Přenosná sluchátka do 2500Kč (vyřešeno)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Standa 6. 1. 2011 17:59

Ahoj, sháním nějaký tip na přenosná sluchátka s cenou do 2500Kč(možno i 3000, schválně jsem uvedl trochu nižší cenu :) )

Rád bych klasickou konstrukci - myšleno ne špunty. Poslouchám hlavně elektronickou hudbu a punkrock, konkrétně třeba z té elektroniky dubstep, tudíž potřebuju ať mají sluchátka pokud možno přesné a intenzivní podání basů. Pokud je to výsada špuntů, byl bych ochoten je zkusit, ale jak jsem psal, raději hlavový most. Doteď jsem mel porty pro, které mě poměrně seděly co se týka zvuku (tak na 80%) ale jejich zpracování a vibrace v měniči mne donutily je prodat. Nebavilo me je porad dokola cistit (a stejne to nebylo ono) Nepreferuju žádnou značku, ani konstrukci(otevrene/uzavrene), co se týká vzhledu, tak ten je mi ukradený, klidně ať v nich vypadám jak idiot :)

mel jsem moznost si poslechnout napr Sennheiser HD 228 a ty mi uvukove absolutne nesedly, i presto ze jsou o 1kKč drazsi nez porty tak jsem mel pocit že posloucham nejake levne sluchadla od vietnamcu :-|

Docela me zaujaly (vzhledove i cenou) ultrasone zino

Dekuji vsem za rady
Naposledy upravil Standa dne 6. 1. 2011 23:54, celkově upraveno 2
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 6. 1. 2011 18:05

Na ven jen uzavřená sluchátka, otevřená jsou prostě nanic. V téhle ceně se asi kouknout po Audio Technica ES7(menší izolace a stylovéú a M5O(Lepší izolace, měli by i hrát lépe, ale větší DJ styl). U obou pozor na padělky :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 6. 1. 2011 18:16

ZINO hrají moc pěkně, na mě mají basů dost, ale u odchovance PPro to platit nemusí (už jak ti nepadly HD228).
Dá se jít i trochu ulétlejší cestou, třeba ATH-PRO5 nebo PX 360.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chockel 6. 1. 2011 20:54

Mal som senny hd 228 a myslim ze basy boli nadherne, krajsie nez u KPP...akurat ich zvuk bol dost nedetailny. Vsetko som musel upravovat az equalizerom, az na tie basy. Tie stali za to...ale zeby hrali ako sluchatka od vietnamcov :/ Mozno si natrafil na fejky.
chockel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 6. 1. 2011 23:53

chockel: to byl ciste jen muj nazor, kupoval jsem je v ove v alfe takze to urcite nebyl fake, jen jsem mel pocit ze hraly jak kdybych mel na hlave hrnec, mozna ze tenkrat jsem do toho sel s tim ze si priplatim tisic korun a mel jsem velke ocekavani, ktere se bohuzel nekonalo, proto jsem reagoval, jak jsem reagoval :--

Bína: ty ATH-M50 jsou cenove trochu mimo uz :-| a moc se mi nepozdava ten krouceny kabel, a ATH-ES7 jsou opravdu moc pekne, ale musel bych uvolnit vice penez, coz se mi moc nechce no..

pHp: ATH-PRO5 - jak mam chapat velky presah na vyskach v jejich specifikaci? taky krouceny kabel :(; ty PX 360 vypadaji velice zajimave..

chtel jsem se zeptat jeste na nazor na modely AKG K 450 a Audio-Technica ATH-ES55, taktez me zaujaly, sice levnejsi, ale spise tim vzhledem a pomerne pozitivnimi ohlasy K 518 DJ.
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 7. 1. 2011 01:00

Nesmíš ES7 kupovat tady, ze zahraničí vychází o dost lépe (za ceny ESS5)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 7. 1. 2011 09:55

PRO5 - typický lavór = vytažené basy a výšky.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 7. 1. 2011 10:10

Standa: Tak Mˇ50 jsou okolo 130$.

ES7 co jsem koukal tak už asi skončily, ale v obchodech se pohybujou zbylé kusy po 70-80$. Bral jsem že budeš kupovat ze zahraničí, když ti nevadilo kupovat monster beats solo z druhé strany světa
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 7. 1. 2011 19:03

Jak jsem rikal, trochu jsem to prehodnotil, ze zahranici me nevadi objednavat, jen mam trochu problem s duverou vuci tomu zbozi - projdu si jeste thread nakup v zahranici.
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ssamoo 7. 1. 2011 19:13

Odporucam: iHeadphones.co.uk
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 7. 1. 2011 19:45

ssamoo - dival jsem se, ceny maji hezke, diky za tip
nejvice me tam zaujaly K450 o kterych jsem toho cetl docela hodne tady na foru, vypada to ze je to zrovna typ sluchatek ktery by mi vyhovoval, a jeste bych pomerne usetril - maji je tam za cca 1800 v prepoctu
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 7. 1. 2011 20:49

A posledni jeste co mne zaujaly, jedna se sice o spunty, ktere jsem nechtel (nebo spise jsem jeste nemel tu cest), ale na tom iheadphones.co.uk jsem nasel Denon AH-C751 za necele 3000, vyplati se to risknout a v pripade uspechu (myslim ze si zvyknu casem) bude zvukovy rozdil oproti ostatnim znatelny? (nevim jak jsou ladene, jestli dokazi zahrat i pekne presne basy - ne na ukor zbytku)
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 7. 1. 2011 20:52

Spíš si doplať 10 liber na C710, to je lépe hrající model.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 7. 1. 2011 21:05

No, asi je objednam, ty c710, sice to bude uplne neco jineho nez jsem vlastne chtel, ale treba budu velice prijemne prekvapeny


edit:(hm, takze u tech c710 nejde dat to levnejsi postovne za 6liber ale musim za 15 kvuli cene, achjo uz to naskakuje, zas to ve me hloda...pohledam jinde)
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ssamoo 7. 1. 2011 22:40

Akurat som Ti chcel napisat. Pre ostatok EU, mimo UK a Ir, je postovne 15£, takze niektore veci sa oplatia, ine uz menej...ale ak sa Ti nieco paci, tak si radsej priplat tych 15£ a budes vysmiaty, lebo ked budes vahat, tak neskor olutujes..

Mne sa Westone-y oplatili...
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků