Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod The Wolverine 31. 1. 2011 22:33

Two mají temnější charakter (spíše příklon ke spodnímu pásmu) a Three světlejší (spíš důraz na středy a výšky).
Pokud je ta mp3ka aspoň trochu kvalitní, tak proč by to nemělo být znát...
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 1. 2. 2011 13:53

Budu to mít primárně k mobilu .. Je lepší vzít některé z jays, nebo sennheiser cx300 za 830,- ? (ještě ten starší model )díky
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dezna 1. 2. 2011 20:55

Jestli máš možnost, ber Head Direct Re2, ted maji na to akci, i s poštovným tě to vyjde na 700kč. http://www.head-direct.com/product_detail.php?p=23
Hrají úžasně, něco si o nich pečti, je toho tady na foru spousta. A určitě se neboj toho obchodu ze zahraničí. Stačí jen Paypal účet a z Číny ti do 14-ti dní dojdou. Někdo už je tu i posílal do Číny na reklamaci a vše bylo OK (byla to ale starší verze, těm se sral kabel, teď je vše OK)
Dezna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 1. 2. 2011 22:54

šel bych do nich, ovšem nemám žádnej paypal učet a podobně .. mám 17 a zatim jsem si nic podobnyho nezakládal .. ;/
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KamilN 2. 2. 2011 00:14

Asi to vidím na ty Sennheisery cx 300 II vyjdou se vším všudy cca 1200,- , tak pište, jestli se to vyplatí, nebo je lepší vzít ajays two za skoro 400 min .. chci hlasity zvuk, coz by mely nabidnout více senny mají více db ..
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 2. 2. 2011 13:45

vzal bych ty A-Jays Two (Three) anebo si založ PAYPAL(založení za minutku) a vem RE2 ;-)
jestli hledáš komfort při nošení..tak ty A-Jaysky nemají kabel určený pro vedení za uchem.. :D
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod KamilN 2. 2. 2011 19:10

Jak je to s tema jaysama .. je velký rozdíl one,two,three ?? s tím, že poslouchám v mobilu mp3 v kvalitě od 192kbps do 320.. vzal bych to ze sluchátka.net one 590 two 790 three 990 .. pokud je to jen málo znatelné je pro me zbytečné dávat 400 na víc .. nebo mají sennheisery cx 300 (starší verzi) za 830 .. požaduji aby sluchátka dobře basovala .. co doporučíte??
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 2. 2. 2011 23:01

Zkus si přečíst první post na týhle stránce, tam máš rozebraný rozdíl two a three. Kdyy se koukneě na první stranu, tak tam uvádím One jako,, Nejlevnější špunty co za něco stojí" zatímco Two a three jako kvalitní, to ti asi taky může naznačit, že One asi budou nejhorší.

Rozdíl mezi nimi je pro mě docela výrazný a 200/400 Kč je podle mě sranda rozdíl.

Osobně beru Two jako lepší než CX300.

A když ti tady nikdo 4 hodiny neodepíše(na otázku která se tu probírala asi pětkrát), tak TY NEMUSÍŠ HNEDKA PSÁT S CAPSLOCKEM, SE SPOUSTOU OTAZNÍKŮ A JEŠTĚ SE CÍTIT URAŽENĚ !!!!!

:) :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kendas 5. 2. 2011 10:51

Dobry rad bych si poridil nejaky uzavreny sluchatka na poslech hudby doma...posloucham hudbu kde jsou dost basy...maximalne bych do nich dal asi tech 800kc ale rad bych byl za sluchatka kolem 500kc:))jaky by jste mi doporucili prosim?:)
kendas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod novak pepa 7. 2. 2011 16:45

Zdravím všechny uživatele tohoto fóra a chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti se sluchátky špunty asi do 1000kč. Nesnáším pecky, příliš izolují a na kole jsem na to málem doplatil. Doufám že to tady někdo neřešil,já jsem nic nenašel.Našel jsem Sennheiser MX660. Má někdo nějaké zkušenosti? Je mi jasné ,že se od nich asi nedočkám stejných basů jak od pecek ale neměly by hrát špatně. Chci je k telefonu (NOKIA N-8) Také jsem se dočetl ,že v této cenové relaci dělá dobré špunty také SONY.Díky za odpověď.
novak pepa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 7. 2. 2011 16:50

No, máš to úplně naopak, ty sháníš pecky, ne špunty.

Jinak za mě YUIN PK3
Naposledy upravil xxxdvorixxx dne 7. 2. 2011 19:31, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 7. 2. 2011 20:03

Nokia N8 má údajne kvalitny zvuk, tak kvalitky ako Yuin PK3 by som sa nebál...
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wose 9. 2. 2011 20:58

Tak este raz sa pytam, kedze na zaciatku ste sa velmi nezhodli. Ktore stuple si mam zobrat, rozmyslam nad a-jays a t-jays, chcem aby tam boli dost basy, kedze pocuvam aj dnb, ale aj stredy nejak vyladene... Taktiez prosim o radu ktory "model" [one, two, three a pri a-jays neviem ci to je novinka, ale aj four], dakujem.

Samozrejme moze to byt aj ina znacka, pokial bude mojim poziadavkam vyhovovat lepsie.
wose
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 9. 2. 2011 21:05

t-jays thre,basu maju bohate,viac nez a-jays two.budes spokojny ;-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wose 9. 2. 2011 21:17

Dakujem teda, hned objednavam, este raz dik ;)
wose
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků