Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dezna 17. 2. 2011 22:09

Musím se přidat, Re2 hraji opravdu parádně a podle mě je supr k nim koupit i Fiio. Nejdřív mi to nepřišel až zas takovej rozdíl, ale pak jsem si jednou Fiio zapomněl nabít a poslouchal rovnou z prehravace a musim rict, ze jsem si pripadal jako ryba bez vody... Proste uz jsem si zvykl na Fiio, které dodá zvuku ten správnej nádech a bez něj už ani ranu:-)

Jde o Fiio e5
Naposledy upravil Dezna dne 18. 2. 2011 06:20, celkově upraveno 1
Dezna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mafie 18. 2. 2011 01:43

Jaké konkrétně FiiO? Já když připojím mezi clipa+ a Phonaky FiiO E7, tak prostě nic nepoznám. V tomhle směru jsem asi nahluchlý.
foobar2000 + WASAPI > FiiO E7 > Grado SR80
Sansa Clip+ > Phonak Audéo PFE 112
Mafie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marko.mar 19. 2. 2011 23:22

Ahoj, jaký sluchátka byste mi doporučili s klipsnama za uši? Cena nejlíp do 800, max. 1000 Kč.

Ve výběru mám tyhlety, ale dám klidně na rady ostatních

http://www.mall.cz/prenosna-sluchatka/s ... er-omx-181
http://www.svetsluchatek.cz/sluchatka/s ... -sport-ii/
http://www.mall.cz/prenosna-sluchatka/s ... 0?v=438230
http://www.svetsluchatek.cz/sluchatka/s ... -ii-black/

budu je používat hlavně k telefonu, poslouchám hlavně rock
marko.mar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 20. 2. 2011 11:11

tak nějak samozřejmě ty dražší :) Jsou to prostě pecky, nic extra.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 20. 2. 2011 11:31

Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skybus 2. 3. 2011 23:26

Dobrý den,
potřeboval bych doporučit nějaká sluchátka s mikrofonem tak za 1000-1500, primárně určená na hraní her. Hlavní kritérium je kvalita mikrofonu a aby byly pohodlné. předem děkuji za rady
skybus
Junior

Odeslat příspěvekod webik12 3. 3. 2011 11:18

Tak bych potřeboval poradit. Přečetl jsem celý topic a jsou zde všechny tři sluchátka o kterých uvažuji (jays a-jays TWO/THREE a SENNHEISER CX300), a co mi z toho vyšlo, tak, že jays a-jays jsou na to lépe než CX300, ale nevím které z těch jays vybrat. Popřípadě ještě creativy EP-830, ale ty jsou asi horší, že?


Poslouchám asi nejvíce RnB, ale žádným žánrem se neomezuji. U písniček mám rád, když slyším basy. To by mohlo být vodítko při výběru. Klidně bych radši sluchátka, která hlají hlasitěji, protože snižovat se dá pokaždé.
Jako zdroj hudby slouží HTC Desire

Děkuji.
webik12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas999 3. 3. 2011 20:28

Tak lepšie slúchatka ako a-Jays Two(hrajúce na basy), alebo Three(na výšky+nepríjemné sykavky) k povodnemu Desire ani nemá význam kupovať....
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webik12 3. 3. 2011 22:09

A můžu vědět proč? Ještě bych to mohl připojit ke starému W810i.

Jinak jsem se rozhodl mezi TWO a THREE ve prostěch verze TWO.
webik12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas999 4. 3. 2011 11:59

Prčetože HTC robí jedny z hajhorších zvukových výstupov spomedzi smartphonov....Desire HD je natom o trošku lepšie.
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomina666 16. 3. 2011 00:01

ahoj,
asi 4roky mam na domaci poslouchani philipsy shp1900... protoze mam ted iPhone, chtel jsem si poridit nove do terenu:-) Koupil jsem Porty Pro, zvuk supr, ale nesedela mi ta konstrukce...jak jsem si zvykl na ty philips!
Tak jsem je prodal a koupil Canyon CNL-HP02B - jsem vysazeny na oranzovou barvu :-D docela mi sedi, i kdyz by ty musle mohli byt vetsi (tak jak u tech philipsu), ale to by mi az tak nevadilo... schvalne jsem je porovnal s tema Kossama co mam nachystane na odeslani a byl jsem zklamany! Na to, ze psali o Canyonu ze ma supr basy...tak proti Portum slabota. A celkove u mne meli ty Porty Pro vetsi koule...:-)

nejsem audiofil a nevyznam se v parametrech, tak bych chtel poradit ktere sluchatka do 1000,-Kc konstrukci jako ty Philipsy a aspon blizicim se zvukem k Porta Pro?
tomina666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xatra 17. 3. 2011 19:08

Dobrý den;
téma jsem si již pročetl, přesto se mi nedostalo odpovědi. Nejsem audiomaniak, potřebuju prostě sluchátka do 1000vky, na venkovní poslech(když někam razím MHD). Měl jsem nějaký levný pecky koss, ale ty se mi pokazily a reklamovat to za 300 nebudu, takže vybírám nová. Jsem vysoký 198 cm a nesnášim když mě sluchátka za chůze "tahají" dolů, potom bych potřeboval nepřebasovaný sluchátka/mám jedny k nk6303 ze které poslochám a je to strašný, kór u písniček od nightwish, kde sice slyšíte hudbu, ale hlas se vytrácí. Pomůžete mi vybrat?
xatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 17. 3. 2011 19:17

Ze špuntů třeba a-JAYS Three za 990 Kč. Kabel mají 115 cm dlouhý, nevím zda to bude stačit.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xatra 17. 3. 2011 20:31

a je u nich nějaká klipsa na oděv aby se mi to nestahovalo při chůzi dolů?
xatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POBO 20. 3. 2011 22:34

Zdarvím, vybírám uzavřená sluchátka v rozmezí 700-100Kč, projel jsem tu mnoho temat,ale nedočetl jsem se úplně uspokojivé odpovědi.

Moje požadavky jsou samozřejmě slušný zvuk a to hlavně pro rockové songy,hlavně SLIPKNOT :D Taky aby tam byl nějakej ten styl a pohodlí.

Zatím jsem vybral Philips SHP 8500
http://www.philips.cz/c/sluchatka/vykon ... 00_00/prd/

Na Pixmanii je mají za 750,což je naprosto parádní cena(u nás nejlevnějc za 1000)

Tak když mi poradíte,budu jen rád ;)
POBO
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků