[recenze] Ultimate Ears Triple.FI 10 Pro

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Majko6664 31. 5. 2010 18:49

Ako vyzerá dnu? Príslušenstvo ostalo rovnaké?
Asus Xonar DX/N81 -> UE Triple.Fi 10 Pro
Majko6664
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jiri733 11. 6. 2010 10:07

Mám dotaz. Už delší dobu používám UE Super Fi 5. Je to opravdu takový rozdíl oproti triplům? Má cenu do nich investovat? Jen na okraj, hraju na bicí, tak mám originální zvuky nástrojů naposlouchané :-)
jiri733
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 11. 6. 2010 12:20

Ano vyplatí se to.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri733 11. 6. 2010 21:14

Díky
jiri733
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ujoslav 7. 8. 2010 15:49

Mal som tiež problém s káblom. Jack som síce nezlikvidoval, ale po polročnom používaní mi stvrdla izolácia v mieste, kde sa kábel dotýka krku (asi 15 cm úsek). Neviem, či káblu ublížila dlhá zima alebo mam nejaký jedovatý pot :-)
Náhradný kábel som kupoval tu: http://www.k-audio.eu/IE--CLEAR-2.0-CABLE--n26228
Solídny obchod, odporúčam.
Na cesty: Clip+ => UE Triple.Fi
Do práce: iAudio X5L 120GB => UE Triple.Fi
Doma zdroj: Carat-Ruby 2 / ARCAM CD72T
Repro: ARCAM A85 => Monitor Audio RS6
Slúchadlá: Dispre II JFET => Sennheiser HD800
ujoslav
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CABO1981 7. 8. 2010 18:52

Mám úplně stejný problém jako ujoslav. Kabel strvdl po stejné době a na úplně stejném místě! Také by mě zajímalo proč? Takže pomůže jen výměna?
CABO1981
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 7. 8. 2010 21:42

u UE je to normální, novy kabel ztvrdne stejně (čirýj, čerý, bílý je to jedno), leda volit jiného výrobce kabelů ;-)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glassmoon 30. 8. 2010 17:08

ja mam zatial kabel bez problemov. pouzivam ich denne (od sale na amazone), ale nenosim kabel na tele ale zvonku...
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod papaboot 25. 9. 2010 11:55

Mám takový doraz, občas mi vypadne zvuk z jednoho sluchátka, ale po chvíli kroucení s kabelem u jacku je to ok... pak ovšem vrátím mptrojku do kapsy a je to to samé. Dá se to nějak opravit nebo doporučujete nový? Případně jaký, když už, tak bych chtěl nějaký kvalitnější (hlavně provedením ) , doposud jsem měl pouze původní a to cca 3/4 roku a už asi odchází.
papaboot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 25. 9. 2010 13:47

V tom případě by to před koupí nového kabelu chtělo především přehodnotit způsob, jakým se k němu chováš...
Jinak samozřejmě jde přepájet jen ten jack...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papaboot 25. 9. 2010 13:53

právě, že jsem se k němu choval hodně šetrně...v krabičce sem je nosil jenom poté, co jsem je omotal kolem tří prstů a samostatně... když jsem poslouchal, tak klasicky mp3 v kapse a kabel pod mikinou, žádná velká zátěž... samozřejmě se mi ale párkrát povedlo s ním o něco zavadit a vytrhnout ho z přehrávače
papaboot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 25. 9. 2010 14:17

Tak to mě taky, no. Jako kámen úrazu bych viděl tu mp3 v kapse. Třeba u riflí se to tam někdy hodně pere. Bubaak má na konektoru namotaný jakýsi drátek, právě aby se mu tolik nenamáhal...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papaboot 25. 9. 2010 14:30

Tak tohle mě ovšem nenapadlo, že tomu může vadit nošení v kapse u riflí. Bohužel mám cowona S9, takže ho nemám jak přichytit, leda nosit v kapse u bundy nebo mikiny.
papaboot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 25. 9. 2010 15:26

Taky tam ten drát mám.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 25. 9. 2010 19:53

A měl jsi ten zahnutý, a nebo přímý konektor? Ke Cowonu S9 by se možná víc hodil ten přímý. I když fakt záleží na tom, jakým způsobem ho v té kapse máš. Jestli je ten přehrávač dlouhý, tak asi spíš zahnutý konektor, ať se při chůzi tak nenamáhá. Pří manipulaci to chce dávat pozor, aby jsi kabel nepoškodil. Je to s těmi kabely kříž, taky se snažím být na ten svůj opatrný. Ale mám Clip+, takže kabel se do kapsy většinou nedostane, jen když jdu třeba běhat, nebo tak...
Nech si ho někým přepájet, a uvidíš, jak dlouho Ti ten nový vydrží...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků