Pomoc při výběru 2.0/2.1 + zesilovač

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod neyo 27. 3. 2010 20:07

objednávám kefy ... jak dojdou dám vědět :)
jinak jak je vidě na tom mém náhledu pokoje.. nic se měnit nebude budu mít koberec ale chtěl jsem mít ty bedny na stole tedy né uplně na stole ale na poličkách nad stolem... je to možné ?? nebude to vadit ?
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Kocmeister 27. 3. 2010 20:26

No pokud nebudou nalepený na zdi tak to vadit nemusí. Na stůl u zdi určitě líp poslouží monitory.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neyo 27. 3. 2010 20:58

Kocmeister píše:No pokud nebudou nalepený na zdi tak to vadit nemusí. Na stůl u zdi určitě líp poslouží monitory.



budu mít 80cm stul šířka... a na délku 180cm prostoru na stole bude dost.. a poličky budu mít 10cm nad stolem nejspíš specialně na ty kefy.. jelikož kdybych je měl na stole bude mi myš pochodovat zároven s hudbou...:D mezi zdí a repro bude 5-10cm prostoru je to OK ?..
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod dodino112 27. 3. 2010 22:19

To je v pohode ze to bude od 5cm do 10cm od steny.Kefy maju predny basreflex takze pohoda...
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neyo 27. 3. 2010 22:37

ještě teď je objednám :) (z nedočkavosti :D )

Do pár dní se ozvu co a jak..
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod dodino112 30. 3. 2010 11:17

Nazdarek...No co uz dorazili???
Spokojnost...???
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neyo 30. 3. 2010 11:56

čoveče tedka jsem stornoval objednávku... ty kefy nejsou pár je to jen jeden kus :-/...

muj rozpočet byl 6 000,- Kč a né 11 000 :-/.. tedka jsem tam volal a ten chlap mi řekl že to je pouze cena za kus

+ u zesilovače nefunguje potenciometr.. a mám s tím akorát problémy nikde mi to nechcou opravit tak akorát nadávám nic vic!


Opět jsem volal na Videomarket.cz

a řekl mi že Sony zesilovače jsou celkově na ****... tak už vubec nevim co si mám myslet... :'(

jinak mi doporučil tyto : http://www.videomarket.cz/11652-kef-c3-cerna.html
bude to v mé cenové relaci a řikal, že budou hrát výborně na mé podmínky... jinak tedka nevím co s tím zesilovačem... opravovat neopravovat .. :-/... prodat koupit jiny ?..
Naposledy upravil neyo dne 30. 3. 2010 12:41, celkově upraveno 1
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Nolwendil 30. 3. 2010 12:34

Určitě opravit. Výměna potenciometru by neměl být takový problém. Dostaň ho opatrně ven, a pak s ním zajdi někam, kde mají elektro součástky. Třeba www.ges.cz (podobných obchodů je spousta, vybírej podle bydliště) a tam se poptej po rozměrově stejném a parametrově alespoň hodně podobném kousku.
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neyo 30. 3. 2010 12:36

takže neni to až tak špatné jak řikal ten na infolince z videomarket.cz ?...

jinak mi teda radíš zajet do ges prodejny a tam se jich poptat zda-li by mi nedali jiný potenciometr či rovnou nevyměnili... ono to asi určitě vyjde aji lépe než jet přímo do sony... sony jsou vyděrači :)

mimo zesilovač tedka.. Tyto repro : http://www.videomarket.cz/11652-kef-c3-cerna.html doporučili mi z infolinky videomarket.cz za tu cenu dobré repro ?..

jinak ten potenciometr z sony TA-F590ES - vypada takto:


ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod dodino112 30. 3. 2010 13:08

Ahoj.Tak ten parchant ta na ten potenciometer neupozornil...???Hlupak.Sony nie su zle zosiky praveze naopak.A aku ulohu splna ten potak?Urcite nechod priamo do sony tam ta zderu z penazi.Potak nie je az taka strasna zalezitost.No tam tie kefy neviem a s timi ti asi malokto poradi.Skus sa teda poobzerat aj po wd 9.1 alebo 10.1...S timi by si bol spokojny tiez.
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neyo 30. 3. 2010 13:14

http://www.videomarket.cz/11652-kef-c3-cerna.html

jsou tyto vpoho ?... nic víc mě nezajima momentálně.. už se této starosti chci zbavit.

jsem už z toho naprášky... jelikož mě v videomarket.cz typek volal a řekl mi, že musí navrácení peněz projednat s vedením a že mi je nemusí vrátit.. no tak jsem uplně ve vředu z toho.. a nakonec jsem mu volal at mi nějaké doporučí... mohl bych se na to už fakt vy***t
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Nolwendil 30. 3. 2010 13:20

Sony by se Ti na nějakou opravu hlavně vyprdli. Zvlášť pokud bys chtěl jen nový poťák s tím, že si to vyměníš sám. Jak na něj koukám, tak nebude nejlevnější. Našel jsem ho u Conrada. Jen zjistit, který z nich to je. Mě se zdá jako ten za 600kč (bez D.P.H. :-( ) Ale třeba je to nějaký levnější model, to se z těch fotek těžko určuje, když ani nejde přečíst to číslo... Jinak tento (nebo velmi podobný) potenciometr dodával i uživatel Quart do svých sad pro dálkové ovládání preampu, takže se mu můžeš ozvat. Viz http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?f=1709&t=1101820&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=preamplifier+remote+control&sid=f780add06d4a0d2e0d250a3977f167ba
Naposledy upravil Nolwendil dne 30. 3. 2010 14:34, celkově upraveno 4
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neyo 30. 3. 2010 13:23

čislo na potenciometru:

DG
612429

ALPS
JAPAN

víc tam není napsane

Jinak jsem napsal soukromou zprávu Quartovi.
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Nolwendil 30. 3. 2010 13:41

Hmm, tak to číslo moc nepomohlo, jelikož ty poťáky už jsou asi značené jinak... Ale tohle je už drobnost, při nejhorším si ho proměříš :-) Každopádně v této problematice jsou tu i znalejší než já, takže počkej, určitě Ti někdo pomůže najít ten konkrétní kousek pro Tebe...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neyo 30. 3. 2010 14:07

Potenciometr, mám již zajednaný u Quarta.. doufám, že mi to pošle v pořádku :)..
neyo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků