Senn IE8 nebo šetřit na customy

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ScRyX 17. 12. 2010 09:49

Neviem či by nebola lepšia voľba miesto JH5, hlavne v prípade ak by sa cena vyšplhala až na 600 dolárov, pozrieť sa napríklad na Unique Melody Mage, ktoré sú za 629, a teraz to bude znieť divne, ale majú viac meničov :D. V UM navyše platíš poštovné max 10 dolárov. Treba ale rátať asi s mierne dlhšou dodacou dobou, 6 týždňov od odoslania odliatkov(keďže napr. moje odliatky tam cestovali 3 týždne :D).
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lighting 17. 12. 2010 10:01

ScRyX dobry typ, ja by som asi siel skor do tych Mage. Ja na nich dost pozitivnych recenzii.
Ipod 6g 80gb - Toxic Cables Silver Poisson - JH13 Pro
Lighting
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 17. 12. 2010 11:49

A až došetříš těch $629 tak se pak zamysli jestli rovnou nebude lepší ještě došetřit na ES5/Miracle už to neni taky o moc :D :-))
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lighting 17. 12. 2010 13:19

Ako vrai hmpf pri customoch je podla mna lepsie ist rovno hore...kedze ak ich budes chceit predat tak...prerobis. Ak by to boli universal tak pohoda...ale podla mna sa to neoplati pri customoch:)
Ipod 6g 80gb - Toxic Cables Silver Poisson - JH13 Pro
Lighting
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 17. 12. 2010 14:36

ani nevíte, jak moc teď o těch customech přemýšlím...pořád prohlížím všechny možný diskuze, recenze o JH5/JH13 (UM jsem zatím neprohlížel, díky za tip :) ) a bylo by fakt nejlepší přišetřit a vytnout tomu pořádně - buď teda JH13, nebo podobný kousky. To audio je totiž neskutečná "sviňa"..., se vidím, jak bych s JH5 v uších prolistovával diskuze o JH13 :-D takhle bych měl aspoň jistotu, že dál už by to prostě nešlo - aspoň v mým případě. Ty částky tomu ale taky odpovídají no :/ kdybych zase připočítal poštovný, clo, dph, tak to je velikej kotel...
ScRyX: tebe vyšly customy na kolik? :)
Kubas.4Mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan1k 17. 12. 2010 15:16

Kup si UE4Pro a budes spokojny navzdy. (Mam UE4Pro a zvuk je nadpriemerny a budes velmi spokojny) Ak ti nie je Ultimate ears sympaticka tak vezmi JH5 ale z mojej osobne skusenosti ti poviem ze UE4 su pecka.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 17. 12. 2010 15:52

Ultimate Ears mají taky pěknou nabídku customů jak tak koukám...:)

-- 17. 12. 2010 16:18 --

Jan1k: ty UE4Pro tě celkově vyšly na kolik (i s poštovným/clem)? :)
Kubas.4Mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan1k 17. 12. 2010 16:51

375E vratane DPH aj CLO.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 17. 12. 2010 19:06

375 eur vratane DPH , CLO a aj vratane odliatkov a vsetkeho co k tomu patri? uplne komplet ? Ak ano, tak lutujem kupu IE8 . . .
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 17. 12. 2010 19:17

slipknot27 nelituj, třeba s nimi budeš spokojený :)
Kubas.4Mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 17. 12. 2010 19:32

Nj, ale aj ked, planujem custom nastavce a s nimi ma ie8 vyjdu dokopy 300 eur, takze som mohol rovno kupit ue 4 pro
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ScRyX 17. 12. 2010 19:42

Kubas.4Mi píše:ScRyX: tebe vyšly customy na kolik? :)

710€ vrátane odliatkov a poštovného na odoslanie odliatkov.
Miracle som kupoval ešte pred zlacnením, takže $929 + $10 poštovné + $10 64'' kábel :) + 680 kč odliatky a 8€ za expresné trojtýždňové dodanie odliatkov Slovenskou poštou do Číny :P.
Počúvam ich zatiaľ z iPhonu alebo notebooku, a rozhodne tých peňazí neľutujem. Dokonca by som to mohol nazvať výhodnou kúpou :).

Písalo sa tu, že keď si človek kúpi top customy, tak už to nerieši. To je pravda, čo sa týka sluchátok :D. Ja som na druhý deň začal rozmýšľat ako by to asi hralo s poriadnym DAC a AMPom.... :mrgreen: :mrgreen: .

Som rád že som šiel do najvyššieho modelu, keď sa tak na to spätne pozerám tak top univerzály sú takmer vyhodené peniaze, za predpokladu že ich má človek na domáci posluch, imho do mhd a tak stačia aj univerzály za 100€. Ono ale málokto skočí z PortaPro na JH13 a spol :) Najprv treba raz okúsiť lepší zvuk asi....

Tiež mi napadla dosť úchylná myšlienka kúpiť si do mhd nejaké ďalšie low-end customy, ale to až keď budú prachy (o rok :D).
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 17. 12. 2010 20:04

ScRyX: PM :)
Kubas.4Mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan1k 17. 12. 2010 20:28

to slipknot: jj komplet vsetko... mal si sa poradit.

to scryx: myslis si, ze by si aj lacnejsie customs nosil v mhd cca 400e? ci to nie je velky peniaz? :D , btw: ja ich nosim vsade su nerozbitne...
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majko6664 17. 12. 2010 23:09

Tak aj také Triple stáli na začiatku 400 € a nosím ich teraz v MHD. :D
Asus Xonar DX/N81 -> UE Triple.Fi 10 Pro
Majko6664
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků