wharfedale 9.3 vs. xavian primissima

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xalda78 5. 3. 2010 19:09

to je sebemrskačstvo pánové dneska jsem si poslechl ty xaviany a whardedale 10.2 a fakt nevím ty xaviany nádhernej prostor všechno krásně slyšet. U těch wharfedalů mi to přišlo takové zastřené ještě pujdu v pondělí nebo úterý. Měly tam i 10.3 tak si je poslechnu taky. Vemu něco z domova co mám naposlouchaný a pak se ukáže. I když ty xaviany a Sting tak to bylo jako když tam sedí semnou . Fakt vůbec mevím.
xalda78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dodino112 5. 3. 2010 19:15

Parada uplne suhlasim.Ale skus aj nejake trojpasmove stlpy napr. tie co som ti nalinkoval ;-)
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 5. 3. 2010 19:48

Typojem, ze skoncis u Xavianov. Osobne tiez "frcim" na priestore a radsej ozeliem cosi z hlbokych basov.
Stlpy v tejto cenovej nebrat. To sa k tym regalom nebude ani len priblizovat.

xalda78 --> Urcite si vezmi CD, ktore mas do nemoty napocuvane. Tam sa ukaze, ktore bedne su pre teba najvhodnejsie. Drzim palce. Urcite potom poreferuj, ako to dopadlo a pre co si sa rozhodol.
Naposledy upravil Odar dne 5. 3. 2010 19:56, celkově upraveno 1
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slipknot27 5. 3. 2010 19:53

A to ste este nepoculi moje audience ;-) :-D tiez som celkom rad a obetujem tie basy, len kvoli tomu uzasnemu priestoru co dynaudia dokazu :shock: aj ked ja ich mam nevhodne umiestnene iba 1 meter od seba no uz teraz je to uzasny priestor a tie vysky, paraada. Pustit si na tom U2, to su ciste zvukove orgie :love:
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 5. 3. 2010 19:55

slipknot27 píše:Pustit si na tom U2 . . .
Ty si moj clovek :tleskani
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slipknot27 5. 3. 2010 19:58

Jo jo ;-) som si stiahol pred par mesiacmi U2 komplet vsetko vo flac, ze si vypocujem, no zo zaciatku ma to neoslovilo, ako vsetko co pocujem prvy krat :D ale teraz si to pustam viac a viac, a je to proste supa, ten zvuk ^^
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xalda78 5. 3. 2010 22:21

tak U2 - Achtung Baby pujde semnou a pak Nightwish výběr. Plus Test CD z roku 96 lestli ho najdu.
xalda78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dodino112 5. 3. 2010 22:52

:lol: :lol: :lol: tie xaviany su super repro ale pocitaj ze si velmi rychlo zvyknes a uz uz budes chciet sub :lol: :lol: :lol: Ale to je dobre lebo ak dokupis dobry sub mas doma stereo na jednicku..A ked ich pojdes este skusat zober zo sebou svoj zosik ak sa da.Jeden tipek v jednom prispevku pisal ze hra na xaviany spolu s velodyne subom uz 4 roky a je stale spokojny.
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavlis42 6. 3. 2010 16:54

slysel jste nekdo ty Primissimy v kombinaci s CA napr 640A v2? zajimalo by me jak spolu sedi, vsude se pise jen o spojeni s NAD apd.
pavlis42
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 6. 3. 2010 19:33

xalda78 píše:to je sebemrskačstvo pánové dneska jsem si poslechl ty xaviany a whardedale 10.2 a fakt nevím ty xaviany nádhernej prostor všechno krásně slyšet. U těch wharfedalů mi to přišlo takové zastřené ještě pujdu v pondělí nebo úterý. Měly tam i 10.3 tak si je poslechnu taky. Vemu něco z domova co mám naposlouchaný a pak se ukáže. I když ty xaviany a Sting tak to bylo jako když tam sedí semnou . Fakt vůbec mevím.


By ma zaujimalo ci tie Xaviany a Wharfi boli rozohrane. Rozhodne cakam na pondelnajsie skusenosti.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodino112 6. 3. 2010 19:57

pavlis42 píše:slysel jste nekdo ty Primissimy v kombinaci s CA napr 640A v2? zajimalo by me jak spolu sedi, vsude se pise jen o spojeni s NAD apd.


Ono si to spolu sadne len ci sa to bude pacit tvojim usiam...
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 6. 3. 2010 21:24

pavlis42 píše:slysel jste nekdo ty Primissimy v kombinaci s CA napr 640A v2? zajimalo by me jak spolu sedi, vsude se pise jen o spojeni s NAD apd.

Já od středy testuju nové Primissimy na CA 840A V2 + CA 840C a jako hlavní bedny bych je nechtěl ani když budou rozehrané. A to se ještě načekám, protože vždy po chvilce poslouchání přepínám zpátky na Swansy. Ale abych jim moc nekřivdil, musím uznat že hrají příkladně neutrálně,bez sykavek, nikde nic nevyčuhuje,( i proto mi připadají nudné ) basů je dostatek a něž dokupovat sub, raději bych volil třípásma, klidně bazarové. Teď když poslouchám Xavy, připadá mi jako by muzikanti hrály na dětské nástroje, tak co jste všichni paf z regálovek? Když zpustí Swansy, to je teprv orgasmus. Tečka!
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 6. 3. 2010 21:34

Zas tu niekto porovnava "rovnake" cenove hladiny . . . :hm
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pavlis42 6. 3. 2010 21:41

Odar píše:Zas tu niekto porovnava "rovnake" cenove hladiny . . . :hm


jj, navic v teto cenove hladine znam 3pasmovky jen snad tyto http://www.hifionline.cz/reprosoustavy/ ... voice-dm5/ , ty bych taky rad poslechl ale nevim o studiu kde bych mohl poslechnout jak xaviany, wharfy a dynavoice
pavlis42
Junior

Odeslat příspěvekod johanx 6. 3. 2010 22:02

No moment cenová hladino, připočti ještě cenu solidního subu k regálovkám, který tak rádi doporučujete, a hned můžeš lovit v jiných vodách třípásmových.
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků