LED TV Samsung - výběr

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ozzysko 4. 1. 2011 21:15

soptiiiik píše:Ještě k té televizi... já si před cca 2 měsíci pořídil UE40C6600 a jsem maximálně spokojen, ale pokud chceš řešit příjem signálu ze satelitu, tak by ti doporučil rozhodně ext. sat. přijímač (např. Arriva200) a k tomu televizi nižší řady ( např. UE40C600) celkově se na tom dá nějaká ta koruna ušetřit. Já kupoval 6600 hlavně kvůli nahrávání a přes satelit můžu sledovat jiný program :)


Já už mám objednanou 6500. Nevíš náhodou prosimtě o nějakém dobrém držáku na zeď? Něco co by pasovalo na tu TV a netrčelo moc od zdi...

-- 4. 1. 2011 22:19 --

"Správci satelitu" se nemůžu dovolat, takže pravděpodobně koupím přijímač i kartu a zkusím to "nějak" sám...
ozzysko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 5. 1. 2011 16:14

Já mám TV na stojanu-ne na tom originálním-mám vyrobený pro svou potřebu.
Tak s tím ti neporadím,bohužel.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzysko 7. 1. 2011 10:30

Nevíte jestli Ariva 200 sežere kartu Skylink Standard ICE Irdeto? Díky díky
ozzysko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod levior 10. 1. 2011 23:16

Zdravim. Ja som bol doteraz rozhodnuty pre UE40C6700 co ma naviac DVB-S2 na rozdiel od 6500 (+40EUR). Talkive.sk to so zakaznikmi asi neberie vazne, na objednavku cakam uz 3. tyzden pricom avizuju 4-8dni na ten typ stale. Takze to zajtra zrusim a objednam 6500-vku, ked neporadite lepsie do 900EUR. Ake su nevyhody zabudovaneho tunera pripadne problemy s nim?
levior
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2011 12:44

O satelitnom tuneri u Samsungov je tu zvlašť tema. Pohľadaj.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků