Panasonic TX-P50G20 nebo neco jineho?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 12. 2010 18:02

Tango mam aj ja a môžem zodpovedne povedať, že do eteru pušťaju taku kvalitu, aku aj prijmaju. A teda kvalita je rovnocenna so satelitnym prijmom, ergo vyborna.
Archiv mňa osobne netrapi, kedže naše či česke tv vôbec nesledujem (iba šport a dokumenty) lebo ich vysielanie ma nulovu uroveň.
Pokiaľ ide o stabilitu, raz za čas je nutny reštart. Ešte keby tak sprievoznili všetky funkcie, ktorym Juice vladne, bolo by to vyborne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xexík 13. 12. 2010 18:42

tv od antiku mám aj ja,môžem potvrdiť že púšťajú dobrú kvalitu,archív ani mňa moc netrápi hlavne aby to šlapalo a podstatná je kvalita signálu!!!!!!!!!!!ja síce mám problémy so sekaním stb-mám dual stb a zatiaľ tak každý deň jeden,dva reštarty a zatiaľ nevedia si s tým dať rady,väčšinou mi to mrzne pri prepínaní kanálov napr.dnes som dal z markízy hd na joj a text na stb zamrzol na markíze a asi po 15-tich sekundách preplo na joj ale text na displeji ostal markizácky...som zvedavý čo bude ďalej...ešte k obrazu:mám 107, 3-ročnú lg plazmu a je to fakt o niečom inom ako analog...
xexík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 12. 2010 20:40

Ja mam tiež dual ale mne nemrzne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod richie 13. 12. 2010 23:32

vdaka za referencie .. zda sa ze o tangu ma asi zmysel uvazovat .. asi sa na nich pozriem lepsie ..
edit: .. hmm .. nemaju v ponuke spektrum ani national geographics :hm
Opel Insignia B ST 1.5/121; VW Sportswan 1.2 (Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia liftback II/1.9tdi -> III/1,6TDI-> IV/1.5TSi )
richie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jnouza 4. 1. 2011 17:22

Díval jsem se na tyto dvě (přesněji na Panasonic TX P42G20 a LG 50PK350) v Datartu, kde je měli vedle sebe a největší rozdíl byl a) odrazech (LG je jako zrcadlo) a b) v černé barvě.

Při závěrečných titulcích nějakého filmu měly dvě plazmy LG (navíc ještě 50PJx50) výrazně světlejší černou barvu oproti všem ostatním televizím - za tmy to musí hodně zářit. Máte zkušenosti, zda se to dá vyřešit nastavením obrazu (kontrast byl na 100%, jas 50%) nebo to bylo dáno stářím (třeba 2 roky * 10 hodin denně je cca 5000 hodin)? Jak se vám chová ta LG 50PKx50 v za tmy? Není černá (např. v pruzích při sledování užšího filmu) zářící, resp. je světlejší než černý rám tv?
Jirka
Jirka
jnouza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod richie 5. 1. 2011 12:57

na pk760 nepozorujem ziadne "ziarenie" ciernej .. pri sledovani v tme neevidujem prechod cierneho pruhu a ramu .. ale nesustredil som sa na to .. mozno vecer pozriem lepsie (ak si spomeniem) ..
Opel Insignia B ST 1.5/121; VW Sportswan 1.2 (Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia liftback II/1.9tdi -> III/1,6TDI-> IV/1.5TSi )
richie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jnouza 5. 1. 2011 14:00

To bych byl rád. Ještě se zkusím podívat do jiného obchodu.
Jirka
jnouza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 178suresh 27. 1. 2011 19:42

Nemáte někdo zkušenosti s tv panasonic tx-p50g20, konktétně jestli z usb flashky přehrává DIVX a XVID ? Dík.
178suresh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 1. 2011 19:50

Ano, prehrava.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 27. 1. 2011 23:47

FrantaL píše:Mam 50G20 a nevolil bych jinak.


+1 :tleskani
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 1. 2011 23:54

Minulý týden jsem zkoušel TX-P42G20 u souseda a z obrazu jsem moc nadšený nebyl. Připadalo mě to z cca 2 m poměrně neostrý na všech kanálech krmených Skylink základní nabídky. To se mě víc líbí LED od Philipsu a Sharpu. Ale možná špatně nastavený, protože druhého souseda TX-P42 (nevím přesně typ, ale předloňský s integrovaným SATem a netem) měl obraz lepší.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 28. 1. 2011 00:12

:shock: blbě nastavený to je možný. Co má za sat.recevier a jak kvalitní má kabely a parabolu?..vsadim se,že měl vždycky blbej obraz at tam přineseš jakoukoli telku :mrgreen: .Viděl sem tyto tv tři a všechny měli parádní obraz i na pofidérnim HD Skylink. :-)..Musíš všechny nový tv zkalibrovat..jinak je všechno děs.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod commodore64 3. 2. 2011 23:53

Vseobecne su povazovane modely G20 a V20 od Pana za najlepsie panely na trhu vobec. Takze skor by som hladal pricinu v lacnej scart-ke alebo tak nejak.
commodore64
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PAVEL.2 4. 2. 2011 22:17

ka-spel píše:Minulý týden jsem zkoušel TX-P42G20 u souseda a z obrazu jsem moc nadšený nebyl. Připadalo mě to z cca 2 m poměrně neostrý na všech kanálech krmených Skylink základní nabídky. To se mě víc líbí LED od Philipsu a Sharpu. Ale možná špatně nastavený, protože druhého souseda TX-P42 (nevím přesně typ, ale předloňský s integrovaným SATem a netem) měl obraz lepší.


Tak to mě nepřekvapuje že u PDP se Ti obraz mohl zdát máznutý , nebot když jsem porovnával P50G20 s LCD Philips bylo jasně vidět z dálky kontrastnější obraz na LCD ale při pohledu z cca 1m bylo vidět rozdíl v zobrazování , bílé číslo bylo na LCD obtaženo černě a pak byla čistá jednobarevná plocha kdežto na PDP bylo to bílé číslo přímo na barvě , z toho plyne , že LCD dokáže zvýraznit elektronickou úpravou přechod ostřejších hran a ted je otázka kdy to obrazu přidá a kdy mu ubere realitu proto u LCD záleží na elektronice co dokáže , většina lidí doporučuje ty obrazové vychytávky vypnout tak to mluví samo za sebe. Osobně vidím na PDP třeba na NOVA cinema ostřejší obraz pokud vypnu lustr a svítí jen malé světlo u TV. Je to o tom jaký kdo má z obrazu pocit, někomu prostě vyhovuje ostře řezaný obraz z nových LEDLCD Samsung mě neoslovily, když jde starý film tak prostě vidím i klasicky nedokonalý obraz ale asi tak jako v kině těch 40let se na tom pásku podepíše a obyč elektronika i v TV za 50000,- s tím nemuže nic pozitivního udělat , to snad jen profi studiová a ta to v real času promítání určitě nestihá a tak třeba film upravují i několik dní než to vypadá solidně.
PAVEL.2
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků