SONY MDR-EX36VB vs. SONY MDR-EX33LPW

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod creat 23. 6. 2010 17:36

A čo Ti povie povesť firmy Sony o kvalite ich slúchadiel? Panasonic je známy kvalitnými plazmami a to znamená, že má zvukovo kvalitné slúchadlá, domáce kiná a veže :?:

CREATIVE EP630 sú celkom fajn, aby sa nakoniec nestalo, že Sony budú horšie...
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabrousekp 23. 6. 2010 20:07

no ja jsem myslel povest sluchadel od sony
vabrousekp
Junior

Odeslat příspěvekod Broslowski 23. 6. 2010 20:44

sony robia dobre sluchadla na DJing a myslim ze maju aj gut BASS ediciu dakych fullsize. O stuploch som nic nepocul no pecky co davaju k prehravacom sa celkovo daju pocuvat :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabrousekp 23. 6. 2010 21:09

celkem ? :D

-- 23. 6. 2010 22:10 --

http://sluchatka.heureka.cz/sony-mdr-ex36v/recenze/
tady jsou celkem dobré komentáře
vabrousekp
Junior

Odeslat příspěvekod semaniaci 23. 6. 2010 21:15

tým by som sa veľmi neriadil. sú to s najväčšiou pravdepodobnosťou ľudia, ktorí to nemajú s čím porovnať
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 23. 6. 2010 23:11

vabrousekp píše:celkem ? :D

-- 23. 6. 2010 22:10 --

http://sluchatka.heureka.cz/sony-mdr-ex36v/recenze/
tady jsou celkem dobré komentáře


akosi nechapem....
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabrousekp 24. 6. 2010 08:13

proc by jste mi je neradill
vabrousekp
Junior

Odeslat příspěvekod creat 24. 6. 2010 10:23

Mne sa zdá, že ty tu len zbytočne spamuješ a pýtaš stále do okola to isté.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 24. 6. 2010 10:39

nemozem tiodporucit nieco s cim sa nestotoznujem.ako som napisal sony mozu byt fajn na djing maju slusnu seriu slucahdiel, na seriozny posluch pochybujem..
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabrousekp 26. 6. 2010 18:43

ty SoundMAGIC PL11 mají odpor 12... znamená to že budou hrát hlasitěji? Můžete mi někdo poskytnout nějaké srovnání třeba s ep 630?
vabrousekp
Junior

Odeslat příspěvekod Broslowski 26. 6. 2010 19:56

nie odpor ale impedanciu.

Teoreticky ano, no prakticky je to len parameter ktory moze znamenat v podstate nic.Bojis sa nebodaj ze by hrali potichu na hocicom? Neverim tomu... :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabrousekp 26. 6. 2010 19:58

já mám totiž ty EP 630 a mám to vždy zapnuté na mojí nokii 5530 na plno a zdá se mi to potichu a proč by tam ten údaj psali kdyby nic neznamenal

-- 26. 6. 2010 21:36 --

a není ten kmitočtový rozsah: 20 - 22.000 Hz malý? k čemu je tohle vlastně dobé. Sory že se tak blbě ptám ale chci si koupit sluchátka a nechci zas prohloupit
vabrousekp
Junior

Odeslat příspěvekod Broslowski 27. 6. 2010 00:12

pozri co si vyrobca napisal na skatulu dosiahol v laboratornych podmienkach s menicom mimo sluchadla.20hz-20khz je ok vacsina ludi nepoucje pod 20hz respektive nad 16khz nic.Aj keby si sa hral na netopiera, realna vyuzitelnost je skoro nulová(dokedy sa nebavíme o nabúšenej zostave napr T1+A1+povedzme dáky benchmark (predpokladajme ze takúto zostavu si nekúpi človek ktorý si nepotrpí na kvalitu a má poruchu sluchového orgánu) ).Navyše v skladbách sa hudobníci snažia produkovať muziku v počuteľných frekvenciách, logicky :-)

Aj keby si bol schopný počuť tak nízke či vysoké frekvencie a čisto hypoteticky ti ich dokonca slúchadlá reprodukujú, dostaneš ich z orezanej mp3jky na telefóne? Odpoved znie :(vírenie budnov......)TRAMTADADÁÁÁ: nie ^^

impedancia slúchadlel može naznačiť náročnosť na vybudenie no je to len jeden z faktorov.Napríklad také AKG 701 sú považované za najtažšie vybuditeľné slúchadlá vôbec pritom majú impedanciu 62ohm(čítal som tu na fóre dáke dohady o tom ž edokonca aj HD 800 sú ľahšie vybuditelné).
Také koss porta pro majú impedanciu 60 ohm no vybudí ich čokolvek,

Toľko asi k tomu :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 28. 6. 2010 09:59

Tu první větu prosím zlikviduj. To je špatná konstrukce.

Max. stručně a jednoduše: http://sluchatka.heureka.cz/poradna/par ... dni-pojmy/
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 28. 6. 2010 10:03

no, akosi mi nejde edit.No co som videl videa z procesu vyroby bolo to presne tak, testoval s amenic mimo sluchadla:-)

ale tak ked je realita ina samozrejme berte to tak ako pise pHp, edit mi akosi nejde...
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků