[recenze] Ultimate Ears Triple.FI 10 Pro

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Podmasli518 3. 5. 2010 15:50

Takže to vidím tak, že si koupím BVaudio a budu si pučovat sluchátka od některých prodejců než si vyberu :-D...jinak mám rád basy, ale né přebasovanost, něco jako triply by bylo ideální.Od čeho je na zvukovce ékvalizér, ale to vám radši nebudu řikat nebo mě zabijete :-D

-- 3. 5. 2010 16:52 --

Odar píše:Ja som mal tyzden SuperFi 5 Pro a mam K701. Skusal som ich na svojej zostave a mozem povedat len tolko, ze K701 samozrejme lepsi priestor (lebo nie su IEM) a osobne mi prisla aj udernost basov uplne inde. Vysky som moc neporovnaval - mal som to v Dispre asi tak 10 minut :D Viac ma to nebavilo . . .

Toho Xonaru by som sa s K701 bal. Radsej potom lacnejsie sluchadla, aby neboli tak narocne na zdroj zvuku. Zial tu plati, ze aj zdroj zvuku (DAC + AMP) musi byt poriadny, aby to za nieco stalo. Presiel som si tym, viem o com pisem. A nie som tu jediny.

Ak nemabudes mat neskor dalsie prachy na lepsi zdroj, na K701 zabudni. Nema to zmysel. Len sa budes trapit, lebo ich nevybudis. Niekedy je menej skutocne viac.

Aj ked - moja oblubena veta - viac ludi ma HD 800 a pripajaju ich pomaly na MP3 prehravac a su spokojni ;)

Právě toho se obávám, proto uvažuji o zesiku BV audio headamp aby to za něco stálo ;-)
Podmasli518
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 3. 5. 2010 16:01

Podmasli518 píše:Od čeho je na zvukovce ékvalizér
Nepouzivam ;)
Skus teda HD 600. Je mozne, ze ti sadnu viac.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Podmasli518 3. 5. 2010 16:07

Odar píše:
Podmasli518 píše:Od čeho je na zvukovce ékvalizér
Nepouzivam ;)
Skus teda HD 600. Je mozne, ze ti sadnu viac.

No pokusím se někde sehnat i Ty AKGéčka a HD 650 na zkoušku.Tedy až prodám triply :-)
Podmasli518
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 3. 5. 2010 16:52

Na protizálohu půjčují z isluchatka.cz
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Podmasli518 3. 5. 2010 16:53

Bína píše:Na protizálohu půjčují z isluchatka.cz

Jo to vím, tam si je chci zapůjčit.
Podmasli518
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 11. 5. 2010 13:17

tak už mi zas odešel kabel u jacka,přesně jako poprvý.ze suchatka.net mi napsal že mi je nevyreklamuje,že kabel moc namáham.vědom si toho nejsem ale co nadělam.tak zkusim tentokrát teda se zahnutym konektorem,snad vydrží o něco víc :-|
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 12. 5. 2010 10:17

tak kabel už dorazil :shock: pošta se teda předvedla,protože sem objednával včera odpoledne...
nezdá se tak tuhej jako černej,tak snad víc vydrží.dával sem si velkýho bacha při výměně abych nedopad jak Bína,šlo to trochu ztuha,ale vše v pořádku :-)
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 12. 5. 2010 16:53

on se jen zdá veskutečností novy černy je měkčí než nový čiry :mrgreen: Však on zas pěkně přituhne :nenapadne
Doufam že ti vydrží dýl 8-P
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shulooo 27. 5. 2010 12:32

po 5 mesiacoch sa mi podarilo zlikvidovat kabel, pouzival som ho bez predlzovacky a pri jacku sa to asi polamalo takze mi vypadava zvuk

nejaky tip na odolnejsi kabel? nehladam ziadny 200 dolarovy kabel, skor nieco lacne a odolne, o zlepsenie zvuku mi nejde
Vonku: Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro + Sansa Fuze * Doma: Sennheiser HD485
shulooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 27. 5. 2010 13:07

půl roku je hodně málo... změň způsob užívaní sluchátek a přehravače
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majko6664 27. 5. 2010 13:21

Kúp si taký istý - teda originálny. Ale pravdepodobne budeš čakať.
Asus Xonar DX/N81 -> UE Triple.Fi 10 Pro
Majko6664
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod shulooo 27. 5. 2010 15:44

bubaak píše:půl roku je hodně málo... změň způsob užívaní sluchátek a přehravače
\

problem je skor s rovnym konektorom, nemam pocit ze by som sa k nim choval zle

na ebay som nasiel nejake s konektorom do L, len to nie su original UE kable a radsej by som pocul konkretne skusenosti uzivatelov
Vonku: Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro + Sansa Fuze * Doma: Sennheiser HD485
shulooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 27. 5. 2010 16:38

mě odešli dva s rovnym konektorem za rok.je to šmejd,nijak sem ho nenamáhal,staral se o něj...zkus elkovej,kupoval sem tady
http://www.headphones.cz/inshop/nahradn ... -kabel.htm
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 31. 5. 2010 12:42

Tak mi konečně došli moje nové triply. Ale překvapilo mě nové balení, nejspíš v něm posílají náhradní kusy, protože si nemyslím že je uzpůsobené do normálního prodeje:
Obrázek
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 31. 5. 2010 13:14

pěkná krabička.rozhodně hezčí než ta původní :-)
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků