Z DVD filmu na AVI cca 700MB

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod purbaby 17. 4. 2010 12:02

Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, jakým program udělat 1 AVI soubor, když si nahraju do PC DVD film o velikosti např. 4GB, abych to hodil do AVI na 700MB? Zkoušel jsem už toto: http://technet.idnes.cz/jak-snadno-prev ... ftware_dvr ale tímto programem to jde pouze na 1VOB soubor z celého filmu, ale nejde to převést celé naráz...přitom na netu jsou filmy v AVI, jako jeden soubor riplý z DVD...poraďte prosím!!! :oboze
purbaby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 17. 4. 2010 12:07

Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod purbaby 18. 4. 2010 14:54

Díky, ale to jsem právě zkoušel a nevyhovuje mi...dal jsem na něj odkaz do svého příspěvku, aby mi to už nikdo neposílal, ale i tak díky! ;-)
purbaby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 18. 4. 2010 15:26

Lepsi jednoklikaci soft nie je. Nechapem, co ti na nom nemoze vyhovovat. Nieco robis zle. Ja som s AutoGK skonvertoval desiatky filmov asi tak na 5 klikov.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod purbaby 18. 4. 2010 20:38

No protože v DVD formátu je spousta VOB souborů a to kdybych dělal u jednoho filmu po jednom po částech, tak by to bylo na dlouho ... proto bych bral něco, kam zadám celý film aby se naráz převedl...jak potom slepím dohromady jednotlivé AVI soubory po převedení ..??
purbaby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 18. 4. 2010 20:42

Ty to NESMIES robit po jednotlivych *.VOB suboroch. Ja si to uz presne nepamatam, ale tam treba tusim otvorit *.IFO subor a on si nacita celu strukturu filmu, vyberies si, ktoru zvukovu stopu tam chces nechat a on CELY film da do DivX / XviD.
Tusim tam ukazuje aj dlzku filmu, ktoru bude encodovat, takze tak si to priblizne mozes skontrolovat.

BTW navodov na AutoGK najdes na internete miliony - staci pouzit strycka googla ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod creat 18. 4. 2010 21:16

Z toho čo tu doposiaľ odznelo nič nebude...Treba použiť program DVD Fab platinum.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 19. 4. 2010 07:07

DVD Fab Platinum vie konvertovat do DivX?
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod creat 19. 4. 2010 14:47

Je to jasná voľba:
Komplexní řešení pro zálohování, konverzi a vypalování DVD a Blu-ray filmů. Nabídka funkcí se liší dle typu zakoupené licence:

* DVD to DVD - kopírování DVD filmů na jiný DVD disk nebo pevný disk, 8 metod kopírování, odstranění ochrany
* Blu-ray to Blu-ray - kopírování Blu-ray filmů na jiný Blu-ray disk nebo pevný disk, 4 metody kopírování, odstranění ochrany
* DVD to Mobile - uložení DVD titulů do souborů formátu AVI/MP4/WMV/MKV, které lze přehrávat na mobilních zařízeních (iPod, PSP, ZUNE, mobilní telefon,…)
* Blu-ray to Mobile - uložení Blu-ray titulů do souborů formátu MKV/MP4/AVI/WMV, které lze přehrávat na konzolách PS3 a Xbox 360 nebo HD přehrávačích
* File to Mobile – konverze souborů s videem do formátů vhodných pro přehrávání na konzolách PS3 a Xbox 360 nebo mobilních zařízeních (iPod, PSP, ZUNE, mobilní telefon,…)
* File Mover – přenos konvertovaných souborů na mobilní zařízení (iPod, PSP, ZUNE, …).
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod purbaby 25. 4. 2010 13:01

No děkuju, ale já bych to hlavně rád do AVI, jelikož, když to budu mít v DivX souboru, tak se mi to v DVD přehrávači pak spustí samo automaticky a nemůžu si pustit jiné filmy k tomu dovypálené a dostat se tak do výběru filmů ... proto nemám rád formáty DVD..a můžu to udělat jenom v PC. Rád bych ale filmy sledoval na stolním DVD přehrávači. Proto mám radši vše v AVI, aby se mi načetl seznam filmů..díky ;-)
purbaby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 25. 4. 2010 15:40

Tu mas navod, ako na to
http://www.unique-tracker.com/wiki/faq/ ... dvd-na-avi

Uz som si spomenul, co som minule napisal zle. Celemu tomu, co som popisal vyssie predchadza, ze to DVD najprv musis prehnat cez DVD Decrypter. POTOM ti to AutoGK uz vezme ako 1 film vcelku.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod purbaby 26. 4. 2010 13:16

Odar, děkuju...už jsem tu psal zprávu, ale asi se neodeslala..no nevadí. Tak jsem rád, že jsem něco našel a zkusím to, protože po částech bych se opravdu zbláznil a nevím, jak bych to potom hlavně dával dohromady. Zkusím tvou radu a pak napíšu, jak jsem dopadl. ;-) díky!!
purbaby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 26. 4. 2010 13:27

Musi to ist. Sam som to hentak robieval. Ale uz som nerobil DVD rip hadam 3 roky - preto mam len hmliste spomienky. Ten DVD Decrypter tam bude klucovy. Totom je to uz len klikacka.

Daj vediet. Spravu som nedostal.
Odar
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků