[Recenze] Behringer B2031p

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kammo122 4. 9. 2010 21:46

Odar ty si chcel stlpy ne ?
CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 4. 9. 2010 21:50

<OT>
Odar sam naozaj nevie, co chce, ale hentam je cena taka vyborna, ze keby mam teraz prachy, prdim na stlpy a vezmem tie BWcka. Hento je uz skutocne bednenie na urovni s tym, ze clovek sa nemusi skrabat o rok za usami, ze chce ist vyssie. Navyse sub je vzdy mozne dokupit, aj ked samozrejme otazne je, ci to skutocne hrajuci sub zbytocne nepredrazi a prave kvoli tomu neist prave do stlpov, aj ked este drahsich.

Voda stale tecie, uvidim, kde ja nakoniec skoncim.

Sorry za OT O:-)
</OT>
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod thePrayer 4. 9. 2010 22:08

Kammo tak měďěný drát je měďěný drát, ne? A zase kupovat 99,99999999 bezkyslíkatou měď, extra 10x stíněný kabel nebude mít smysl, bude stát to co repra. Nemáš nějakej tip na repro kábl?
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kammo122 4. 9. 2010 22:34

CA 540A , JBL LX600
kammo122
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 5. 9. 2010 10:05

thePrayer píše:Koči, tys k nim připojoval Cepheus a byl to skvělej krok kupředu v přednesu repro jak jsem četl. Zkoušel jsi už i Big Brother?


Hele nezkoušel, dokonce ani Dispre jako předzesilovač, stejně jako vymazlený kabely jsem netestoval. Jednoduše proto, že Behringery nemám doma ale u přítelkyně. A tahat x kilogramů krabic tam kvůli testu nebudu. Ale někdy časem k tomu možná dojde, navíc mám od předevčíra objednaný takřka referenční zesilovač české výroby s celkem monstrózním výkonem (plánovaný k úplně jiným repro). To by byla teprv změna. Uvidíme :-)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TommyT 5. 9. 2010 11:08

Môžeš konkretizovať, aký? Už je v pláne nejaké konkrétne repro? :-)
TommyT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 5. 9. 2010 11:22

Raději bych si to nechal oboje pro sebe dokud to nebude hotové :-) Na repro si taky ještě počkám, nejprve budu muset dost vydělat a pak je schánět. Žádné mezistupně nehodlám dělat. Takže postupně jak Odar, nejdřív pořádnej zesík a pak pořádný repro. Ale dost ot.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinN935 6. 9. 2010 13:52

DPA 330SE trafil som sa ?
MartinN935
Junior

Odeslat příspěvekod Kocmeister 6. 9. 2010 14:28

Sakra, nechápu jaks to mohl uhádnout 8-D
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 6. 9. 2010 15:02

Když jsem četl DPA tak mne napadl Federmann, nevím proč. :D
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 6. 9. 2010 16:48

Mozno to ma Kocmeister dohodnute prave s panom Federmannom. To potom zahra aj pocutelnych 200 kHz :hm O:-)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod šeďour 6. 9. 2010 20:33

Já diskrétně prozradím, že Koč má ve skutečnosti objednaný středovlný přijímač s kmitočtovým rozsahem 180 až 244 kHz (takzvanou dvoulampovku) :idea: :idea:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 6. 9. 2010 21:03

180 kHz - 244 kHz? :hm Sakra, predpokladam, ze Koc si nechal spravit aj zasah do mozgu :hm
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 9. 2010 22:04

Hele, panstvo, MÍRNĚTE SE! 150kHz až 280kHz je běžně rozsah DLOUHÝCH VLN, na kterých dodnes "jede" třeba vysílač Topolná u Uherského Hradiště (270kHz), vysílající amplitudově modulovaný program "Radiožurnál". Pokud ho někdo slyší vlastníma slechama, měl by platit koncesionářský poplatek i za svoji vlastní osobu (tím myslím Toho, Jehož Jméno Se Nemá Nikdy Vyslovovat).

A nedávejte sem linky na komerční stránky, jinak bude zle - ne že by se nám to nelíbilo, ale nelíbí se to "nahoře" - tady není žádný inzertní magazín...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 7. 9. 2010 05:43

EKKAR --> Cele to kazis :D
Odar
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků