Trička Avmanie (solved)

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 30. 8. 2010 20:06

EKKAR píše:Proč někdo myslí zrovna tak vandalsky? Když potkáš někoho v triku AVM, tak mu taky dáš hned na potkání do držky?

Já ne...ale věř, že „lidé jsou různé“ ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 30. 8. 2010 20:06

Kuba4 píše:už jsem triko stihl ztratit :-[

thePrayer píše:Jak je tohle možné? o.O

Když prcháš přes balkon na triko dvakrát nemyslíš... :)
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 30. 8. 2010 20:17

johanx :D

Já tričko musím mít furt ve škříni a vyndavat jen když si ho beru,protože jinak mi ho odtáhne třeba ze židle kocour a lehne si na něj. On má stejně nějakou divnou úchylku,furt leží na zesilovači, na repro, na ovladači, na noťasu a na tričku avmanie :D
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 30. 8. 2010 20:27

To víš, jsi jeho velkým vzorem. Jsem i uvažoval nad novým micišem ale mám strach aby nezůstal zaklesněn ve ventilačce až nebudu doma. Aj nové kable už mám pro něj nachystané. XLRka by mu určitě chutnaly. Mají kousavou gumu.
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 30. 8. 2010 20:38

Pokud máš nový plastový okna tak když to dáš na kousek, tak se otevřou a větrá to ale neudělá se tam díra aby se tam chytla mačka. Když máš zavřeno páčkou nahoře, tak je to tak 45° úhel doprava.

Spotík kable už nežvejká, má radši moje nohy a ruce. Ale občas do nějakýho volně visícího kabelu boxuje packama.
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 30. 8. 2010 20:46

S tou větračkou mě napadlo když jsem si vzpomněl jak to bylo zjara na novinkách. Nenechával bych ji takhle ale mohl bych zapomenout. A taklhle mě chodil šmírovat sousedky kocour. Myslím že se mu líbily Hammerfall.
Obrázek
Naposledy upravil johanx dne 30. 8. 2010 21:07, celkově upraveno 7
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 30. 8. 2010 20:47

MgX píše:
EKKAR píše:Proč někdo myslí zrovna tak vandalsky?...

Já ne...ale věř, že „lidé jsou různé“ ;-)


No já to myslel jako propagaci AVmánie - když už může cca 30 lidí chodit v triku bratru za "pětibábu", proč by si nemohlo pár desítek (stovek???) nadšenců koupit odpovídající nálepku v ceně "pár pětek" formátu dejme tomu oválek jako je na MPZ na autě - a vylepit na svého plechového 4kolového "oře"? Nechápu, proč bych se měl veřejně prohlašovat za moderátora AVM (i když je to v tento moment pravda), když jím klidně už zítra být nemusím - a když vím, jaký jsou lidi svi.ně?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod thePrayer 31. 8. 2010 05:54

johanx: hehe ten je roztomilej :)
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuba4 7. 5. 2020 12:06

To původní tričko AVmanie mi přirostlo k srdci. Nemá někdo chuť udělat další várku?
Marantz CD-17, PM-16, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků