Logitech Harmony Remote 525

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fps 18. 6. 2010 21:54

mam univerzální dálkový ovladač Logitech Harmony Remote 525 už přes rok a vše normálně šlapalo, ale při koupi nové TV jsem v Logitech Harmony Remote Software uděl několik úprav a při aktualizaci ovládače se to zaseklo na 3%, asi po hodině jsem to odpojil a znova poslal aktualizaci, ta už proběhla normálně ale ovladač je mrtvý na displeji je jenom napsáno "choose activity:" a i po několika aktualizacích je ovladač stále mrtví, dokážete někdo poradit co z tím
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kormika 20. 6. 2010 08:34

Zdravím.Ja mám 885-ku. Mne sa podobné stáva ked už kapacita aku. je malá a chcem ho dobíjať v kolíske tak často vipisuje to čo tebe.Zviknem ho vkladať a viberať až kým nápis nezmizne a začne dobíjať. Skus vibrať baterie a znovu ich vlož dnu.Neviem či to pomôže ale za pokus to stojí.
kormika
Junior

Odeslat příspěvekod fps 21. 6. 2010 18:44

to jsem už taky skoušel, vyndat a nandat baterie i dát jiné, ale nic
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 6. 2010 07:40

Mě když se zasekl normální dálkový ovladač tak jsem na vteřinku přepóloval baterie a hned byl rozběhlý....
anonymni

Odeslat příspěvekod fps 22. 6. 2010 12:43

PaulZ píše:Mě když se zasekl normální dálkový ovladač tak jsem na vteřinku přepóloval baterie a hned byl rozběhlý....

to nejde udělat, jelikož v ovládači je strana na plus zapuštěna a tím pádem když otočím póli baterie tak na té straně plus není kontakt

-- 22. 6. 2010 13:43 --

další zkouška a stále stejné, zkusil jsem i jiné baterie ale nic, nenašel jsem český servis na výrobky logitech jenom jsem se dovolal na anglický a jelikož angličtinou nevládnu tak mi to je na prd, neznáte někdo kontakt na český servis logitech, předem díky
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 22. 6. 2010 21:50

tak na českých stránkách Logitechu píšou že pro Harmony podpora v češtině není, a technickou hotline na č. +420 239 000 335 už si asi zkoušel co?
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 23. 6. 2010 05:28

marts píše:tak na českých stránkách Logitechu píšou že pro Harmony podpora v češtině není, a technickou hotline na č. +420 239 000 335 už si asi zkoušel co?

tam jsem volal, ze začátku to mluví česky ale dále u univerzálních ovladačů už jenom anglicky a tou moc nevládnu
fps
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků