Optex 8895HD - zkušenosti

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 11. 2010 12:24

Nedávno jsem zakoupil a po prvních zkušenostech musím říct že jsem spokojený.
až na jeden vroubek - "VRUB". Rozpadá se obraz HD kanálů. Box jsem kupoval právě s požadavkem na možnost nahrávání a HD příjem. Bohužel HD programy jsou mi opět zapovězeny.

Ideální set-top box se zase nekoná. Poradí mi někdo zkušený s tímto problémem, s anténou problém opravdu není, ta je kvalitní a jiný HD tuner na ní již fungoval bez nejmenších problémů v HD.
Může být SW problém přímo v Optexu??

Jinak je tento přístroj naprosto bez problémů, případné dotazy zodpovím.
_DAVE_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dagy2 24. 11. 2010 12:49

Ach, ach.
Nerozumiem tomu, že HD prístroj, ktorý neumožňuje príjem HD programov je inak fajn.
Ten prístroj proste nie je fajn. Normálny prístroj to proste nerobí.

ak si to kúpil ako set, reklamuj to.
inak ťažko radiť, keď nevieme, ktoré HD programy nejdú, aké máš ďalšie príslušenstvo, odkiaľ si si istý, že anténa je v poriadku a pod.
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 11. 2010 13:04

Anténa je v pořádku, protože jsem na ní hodinu před Optexem provozoval jiný HD tuner a ten frčel bez problémů - to už jsem ale napsal.
Programy nefungují všechny - dva, které lze v ČR přes DVB-T chytit. Nova a ČT.

A proč neprovozuji BOX který HD chytal? Inu protože přes něj pro změnu nešlo nahrávat na Flasky. Zkoušel jsem tři, každou našel, ale u všech vypsal že tam 0 MB volného místa. Formáty jak FAT, tak NTFS. Nový firmware samo není.

Byl to Leadtek Winfast, mimochodem snad nejdražší přístroj tohoto druhu na trhu. Optex taky nebyl zrovna nejlevnější.
_DAVE_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dagy2 24. 11. 2010 13:25

Čím si formátoval na FAT32?
Problém je často v tom, keď naformátuješ priamo vo Windows. Pomerne spoľahlivo pomáha formátovanie pomocou "formátovacích" prográmkov.
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 11. 2010 13:37

Tohle už je minulost, Leadtek už je z5 v obchodě. :)
_DAVE_
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků