[recenze] Ultimate Ears Triple.FI 10 Pro

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod flatliners 16. 4. 2010 07:06

jo čepice se nosit nedá,tak pokud je velká zima,vynahrazuju to kapucí od mikiny :-)
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 4. 2010 18:10

Po té co jsem odrovnal kabel u svých UE na místě kde bych to nikdy nečekal mi přišel kabel od http://headphones.cz nový :mrgreen: Sice je průhledný, ale má Lkový konektor :mrgreen: všichni šup objednávat dokud nejsou zas s rovným, přišel do dne od zaplacení... takže pHp děkuji za perfektní spolupráci :mrgreen:
Kupodivu mi zas nevypadl konektor při výměně kabelu na fi10kach, co asi dělám zle Obrázek
Přílohy
kabel3.jpg
Tady je smrad :) za pravým paměťovým kabelem se naštípl a začal vypadávat zvuk...
kabel2.jpg
S tímhle jsem musel žít celý den.... kabel vracím na záložní fi.10.....
kabel1.jpg
A tady je ten zázrak, vypadá to strašně, ale L konektor je pro mě víc než design
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 22. 4. 2010 20:25

Hmm průhlednej kabel, nezměnil se zvuk? :D
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 22. 4. 2010 20:29

co máte furt s těma elkovejma konektorama?já sem naopak rád za rovnej.z kapsy de rovně nahoru.elkovej bych tak za tejden zničil...asi jde o to kde má player výstup na sluchátka,ale měl sem jich mraky a ať byl výstup kdekoli,rovnej mi přišel dycky nejpraktičtější...
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 4. 2010 20:56

Jde o to že když mam rovnej, tak VŽDY mám někam zlomený kabel.... drat trčí někam, do nikam.... a je zbytečně namáhán na všemožně nemožných místech.... teď jsem na něj byl na jeden den odkázán a jsem rád že pHp je tak rychlý! Za rovný konektory bych střílel!
V kapse nenosím ani sluchátka a ani přehravač.... mám rád oboje.

Koč: Zvuk je pruhlednější :mrgreen:
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 23. 4. 2010 05:47

Predpokladam, ze ten konektor je 24 karatove zlato.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubaak 23. 4. 2010 07:46

Nejspíš ano. jinak by mi ho nikdo neseškrábal ze starého kabelu :-S
Přílohy
konektory.jpg
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 23. 4. 2010 08:47

Makroobjektiv za desítku + photoshop (sharpen more, efekt odrazu světla) :-))
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 23. 4. 2010 10:07

No a šumí to jak dělo :D (nemýlím-li se, takl Bubaak používá "photoshop" od Corelu)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 23. 4. 2010 12:26

Na to o kolik jsem to zmenšil se divím že to nešumí ještě víc :mrgreen:
Efekt odrazu nebyl použit vůbec a doostření minimálně, spíš abych se vyvaroval maznutí od zmenšení :mrgreen:
Ano jsem Corelista, někdo musí používat pořadný program pro chlapy, od kterýho se photoshop učí :mrgreen:
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majko6664 30. 4. 2010 08:55

Tak dnes cesta do BA 6 hodín vlakom. A Triple so sebou..... Už sa teším.... :)
Asus Xonar DX/N81 -> UE Triple.Fi 10 Pro
Majko6664
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Podmasli518 3. 5. 2010 14:18

Tak sluchátka mám okolo dvou měsíců a hodlám je prodat, protože silikony mi nepasují, Comply nástavce jsou drahé a nic nevydrží a Shure olivy mi v uchu moc nedrží.K iPhonu si koupim opět Porty Pro, protože je to dobrý poměr cena/výkon.Ale toho krásného zvuku co Triply mi dopřávaly se vzdát nehodlám 8-) Uvažuji o nějakých HD 600, HD 650, AKG K701?Poraďte mi.Sluchátka okolo 6-7 tisíc, jinak myslíte, že zvuková karta Asus Xonar D1 je dostačující nebo mám si pořídít nějaký zesilovač? Díky ;-)
Podmasli518
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 3. 5. 2010 14:20

Podmasli518 --> Mal som tyzden SuperFi 5 Pro a tiez som sa ich zgabal. Kvoli pohodliu.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Podmasli518 3. 5. 2010 14:41

Prostě neexistují univerální ie-ear sluchátka, ať si řiká kdo chce co chce.Jedině customy, jenže to je jiná cenová a vůbec nedokázal sem si zvyknout na to hrozné ticho okolo.Prostě mi to nesedlo.Takže na cesty se vrátím k Portám, no a na doma si chci pořídit něco pořádného :-)
Podmasli518
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 3. 5. 2010 14:42

Mas v bazari K701 za rozumnu cenu este v zaruke ;)
Odar
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků