jakou LED TV 94-102cm do 20.000kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kobukson 5. 1. 2011 12:12

ahoj..prosím o rady a názory na Led tv. do 20000kč. Rozhoduji se mezi-LG37LE5500 ,Philips 40PFL5605H , Sharp LC40LE705EV . Po prostudování různých disk.fór a recenzí jsem se omezil na tyto 3 tv. Bohužel už se ztrácím v dalším výběru.Názorů je opravdu mraky. Zrátka chtěl bych nějakou tv. ,která by byla kompromisem -obraz ,cena,spotřeba...pokud někdo může doporučit i nějakou jinou tv. budu jen rád...předem dík ;-)
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod Hornet F-18 5. 1. 2011 14:37

Sharp
Hornet F-18
Junior

Odeslat příspěvekod kobukson 5. 1. 2011 17:33

dík za odpověď....a prosím tě ,mohl by jsi my sdělit důvod volby? Když procházím různé debaty,vychází líp ten Philips...Nemám totiž možnost Sharp vyzkoušet v kamenném obchodě.Nebo Alespoň v Brně jsem na žádnou prodejnu s tímto modelem nenarazil....také jsem narazil na LCD- Philips 37PFL5405H za 12000kč a mile mě tv. překvapila. LCD Za málo peněz,hodně muziky...
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod kobukson 5. 1. 2011 18:20

dík za tip....mám ale docela obavu z Edge LED ....zatím zastávám názor ,že full led je lepší....četl jsem ,že i audio při malé hloubce televizí není ještě moc vychytané,ale o to mi až tak nejde.. :-)
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod Hornet F-18 5. 1. 2011 19:30

prepac strohu odpoved, zblbol mi comp...:-(
Sharp705, z tvojho vyberu bude uz asi problem zohnat, dopredava sa a uz ozaj malo kde ho maju, ale obrazovo je to fajn telka.
Pri edge led byva niekedy problem s nerovnomernym podsvietenim, ale tv s direct/full led je velmi malo v ponuke. Ten sharp810, co dal v odkaze alabama, je vyborny, ale ani s philipsom by si neurobil zle. Philipsom vycitaju horsie menu, slabucke dialkove, ale myslim ze sa to da prezit.
Hornet F-18
Junior

Odeslat příspěvekod kobukson 6. 1. 2011 10:02

ahoj,dík za info....ještě otázka - to ovládání Philipsu je doopravdy tak hrozný?...začínám se rozhodovat pro televizi -40PFL5605H nebo zmiňovaný typ 40pfl6605h . Myslíš,že je mezi něma nějaký zásadní rozdíl?...V ceně je rozdíl cca 3500kč . /myslíš,že je dobře vybírat mezi Philips- Sharp a zavrhnout LG,Samsung,Sony.... nebo do výběru zahrnout i něco jiného? je toho opravdu mnoho - tak na dva životy u netu a po obchodech :-)) / dík za odpověď
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 6. 1. 2011 11:11

na to ovládání philipsu se dá zviknout.ale je nic moc,to přiznávam.hlavně,některý nastavení sou dost hluboko v menu.na druhou stranu,jednou sem nastavil a od tý doby nemam potřebu tam lézt,takže mě to zas tak netrápí.jinak mam ho měsíc (5605h) a velká spokojenost s obrazem a hlavně žádný fleky i když je velká úhlopříčka(46) díky direct led...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R, FiiO FH5, Bang & Olufsen BeoPlay H6, FiiO Btr3k
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kobukson 6. 1. 2011 19:48

taky se přikláním k názoru,že na ovládání se dá zvyknout...jak říkáš-jednou nastavíš a potom už něco ladíš jen výjmečně...jak je to s titulkama když pouštíš film z "flašky" ? někde jsem četl,že to nezvládá české titulky....a s černou a tmavýma scénama při večerním provozu je to OK?
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 6. 1. 2011 21:36

title philipsy neumí vůbec.osobně nechápu proč pouštět filmy přes usb,nebo kupovat multimediální centra když stačí připojit pc,koupit bezdrátovou myš a komfort i možnosti nastavení jsou stokrát lepší....
černá je na lcd super.až sem překvapenej.jako u dražší plazmy to asi nebude,ale sem spokojen a to sem dost velkej štoura...jasně v noci je trošku vidět podsvícení panelu,ale to je dáno prostě technologií lcd.před tim sem měl samsunga C550 a tam byla černá spíš šedivá a v tmavejch scénách aby si člověk domejšlel co tam je.to tady nehrozí.po správnym nastavení to,když je ve filmu uplná tma,vypadá skoro jak kdyby byla tv vypnutá...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hornet F-18 7. 1. 2011 00:31

kobukson:
tiez som velmi dlho vyberal, porovnaval, cital recenzie, diskusie. Nakoniec som sa rozhodol pre Sharp, zatial nelutujem. Do LG ani Samsungu by som nesiel, mal som moznost si vyskusat(od vybalenia z krabice), ale je to vec nazoru a aj to co kazdemu vyhovuje. A navyse sa da zvyknut aj na horsiu telku :-)
Myslim, ze ked budes mat dobry zdroj signalu, tak obrazovo tie telky nebudu zle, potom uz zalezi len od osobneho nastavenia-kalibracie.
Takze ked si sa rozhodol pre Philipsa, tak ho zober :-)
Hornet F-18
Junior

Odeslat příspěvekod kobukson 7. 1. 2011 21:14

Chtěl bych všem zúčastněným poděkovat za info...jsem rád,že takové fórum existuje-doopravdy to takovým nerozhodným typům jako jsem já pomůže.. ;-) ...bude to ten Philips 40PFL5605H
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod Hornet F-18 8. 1. 2011 01:03

potom napis ako si spokojny
Hornet F-18
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 8. 1. 2011 12:08

Jestli budes mit zajem muzu ti pak napsat jak mam nastavenou tv aby byl obraz co nejlepsi.i kdyz kazdymu se libi neco jinyho,ale treba se shodnem...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kobukson 8. 1. 2011 21:11

ahoj ;-) určitě dám vědět, co jsem pořídil a jak jsem spokojen.....dík za spolupráci
kobukson
Junior

Další stránka