Sennheiser HD 650

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod qAndrew 4. 12. 2010 18:26

Dobrý den,
koupil jsem si tyto sluchátka k vánocům :) a chtěl bych se zeptat majitelů sluchátek co by mi doporučili, hudbu budu poslouchat z PC ve formátu FLac, momentálně mám v pc zvukovou kartu Asus Xonar DX/XD Retail a nevím jestli si mám koupit lepší kartu Asus Xonar Essence STX nebo Firestone Audio FUBAR IV, jde o to, jestli si polepším tou zvukovou kartou a jestli využiji potenciál těchto sluchátek a pak třeba za rok bych ještě dokoupil ten Fubar, děkuji Vám za informace, Ondra
qAndrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 4. 12. 2010 18:27

Fubar je dost předražený, uDAC + BVaudio
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmarek 4. 12. 2010 19:16

Asus Xonar Essence STX jsou IMHO vysloveně vyhozené peníze.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
xmarek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qAndrew 4. 12. 2010 20:07

xxxdvorixxx: uDAC + BVaudio?
můžete mi poslat odkaz co máte ma mysli, ja se v komponentech kolem hifi vubec neorietnuji, děkuji
qAndrew
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Andrejsvk 5. 12. 2010 14:28

a prepojit dvoma spojkami :-))
Obrázek

inak mam potenciometer na udacu na 12h uz dlhsiu dobu a hra to lepsie ako ked nastavim viac - zvuk sa mi zda plnsi, ide hlbsie, a nie je agresivny. Ked dam ale menej napr na 8h tak je uz nudny. Takze podla mna regulacia ma vplyv na zvuk.
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 5. 12. 2010 14:54

A když otočíš potenciometrem na udacu, upravíš pak následně zesík na skoro stejnou hlasitost( přeměření je k tomu docela nutný)? Protože pokud ne, tak ten výsledek nemá vypovídající hodnotu.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 5. 12. 2010 16:58

raz slo hlasnejsie jedno, raz druhe..
je mozne ze pri udac2 to uz nebudete take, alebo to moze byt stavou z usb
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qAndrew 5. 12. 2010 20:13

Chtěl bych se zeptat jestli do 6000 Kč je uDAC + BVaudio nejlepší volba a jestli využiji tyto sluchátka, koukal jsem se na eschop a našel jsem kombinaci Fiio E7 + E9, tao verze je levnější a i o dost hezčí, co by jste mi doporučili? děkuji za odpovědi
qAndrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 5. 12. 2010 20:34

to ti nikdo asi neřekne, protože E9 pravděpodobně neměl ještě v rukou nikdo, snad ani pHp...

Pokud je pro tebe důležitější přenositelnost E7, tak bych počkal na zkušenosti o E9. Ohlasy jsou na ni docela dobré.

na bazaru je teď BVaudio od Wizika... uDac z headphones.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 6. 12. 2010 14:20

kludne zober amp bazarovy, na nom sa ti nema co pokazit :-) uDac bude dobry.

e7+e9 budem po novom roku testovat, snad sa nieco ujde aj sem :-) osobne to vidim na silnu kombinaciu . e7 je samo o sebe skvely dac za smiesne prachy
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qAndrew 11. 12. 2010 19:56

Tak jsem týden četl všechny možný recenze na sluchátkové zesilovače a před chvíli jem si na netu objednal Styleaudio Carat Ruby2 za 7000 i s dopravou, snad jsem neudělal chybu a uvidím jak si sednou s HD 650. Snad budou hezký vánoce :) .
qAndrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kAdEtT 12. 12. 2010 16:44

Zdravím,
chtěl bych se zeptat,jestli budu potřebovat zesilvoač na hd 600,když bych doma poslouchal ze zvukovky Asus D2X nebo sluchátka připojil na Logitech Z-5500?Taky bych se zeptal co říkáte na tyto zesilovače z ebay http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWAX:IT
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod qAndrew 15. 12. 2010 20:49

Tak mi došel konečně domů ten zesilovač Ruby2, kvalita zvuku opravdu nádhera -> super, ale zdá se mi jako kdyby hrál nějak potichu i když to mám na max., hlasitost je o něco mírně větší než když zapojím sluchátka do zvukovky, poslouchám to přes USB. Je to můj první zesilovač a myslel jsem si, že to max budu mít do půlky a pak mi to bude trhat uši, ale tady nic. Nemáte někdo zkušeonosti třeba s Topazem nebo jinými zesilovači od Styleaudio? Zítra koupím Optiku a zkusím to ještě přes zvukovku, díky všem za odpovědi.
qAndrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 15. 12. 2010 20:54

Topaz cez optiku som pouzival na K701 okolo 10, 11 hodin. Chalanisko, co ho odo mna kupoval mal Beyerdynamic DT 990 Pro a ked ho skusal u mna, tak tiez cez 12 hodin nesiel.
Odar
Trvalý BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků