedaval dole, len som myslel podla screenov nahradnych...tam to vyzera ako sucast nausnikov.
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alphi 9. 2. 2010 21:23

Ee, náušníky jsou čistě "donutkový". Ten molitan je tam uchycenej zvlášť. Ani jsem ho nezkoušel vyndat, tak ti neporadím nějakej grif. Ale kouknout na to můžeš sám. Akorát bacha, náušníky jdou v pohodě dolů, ale nasadit je zpátky je docela o nervy.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 9. 2. 2010 23:39

hmm a nebol nahodou na bayery ten mod kde sa do nausnikov vlozi gumena hadicka aby nesplasavali ?
edit: hladal som to vcera dost dlho no nenasiel ak ma dakto link nech hodi, alebo ked to bolo na ine sluchadla nech to napise ak si to pametate
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumio 10. 2. 2010 17:18

Nausniky som mal dole a snazil som sa nejak vybrat ten molitan ale je to tam upevnene takym plastovym kruzkom a nerad by som to poskodil. Teraz po znovu nasadeni sa mi to zda lepsie oddelene od ucha.

EDIT: Z Beyerdynamicu mi pisali ze poskytuju nejaku softskin verziu, ale to su iba nausniky potiahnute nejakou kozou/kozenkou, takze to problem neriesi.
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumio 16. 2. 2010 15:38

Tak potvrdena vec s operakmi, s povodnymi 2114 je zvuk na Beyeroch velmi ostry na vyskach miestami az unavujuci, celkovo nepresny bas mierne prekryvajuci a pomalsi, so stredmi v pozadi.Cekovo zvuk pomerne chladny. Nie tak s OPA2134 kde bas je velmi presny, dostatocne rychly (s vybornym prekreslenim), stredy su v popredi s vacsim dorazom az zamatovo znejuce, vysky neagresivne.
jrc2114 - tvrdy chladny
OPA2134 - meksi warm.
Naposledy upravil lumio dne 16. 2. 2010 17:02, celkově upraveno 2
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alphi 16. 2. 2010 16:31

Hmmm, na jednu stranu touha zkusit zase něco jiného láká, na druhou zase nechci přijít o tu akčnost, dravost, ostrost na vrchu - přišlo by mi to trochu jako taková "vražda"... :eh Věci jako The Offspring mi na nich tak jak je mám znějí výborně...

Otázky, samé otazky... :oops:
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumio 16. 2. 2010 16:40

Alphi ... tipujem ze tam ta ostrost pojde na vrub tej xonar DX kde su v zaklade 4580, ktore mam objednane (ked budem mat tak somzrejme testnem).
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alphi 16. 2. 2010 17:04

Jasně, ty operáky s tím asi zahýbou (byť zdroje, s kterými jsem devětsetdevadesátky zkoušel, jejich charakter moc neměnily - ale zase těch zdrojů bylo jenom pár). Žel, u DXka si s nimi moc nepohraji a zvukovku měnit se mi moc nechce...

[OT]Asi to pořeším nákupem doplňujících sluchadel - toho zvuku, co mám teď, se vzdávat nechci, ale když vrazím do uší UM2 s tím jejich medovým ženským vokálem,... Chtěl bych něco takového v circumaural podání. Klidně i s tím, že by tomu chyběly výšky jako těm Westonům, pro výšky bych utíkal k beyerům,...[/OT]
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumio 13. 3. 2010 01:33

Tak som odskusal aj 4580-tky s vyslednym dost agresivnym zvukom na vyskach, zvuk dost stratil hlbku - priestor s ubytkom basov, stredy viac vyrazne a uz spomenute ostre az agresivne vysky, celkovo posluch unavujuci.
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zyx66 15. 12. 2010 16:53

Caute vsetci, chcem poradit. Co je lepsia kupa, DT990 Pro alebo DT860? Dakujem Vam za nazory.

Miso.
http://www.cesspo.sk/
http://www.heartratenow.com/
zyx66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pHp 15. 12. 2010 19:35

DT 990 Pro. Pořádná železná konstrukce. Velmi pohodlné. Opak plasťáků DT 860.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zyx66 15. 12. 2010 23:12

A ako je to zo zvukom?
http://www.cesspo.sk/
http://www.heartratenow.com/
zyx66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Broslowski 14. 4. 2011 19:38

Ozivím trocha starsiu tému. Dnes mi prisli tieto skutocne nádherné slúchadlá. Zatial ich kŕmim len externou Asus xonar station U1 no dámi a páni, klobúk dolu :shock:
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 14. 4. 2011 19:58

gratulacia ;-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků