Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod indiana_jones 14. 9. 2010 12:59

Ta verze opravdu podporu mechaniky DVD nemá, to bys musela nahrát odemčený firmware od POHD např. z této strany http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?f=1707&t=1095235&st=0&sk=t&sd=a&start=615, tam jsem si všimnul, že ji přístroj podporuje.
Zkoušel jsem na EVOLVE_BLADE_I_II_v7.0.9.r4357, který mám a pozici DVD a DVD ISO si pamatuje.
Co se týče Youtube, tak ten používá formát videa FLV (flash video) a Evolve jej podporuje. Pokud potřebuješ stáhnout toto video, tak vyzkoušej sw FreeRapid Downloader třeba ze stránek http://www.sosej.cz/Freerapid-Downloader.html, je výborný, lze jej využít i pro stahování např i ze stránek uloz.to nebo rapidshare. Funguje to tak, že spustíš prográmek (ten se neinstaluje), zkopíruješ odkaz URL z lišty webového prohlížeče klasickou kombinací Ctrl + C a prográmek se už sám postará o stažení souboru/ů.
indiana_jones
Junior

Odeslat příspěvekod Trynyty 14. 9. 2010 18:20

Skôr by som chcela Youtube,ako picasa-myslim spôsob pužitia,nie sťiahnut a prehrať.Skusila som znovu nainštalovať firmware EVOLVE_BLADE_I_II_v7.0.9.r4357 ale stale si DVD(Video_TS),DVD iso poziciu nepameta.
Ten firmware od POHD si pameta pozicie DVD,DVD ISOa ma podporu DVD-mechaniky?
Mam LG36-7500 televiziu 1920-1080,LG DVD-RW GP08LU LS.
Vcelku som s evolve blade 1,5TB spokojna,nahradil my dvd prehravač(staručky SONY cez skard). Ďakujem indiana_jones za radu)))
Trynyty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indiana_jones 14. 9. 2010 18:57

Této služby (YouTube) bohužel přístroj nedisponuje. A co se týče fw od POHD, zkus jej, třeba s ním budeš spokojena. Instalace je identická s instalací od Evolve...
indiana_jones
Junior

Odeslat příspěvekod Wppp 15. 9. 2010 10:37

Dobrý den,má tady někdo link a odskoušený firmware pro evolve blade2,aby jelo 1080p plynule bez škubnutí,original firmware výrobce poslední v 7.0.9.r4357 to dělá taky.děkuji
Wppp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renda4 15. 9. 2010 15:52

Dobrý den , jaký je praktický rozdíl mezi Evolve Blade II a Evolve miniBlade , děkuji za odpověď.
Můžete mě poradit v nákupu který mul.med. př. vybrat v ceně okolo 2500,- ?
HTPC: MB ASRock B550M-ITX/ac, B550, AM4, SSD Transcend SSD370S, AMD Ryzen 3 PRO 4350G, Patriot VIPER 4 16GB (2x8GB) DDR4 3200, Blackout Series,be quiet! Pure Power 11 300W, HDD HITACHI 2TB, CASE Fractal Design Core 500,Arctic Freezer 34
renda4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indiana_jones 15. 9. 2010 18:02

TO: renda4
Rozdíl mezi těmito dvěma přehrávači je následovný:
1) u miniBlade HDD není součástí (možnost připojení externího USB disku),
2) u miniBlade chybí S/PDIF koaxiální výstup,
3) Rozměry (V x Š x H) 60 x 227 x 165 mm u Blade a 45 x 140 x 115 mm u miniBlade
4) Hmotnost 1 kg u Blade a 380 g u miniBlade.
Toť vše.
Nezlob se, ale stačí pobýt na internetu 5 minut a ty rozdíly bys našel(a) taky. Nebuď příště líný(á) (Není to ve zlém...).
indiana_jones
Junior

Odeslat příspěvekod renda4 15. 9. 2010 18:51

No , líný ... samo že jsem si to našel , ale při tolika údajích mě to uniklo a jsou pro mne nepodstatné akorát mě unikl ten bod 1) ale používám ext. HDD
Už jen zda by to byl dobrý kup ten miniBlade je mě sympatický nebo je ještě nějaká lepší volba , mám plazmu 42" a jen stereo žádný dts amp. Dík za radu.
HTPC: MB ASRock B550M-ITX/ac, B550, AM4, SSD Transcend SSD370S, AMD Ryzen 3 PRO 4350G, Patriot VIPER 4 16GB (2x8GB) DDR4 3200, Blackout Series,be quiet! Pure Power 11 300W, HDD HITACHI 2TB, CASE Fractal Design Core 500,Arctic Freezer 34
renda4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarioF3M 15. 9. 2010 20:28

Cus. Jsem par dni majitelem Evolve Blade II. Zatim naprosta spokojenost az na jednu vec - hluk VETRAKU! Nejak se tohle uz tady resilo, ale reseni nic moc a cenove pomerne drahe. Zkousel jsem nejdriv snizit napeti na ventilatoru pomoci odporu, ale vysledek o nicem. :-\ Zvolil jsem jinou cestu:

Hluk totiz zpusobuje proud vzduchu pres hodne male otvory v zadni strane pristroje. Vyšrouboval jsem proto ventilator ven a osadil distancnimi sloupky o delce 7mm Obrázek
Potom jsem ventilator prisrouboval zpet cimz se dostal 7mm od zadni steny Obrázek
Pohled zezadu:
Obrázek
Hluk se snizil asi o 70% (pri zachovani funkce vetraku) a je ted spis slyset HDD - u mne teda DOBRY :-P

Cenove me to nestalo nic, ale tipuju tak kolem 10Kč ;-]
Řazení kanálů v programu Chansort - Návod >>> http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1228331
SMART WEB TV >>> https://vimeo.com/113193255
MarioF3M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 15. 9. 2010 21:35

Líp bys býval udělal, kdybys vzal pilník nebo kmitací pilku a tu díru vyříznul komplet - vzdálením větráku od stěny snížíš jeho účinnost, pokud ho nedoplníš nějakým "prstencem", který by jako roura při léhal k těm průduchům ve stěně přístroje, aby vzduch nemohl nikam jinam.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarioF3M 15. 9. 2010 21:51

to EKKAR:

Jo to jsem zapomel dodat ze 2 strany jsem jeste olepil az ke stene (zespodu a zprava to neni nutne) Jinak diru bych vyrezal a hodil tam klasickou mrizku, ale je to furt v zaruce a kdyby se to ***** tak tu diru asi nevysvetlim :-)
Řazení kanálů v programu Chansort - Návod >>> http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1228331
SMART WEB TV >>> https://vimeo.com/113193255
MarioF3M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 17. 9. 2010 06:42

Že jsi vyřezal díru a dal tam ochrannou mřížku chválím, je to asi tak nejlepší řešení. Jen ještě doporučuju sundat z nějakého kabelu izolaci, podélně ji rozříznout, a nasadit ji po obvodu té nově vyřezané díry, ať to má hezky zaoblené hrany. To co jsi udělal by mělo mít na snížení hluku největší vliv. Zkus tam ten ventilátor dát bez těch distančních sloupků, kvůli účinnosti. Pokud by se hluk nepříjemně zvýšil, tak distanční sloupky nech, ale utěsni ho ze všech stran - uděláš tím takový krátký wind-tunel...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 17. 9. 2010 06:50

Nolwi - on píše, že právě tu díru neudělal kvůli případnému uplatnění záruky. Jen odstavil fan od stěny a meziprostor utěsnil, aby se vzduch hnaný lopatkami fanu měl možnost uklidnit a nenarážel na hrany těch vylisovaných dírek plnou rychlostí = tolik nehlučel.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nolwendil 17. 9. 2010 06:56

Áha, špatně jsem si to přečetl, díky za upozornění. Tak po záruce může vyzkoušet ještě jeden mod :-)
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wppp 17. 9. 2010 12:35

Ten firmware od POHD 4318 se taky poškubne obraz z mkv 1080p,jaký firmware je zatím nej? a jak máte nastavený obraz/video v Evolve aby se co nejméně poškubával obraz z mkv?
Wppp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orpheus 18. 9. 2010 09:52

Zdravim, nasiel uz niekto odblokovany firmware PlayonHD v7.3.4 r3582 (European) ? Rad by som ho pouzil v Evolve, ale neviem najst odblokovanu verziu.
Dik.
orpheus
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků