iPhone 4

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomeq 10. 6. 2010 23:14

Je pravda v tych novych HTC sa uz neorientujem, je mozne ze uz vela veci doladili - ale od Diamonda II sa vyrobkov od HTC viac bojim ako ich vyhladavam. Asi kazdy vyrobca to ma tak, ze sa mu obcas nieco podari, nieco nie, ale nie som ten typ co si kupi kazdy mesiac iny fon len zo zvedavosti, preferujem 100% funkcnost a jednoduchost.
K tomu videu - je mi jasne ze si v iPhone nebude niekto skladat celovecerny film zo svojej stuzkovej, tak ale obcas sa to hodi - napr. vystrihnut blbca co ti prejde cez zaber a pod.
Len blazon zaplati za iPhona 20k (ak nie vseobecne - za akykolvek telefon). Ale rozhodne z toho netreba obvinovat Apple, problem by som hladal v distribucii. Ja si napr. viem novy odblokovany iPhone obstarat u svojho irskeho operatora bez viazanosti za cca 400eur, co je polovica...
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 11. 6. 2010 06:54

3gs stál taky 20k a prodalo se jich tu mraky,když ho za tu cenu lidi kupujou tak proč ne.já za 4g tu dvacku klidně dam...srovnávat ho s jinejma telefonama je nesmysl,protože žádnej na něj nemá v kvalitě zvuku a o to tu na avmanii přece jde ne?
AndyF:jak si přišel na procesor ze samsungu wawe?má to appláckej A4 procík,stejnej jako má iPad taktovanej na 1GHz
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 11. 6. 2010 07:04

Souhlasim s tomeq,jen blázen by to kupoval u nás za 22k,když ho muzu mít z Nemecka za polovinu o 3 mesice driv...už se na nej moc těším
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AndyF 11. 6. 2010 07:20

flatliners píše:AndyF:jak si přišel na procesor ze samsungu wawe?má to appláckej A4 procík,stejnej jako má iPad taktovanej na 1GHz


Applackej A4 procesor(normalni Samsung Cortex A8 s marketingovym nazvem) neni nic jinyho nez to, co ziskali pri koupi spolecnosti Intrinsity. Inzenyri Applu se zabyvali jen tim, jak ho nacpat do sasi iPhonu. Kdyz uz jsme u toho, iPhone je defakto jen poskladana hromada dilu nakoupena od konkurentu. Fotak-LG, displej Sharp, cipy Micron a Samsung(a dost dalsich) Ale nic to nemeni na tom, jak mam 2G rad :-)

http://www.engadget.com/2010/06/08/appl ... e-a-brain/

Tu moznost levneho ziskani vam moc zavidim, ja jedu na T-Mobilu CZ jeste na premiovych tarifech, takze mam s jakoukoli slevou smolika. Na druhou stranu mam v ramci retence famozni vyhody, momentalne do konce 2011 MMS zdarma a 2000 volnych minut mesicne. Takze se mi to ve finale asi i vyplati. Tech 20k za mobil dat nechci, protoze to jsou penize vyhozeny oknem...stejne to ma po roce tretinovou cenu :-(
Jen dotaz, Tomeq, co mas za operatora v tom Irsku? Diky
AndyF
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod portapro 11. 6. 2010 07:40

AndyF píše: Fotak-LG...

no nazdar,to dopadne
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 11. 6. 2010 07:43

portapro:v německu sou s úvazkem iPhony blokovaný,takže ti tady bude naprd.a neblokovaný(pokud budou)by podle předběžnejch info měl bejt na naše 25k 16gb a 28k 32gb.je to sice předběžný,ale vzhledem k tomu že operátoři si chtěj lidi pojistit,tak tomu klidně věřim.a i kdyby ne tak jak si přišel na tu polovinu ceny???
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomeq 11. 6. 2010 08:19

Andy - Vyskusal som 3, Meteor a zakotvil som u O2. 3GS novy, blokovany stal 520E bez viazanosti. Ako stalemu zakaznikovi mi ho po 3 mesiacoch v O2 na poziadanie odblokovali (vela cestujem - hodi sa mi to) + som dostal 20% zlavu na akykolvek novy telefon, aky si od nich v buducnosti zoberiem.
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 11. 6. 2010 12:25

Někde jsem četl,už nevím kde,že v německu bude cena 32GB bez úvázku 400éček,to není pravda?
EDIT:počkej to si děláš srandu,oni tak fakt blokujou jenom na sebe?To jsme se posunuli o 10 let zpátky?
EDIT2:neřešil tohle jailbreak?

-- 11. 6. 2010 13:34 --

Ty ceny jsou teda síla,to je zahraničí nebo my? Jestli je to zahraničí,tak u nás bude 16GB za 40k a 32GB za 50k,ani bych se tomu nedivil
Navíc,u nás se nikdy iPhony neblokovali,proč by se teda blokovali jinde?
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 11. 6. 2010 13:02

portapro píše:Někde jsem četl,už nevím kde,že v německu bude cena 32GB bez úvázku 400éček,to není pravda?
EDIT:počkej to si děláš srandu,oni tak fakt blokujou jenom na sebe?To jsme se posunuli o 10 let zpátky?
EDIT2:neřešil tohle jailbreak?

-- 11. 6. 2010 13:34 --

Ty ceny jsou teda síla,to je zahraničí nebo my? Jestli je to zahraničí,tak u nás bude 16GB za 40k a 32GB za 50k,ani bych se tomu nedivil
Navíc,u nás se nikdy iPhony neblokovali,proč by se teda blokovali jinde?


U nás je myslím blokace zakázána zákonem. Jinde ve světě je Iphone blokován právě kvůli lidem co si ho chtějí koupit ze zahraničí.
JB neřeší blokovaný telefon, musíš ho nejdřív odblokovat.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 11. 6. 2010 13:04

já vím,ale vždycky když jsem dělal JB,tak to nabízelo unlock..to přece pomůže ne?
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 11. 6. 2010 15:03

unlock neni zatim ani na 3gs 3.1.3 fw.jb a unlock je uplně něco jinýho...
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janjan2 21. 8. 2010 23:47

Jak kvalitní audio výstup má nový iphone 4, resp. starší iphony ve srovnání s klasickými MP3 přehravači? Chci si koupit iphone 4 a používat ho i jako MP3 přehravač. Mám MP3 přehravač Creative ZEN a nerad bych si v kvalitě pohoršil naopak bych si rád alespoň o strochu polepšil. U nového iphone 4 bych nerad poslouchal šum v tichých pasážích písniček nebo zkreslení při vyšší hlasitosti. Děkuji.
HP Compaq 6510b - C2D T7700, 2 GB RAM, 160 GB HDD, WXGA+ (1440 x 900), Win Vista Business + Logitech VX nano
Panasonic TH-42PX80E
Onkyo TX-SR606 + Magnat Altea 5 set
Creative ZEN 8 GB + Creative EP-630 + Sennheiser HD 215
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slipknot27 22. 8. 2010 13:29

neviete kde sa da i phone 4 kupit? vraj by mal stat najlacnejsie v USA 199 dolarov, kde sa to da kupit? dajte nejaky link...za tu cenu by som si ho hned kupil zo zahranicia...
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod portapro 22. 8. 2010 15:24

Janjan2:iPhone se bere za jeden z nejlepších přehrávačů proti creativu si dost polepsis,ale záleží taky na sluchatkach
Slipknot27: ta cena je s úpisem operátorovi at&t na 2 roky
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janjan2 22. 8. 2010 17:07

portapro píše:Janjan2:iPhone se bere za jeden z nejlepších přehrávačů proti creativu si dost polepsis,ale záleží taky na sluchatkach

Chtěl bych k němu (iphonu 4) používat Sennheiser IE 8, nevím ale jestli je to vhodná kombinace a jestli potenciál IE 8iček na iphonu využiju. Kvalita zvuku se prá dá ještě nějak vylepšit když se zvukový výstup vyvede přes datový konektor s použitím zesilovače. Kolik taková sranda stojí a o kolik můžu čekat lepší zvuk? Také by mě zajímalo zda má audio výstup z iphone nějaký šum, ten by mi dost vadil, protože rád poslouchám žánry kde jsou v písních tiché pasáže. Vím, že se to dá částečně eliminovat sluchátky s vyšší impedancí ale to zase člověka dost omezuje při výběru sluchátek.
HP Compaq 6510b - C2D T7700, 2 GB RAM, 160 GB HDD, WXGA+ (1440 x 900), Win Vista Business + Logitech VX nano
Panasonic TH-42PX80E
Onkyo TX-SR606 + Magnat Altea 5 set
Creative ZEN 8 GB + Creative EP-630 + Sennheiser HD 215
janjan2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků