Bezhlučný multimediální přehrávač

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bunuel 29. 10. 2010 11:31

Můžete mi poradit bezhlučný (pasivně chlazený) multimediální přehrávač? Jde mi výhradně o co nejlepší přehrávání filmů + posouvání titulků. MP3 či internetová rádia nevyužiju, interní HDD taky ne, jde mi o přehrávání z domácí sítě přes síťový kabel. Takže jaký tichý na 1080p filmy s posouváním titulků?
Bunuel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hustakF 29. 10. 2010 17:55

Pasivně chlazenej je Popcorn C 200, sám ho mám a absolutní ticho. Akorát se za něj musí připlatit.
hustakF
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ujoslav 29. 10. 2010 22:19

Xtreamer má vypínateľný vetrák, vychytaný firmware a príjemnú cenu. Offset titulkov je samozrejmosťou.
ujoslav
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 30. 10. 2010 08:40

wdtvlive hd je absolutne tichy
Слава Україні!
PeTr7650
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bunuel 1. 11. 2010 09:50

ujoslav píše:Offset titulkov je samozrejmosťou.

Nenapsal jsem to úplně přesně, jde mi hlavně o synchronizaci časově rozjetých titulků, nejraději aspoň po 0,1 sekundy, případně jestli umí z 25,000 udělat 23,976.
Bunuel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod robelles 7. 11. 2010 10:10

Mám AC RYAN a ten synchronizáciu tituliek vie. A keď vymeníš ventilátor za iný tak je ticho.:smile:
robelles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johankam 7. 11. 2010 22:18

robelles píše:Mám AC RYAN a ten synchronizáciu tituliek vie. A keď vymeníš ventilátor za iný tak je ticho.:smile:

Za jakej jsi to měnil a jak jsi spokojen s Ryanem.
johankam
Junior

Odeslat příspěvekod robelles 11. 11. 2010 14:49

Ide v pohode . Dva dni som sa s tým sral, ele rozchodil som to a ide tak ako som si predstavoval. Mne stačilo prehrávani flac súborov / digi výstup+HS DAC+zosík/ a prehrávanie iso súborov + MKV + dts dekóder .Ventilátor som našiel tu na fóre v rubrike od evolve blade.
robelles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kormika 11. 12. 2010 06:38

Ac RYANmini nemá žiadny zabudovaný ventilátor takže je naprosto tichý. Velmi dobrá podpora formátov,som sním velmi spokojný.
kormika
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků