Vyplatí se kupovat legendu?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod krovak_cze 24. 1. 2011 19:48

xx70 je vyssi model nez xx50 8850 zase ma dalkovy ovladani a je novejsi, ja osobne bych sel radeji do 8670, kdybys potkal 8690 mas i digitalni vstupy :)
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ravenman 24. 1. 2011 23:56

Mal možnosť niekdo z vás vypočuj najvyšší model od Philipsu (Marantz) FB960 -tku ? Mám možnosť ho zakúpiť ,dosť draho ,tak rozmýšľam či mu dať šancu
ravenman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 25. 1. 2011 07:10

http://www.marantzphilips.nl/philips_fa960_amplifier/ parametry to ma pekny :) trosku by me stvalo ze korekce dou odpojit jen u CD, jinak vypada pekne ale je to FA :) FB sem nenasel
a tady mas orientacni ceny http://archiwumallegro.pl/search/725854 ... a-960.html
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ravenman 25. 1. 2011 11:51

To som všetko preštudoval , na Allegro som našiel výbornú ponuku na tu 960tku , len ma ide poraziť s prekladom , je tam možnosť "Kúp Teraz" a tiež bez registrácie , zaregistrovaný som (aktivačný kod pride do 14 dní) , len mám problém dohladať číslo účtu kam mu uhradím čiastku , napísla som mu mail po poľsky + nejaké dodatočné informácie o prístroji , tak som szvedavý na odpoved , predpokladám že ked odkliknem Kúp teraz tak potom vysvieti číslo účtu ale neviem to isto - máte niekdo skúsenosť ?
ravenman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 25. 1. 2011 12:08

jeste tam musi mit ze odesila do zahranici, jinak ti nepujde prihodit
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ravenman 25. 1. 2011 12:16

Ja nejdem prigadzovat , cena je viac než vyhovujúca , idem kúpiť teraz , nemá tam nič o zahraničí , no na mail som mu oznámil odkiaľ som , budem dúfať že sa dohodneme a že to pošle , len ide mi o to akým spôsobom mu treba doručiť peniaze , ak som dobre pochopil allegro tak peniaze primo zasielam na službu allegro a odtial ich zasielam jednotlivym predajcom ..
ravenman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Ram1 25. 1. 2011 13:17

Ty kecy prodávajících by mě dostaly. Jestli smích léčí, tak mi pár let přidali. Samozřejmě, že se vyplatí za rozumné peníze koupit legendu ale to rozhodně nic z těch odkazů není.

Pokud chceš poslouchat muziku a je ti jedno jak to vypadá sežeň si nějakého starého NAD tam se nepopleteš.
Ram1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 25. 1. 2011 13:27

neni problem sem nejakou hodit, ale legendy sou drahy :) http://aukro.cz/grand-integra-onkyo-a-g ... 77087.html
u kazdyho vyrobce se da slapnout vedele i u NAD, je dobry nejdriv poradne vybrat a idealne i poslechnout :)
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ravenman 25. 1. 2011 14:02

krovak_cze píše:http://aukro.cz/amplituner-philips-fa-960-mk-ii-okazaja-i1424517870.html
tenhle?


áno ten , vypda v dobrom stave , sice plechy su odrete a foto vnutra som mu nakazal zaslat , ale i tak pojde na donastavenie a vycistenie a myslim ze za tie peniaze sa oplatí ho vyskusat , ta cena je preto pre mna vhodna lebo ho nemozem osobne vidiet ani vyskusat na svojej zostave ..
ravenman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ram1 25. 1. 2011 15:49

krovak_cze píše:u kazdyho vyrobce se da slapnout vedele i u NAD, je dobry nejdriv poradne vybrat a idealne i poslechnout :)


Pouč mne prosím jaký typ zesilovače od NAD by byl podle tebe šlápnutím vedle a proč.
Ram1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 25. 1. 2011 16:47

dobra otazka, typ si nepomatuju, ale nehral moc dobre, proste se vyhnout nizsim modelum :) ale to plati na vsechny vyrobce, NAD se mi moc nelibi, tak se o ne zase tak nezajimam, kazda firma ma nejaky horsi a lepsi modely, musis dotaz smerovat na nekoho kdo se o NAD zajima vic :)
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ravenman 25. 1. 2011 16:53

Citujem priamo českého "guru" v elektronike a oficiálneho servismena spoločnosti NAD pre českú republiku

NAD C370 je skvělý zesilovač, pokud je ovšem v odpovídajícím stavu.
Poslední kusy C370 byly vyrobeny v roce 2000 a to je na dané osazení
elektrolyty příliš dlouhá doba, tyto zesilovače nutně potřebují
výměnu původních nepříliš dlouhoživotnostních elytů za Nippon
ChemiCon, což dělám velice rád, protože potom se zesilovač odmění
fantastickým zvukem-mimo jiné víte, že v signálové cestě C370
není ani jediný operační zesilovač? Vše je v diskrétní podobě
a to samo o sobě už je předpoklad naprosto neutrálního zvuku s
bohatou rezervou výkonu. A jestli Vám mohu doporučit, typu C350 se
raději vyhněte. Není to příliš podařený stroj.


...taktiež som čítal že vo všeobecnosti desať-ročný NAD potrebuje donastavenie a recap ,ešte plus k tomu sú špecificky hnusné i ked ide o zvuk a nie vzhľad
ravenman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ram1 25. 1. 2011 18:22

krovak_cze píše:dobra otazka, typ si nepomatuju, ale nehral moc dobre, proste se vyhnout nizsim modelum :) ale to plati na vsechny vyrobce, NAD se mi moc nelibi, tak se o ne zase tak nezajimam, kazda firma ma nejaky horsi a lepsi modely, musis dotaz smerovat na nekoho kdo se o NAD zajima vic :)

Děkuji za pochvalu otázky a další obecné kecy. ;-)
Ram1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 25. 1. 2011 18:31

obecne ale pravdive :) jak se pise v prispevku nad tebou :) kazdej cvali to co ma doma, nebo to co domu planuje, kdo ma NAD vede reci jako ty, ze nema zadnej spatnej zesilovac, atd.
spis posli NAD kerej by se vyplatilo vzit :) dival sem se na zminovanej C370 a uvnitr je pekne udelany, ale ty nekvalitni soucastky, no jestli to maj vsechny NAD, tak se radeji vyhnout vsem z bazaru a novej za 10 let provozu radeji prodat :)
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků