[recenze] Ultimate Ears Triple.FI 10 Pro

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ssamoo 8. 4. 2010 08:22

No musia-nemusia. Obchodnici mimo Slovenska a Ciech nemaju po vacsine problem s vybavenim reklamacie aj ked je komplikovana a mozno neopravnena.
Ja som velmi milo prekvapeny z pristupu iHeadphones.co.uk. Objednaval som si od nich Westony a nezda sa mi zvuk na pravom uchu. Detailne som im popisal o co sa jedna a co to moze byt. Do hodiny mi odpisali, ze na ich naklady im ich mozem poslat s tym, ze mi poslu novy kus na vymenu. Odpisal som, ze pockam ako sa to prejavi po plnom zahoreni, ale mozno je to len problem s mojim uchom kedze to trocha pocitujem aj s inymi sluchadlami ale nie tak vyrazne.
Na to odpisali, aby som sa rozhodol a su popripade ochotny aj vratit peniaze popripade vymenu za iny typ s urcitym priplatkom. Som milo prekvapeny z takehoto prozakaznickeho pristupu :)
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 8. 4. 2010 11:07

V USA je to podobné, a nejen u elektroniky, která je přeci jen "levná"...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan1k 8. 4. 2010 16:18

Pristup v USA je uplne inde nez v EU a specialne v cz/sk ... Ak niekto bol v usa a kupoval nieco napr. z walmartu tak vie :-D.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 9. 4. 2010 12:34

Třeba nějakou pušku? :-D
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thinktank 14. 4. 2010 20:28

Zdravím pánové, chci si pořídit nějaké kvalitní špunty – buď IE8 nebo Triply. Zatím ještě nemám zcela jasno, které z nich..
Mohl bych poprosit někoho z vás, kdo Triply vlastníte o nějaké foto (zepředu, zezadu, z boku) jak vypadají v uchu, ale s přehozenými kabely, tj. pravé sluchátko do levého ucha a naopak. Četl jsem tady někde v diskusi, že když se přehodí, tak pak tolik netrčí z ucha.. A jakou máte zkušenost, pokud je mezi sebou prohodíte, nezhorší se pak zvuk, utlumení okolí, případně komfort? O:-)
thinktank
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 14. 4. 2010 20:44

SuperFi 5 Pro
http://avgalerie.zive.cz/showphoto.php? ... user=87095

Obrázek
Triple budu v uchu vyzerat podobne.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kocmeister 14. 4. 2010 20:56

Odare měl byses někdy taky oholit :-D
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 14. 4. 2010 20:59

Niekedy ano ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubaak 14. 4. 2010 21:35

teď jsem chtěl udělat foto, přehodim sluchátka... a zjistím že je nenapasuju přes ucho.... tohle je skutečně hodně zajímavý způsob usazeni a vývod kabelu vychazi v polovině ucha, takže bych ho musel ohnout do předu a pak do zadu.... Tohle muselo napadnout nějakýho mentálně pomaleji smyšlejícího jedince.... kdyby kabel vedl dolů tak dejme tomu, ale to by zas sluchátka ztratili velkou část svých výhod... takže pokud ti vadi že sluchátka trčí o par milimetru ven... tak si kup raději Senny
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 15. 4. 2010 06:05

Ja som ich tak dostal. Povodny majitel ma na to upozornoval, ze ich ma prehodene. Cosi som o tom cital aj na Head-Fi.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod flatliners 15. 4. 2010 07:34

thinktank:dyť máš fotky na první stránce v recenzi...
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thinktank 15. 4. 2010 18:58

Odar: díky!!

bubaak: tak na zdejších diskusích už se o tom zmiňoval dokonce nějaký prodejce sluchátek a pak ještě někdo, že není problém Triply prohodit a na Head-Fi to taky někteří doporučovali.. Tak nevím, na živo jsem je zatím netestoval.. :))

flatliners: dyť ty jsem taky viděl.. :-) Četl jsi můj příspěvek až do konce? Chtěl jsem vidět, jak vypadají sluchadla v uchu, když se prohodí, tak nějak pro představu.. A jestli to případně někdo z vás takhle používá a jaké má s tím zkušenosti..

to all: je tady někdo z Brna, kdo má Triply a chtěl by je porovnat s IE8 (ty budu mít zapůjčené)? Mě osobně by to teda dost zajímalo..
thinktank
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majko6664 15. 4. 2010 21:17

Mne osobne Triply veľmi netrčia. Mínus je len to, že keď mám v zime čiapku, tak ich nemôžem nosiť, aspoň si myslím, neskúšal som to. Aké máte s tým skúsenosti?
Asus Xonar DX/N81 -> UE Triple.Fi 10 Pro
Majko6664
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubaak 15. 4. 2010 21:30

čepice? :mrgreen: kdo to je?
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majko6664 15. 4. 2010 21:55

To je pravda..... :D Len keĎ ma mama vidí, že zase nemám čiapku... :D
Asus Xonar DX/N81 -> UE Triple.Fi 10 Pro
Majko6664
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků