[recenze] Apple iPod Classic

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod benetti 13. 8. 2008 08:26

OK, díky ;-) Jen doplním k recenzi jednodušší postup, jak zkopírovat/zálohovat hudbu z iPodu - snadnější než kopírovat mp3 ručně je použít program SharePod. Nemusí se instalovat, jenom se rozbalí a zkopíruje na iPod. Po spuštění stačí označit všechny skaldby určené ke kopírování a nahoře zvolit "Copy to PC". Pomocí programu se dají kopírovat MP3 i do iPodu (program je stále "po ruce" na každém počítači) nebo přejmenovávat hudbu a filmy (iTunes mi v poslední době zlobí a při přejmenovávání filmu na 3 min zatuhne >:-( ).
benetti
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 13. 8. 2008 16:58

mal som ho kúpený asi týždeň a musel som ho vrátiť. Nádherný stroj aj koľko obmedzení tam umelo urobilo apple je nepochopiteľné. . . Parádny externý disk veľmi rýchly a bez mass storage. Ale to by sa hádam aj dalo, ale sám tiež nemám poriadok v tagoch, používam systém adresárov a pod adresárov. . S ipod som takto nepoužiteľný. Ale nakoniec som ho vrátil práve pre zvuk ktorý bol horší ako emgeton m6. To bolo asi čo rozhodlo. .
ibasso dx200+audiosense t800
galaxy s7+dragonfly red+corda swing+akg 701
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dusan 14. 8. 2008 05:55

Vyhodou IPODu je zejmena to, ze stoji strasne male penize s ohledem na jeho kapacitu. Nevyhodou je ne uplne poladena stabilita, restart meli skoro dat na zvlastni tlacitko a sem tam blbne i pripojeni k iTunes, za coz vetsinou muze jine USB zarizeni pripojene soucasne. Co se tyce vehlasneho ovladani, tak to kolo mne az tak moc nepresvedcilo, vypinani IPODu je uplne stupidni a ekvalizer jakozto velmi casta funkce extremne blbe dostupny.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 14. 8. 2008 21:48

pripojenie k itunes nemusi byt zrovna problem ipodu, moze to byt tvojim pocitacom, ja som s tym nikdy problemy nemal, vzdy som sa pripajal bez problemov.
ovladanie chce zvyk, musim uznat ze ipod touch sa mi ovlada ovela lepsie nez stary classic :)

co je stupidne na vypinani? proste na par sekund podrzis tlacidlo, tak je to skoro vsade... alebo nemusis vypinat vobec, po chvilke sa sam uspi...
no a ekvalizer som ja nikdy nepouzival, takze to mne nevadilo :)
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LAMAR.8 26. 5. 2009 09:19

Čus, výborná recenze. Beru jí jako návod k mému iPodu,pokaždé, když mám nějaký problém, běžím okamžitě sem.
Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, kde by se daly stáhnout nějaké hry na iPod (zadarmo)???
LAMAR.8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Figut 26. 5. 2009 11:07

Že by zadarmo iPod hrabal? :-)
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emokid 26. 5. 2009 20:27

Hainz píše:...kvalitní zvuk, basy co nejvíc to jde... ...mám rád vyvážený poslech... ...můj Koss Porta Pro...


Ahaha. :mrgreen: Sorry ale fakt mi to nedalo. :D

Hry asi jen přes Itunes, tak jak je to popsáno na první stránce. Normální ipody nemají JB tak tam warezy prostě nenarveš. Itunes je tvá jediná cesta provždy a navždy. :lol: Podle mě to na hry ale moc není, ten Solitare, Pinball a Quiz co tam je imho uplně stačí.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanys31 23. 7. 2009 07:11

Poznám plechový zvuk i na svých plechových sluchátkách KOSS Spar plug?
hanys31
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 23. 7. 2009 10:05

ne
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nostalgista 22. 3. 2010 15:55

Co by ste mi doporučili?Jsem audiofil a potrpím si na kvalitu...iPod Classic? nebo Cowon S9? nebo iPod touch? Nebo iPod nano? co hraje nejlépe? Jinak moc hezká recenze ;-)
Koss PortaPro 25thAnniversary + Sansa Clip+
Nostalgista
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod semaniaci 22. 3. 2010 16:02

ak classic tak buď najnovší z roku 2009, ak nano tak 5.gen (tiež najnovší) a touch 2. alebo 3. gen. cowon by mal byť na tom tiež dobre, ale neviem ako si vedie oproti ipodom. z ipodov by mali byť veľmi podobné ten najnovší classic a touch 2. a 3. gen. takže ak ipod, tak jeden z nich
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emokid 22. 3. 2010 16:04

Ty co píšeš budou všechny dobré, záleží co chceš
Classic: Největší kapacita
Cowon: umí nejlíp video
Touch: Všechno ostatní(internet,aplikace,hry)
Nano: Malý, stylový, natáčí video.
Jinak budou hrát všechny dobře.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 22. 3. 2010 21:45

iMod + přenosný zesík?

Jinak samozřejmě, jak píše Emokid, jsou to vše velmi kvalitní přehrávače. Záleží na preferovaných funkcích. Další variantou by mohl být samozřejmě iPhone (dvě mouchy jednou ranou).
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nostalgista 24. 3. 2010 15:45

Moc díky za specifikace:)
Koss PortaPro 25thAnniversary + Sansa Clip+
Nostalgista
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emokid 24. 3. 2010 16:17

Za málo, pokud jsi fakt audiofil, jak píšeš, tak víš že tohle jsou jen lepší přehrávače které budou hrát sice slušně, ale zázrak bych od toho nečekal, takže bych vybíral podle funkcí. Pokud by ti šlo fakt jen o zvuk tak tu jsou jiné přehrávače než ty co jsi vypsal. iriver h120, HiFiMAN HM-801 nebo iMod. Osobně bych se ale na ven spokojil třeba s Clip+ a investoval do rozumnější věcí jako domácí sestava. ;-)
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků