Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod robelles 4. 3. 2011 08:49

Firmware ide absolutne bez problémov. Včera sa hrala z neho hudba cca 3 hodiny do dacu a ktomu sa ešte aj pozerali fotky, bola u nás totiž návšteva. Nesekol sa a ani nereštartoval. A to bol dosť zaťažený a tie fotky sme stále menili. Bál som sa že mi odíde baterka na do. Z mojej strany spokojnosť.
robelles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darien_fawk 4. 3. 2011 13:08

Asi som vyriešil problém s reštartovaním... Zatiaľ drží už 30 minút ok.
Postup: Formátovať USB Flashku na FAT (nie FAT32!) nahrať image.
Vymontovať interný HDD hodiť flashku do USB portu podržať napájacie tlačítko. Počkať kým nainštaluje. Pri prvom štarte všetko ponastavovať, vypnúť namontovať HDD a odvtedy mi to ide. Myslím že podstatné je to FAT a vymontovaný HDD (niekde na forach acryanu som čítal že netreba hdd vymontovavat a flashka ze ma byt vo FAT32 - na blade presne naopak - asi :D )
darien_fawk
Junior

Odeslat příspěvekod robelles 4. 3. 2011 13:26

No vydíš. Ešte jedna vec. Je to beta tak na ňom niečo ešte nejde. Najhoršie je, že nejde kopírovanie. No čakám na final. Inštaláciu som robil aj s HDD a flasku mám formátovanú do fat. Jukebox nemá chybu, pokial šlape. A hudba sa dá púšťať dvoma spôsobmi. Na to prídeš. Takouto zmenou firmware mám pocit, že mám stále novú mašinu a pritom má už 7 mesiacov. :smile:
robelles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darien_fawk 4. 3. 2011 13:32

To s tou novou mašinou je to rovnaké aj u mňa.
Ale reštart sa zas objavuje... :( Po tých 30 minútach som ho vypol na chvíľu následne zapol pustil Medvedíka Yogiho v 720p cez siet a znovu presne po 9 minútach to padlo...
Pripomína mi to hviezdnu bránu... Aj tá sa sama po 38 minútach zavre/vypne.
darien_fawk
Junior

Odeslat příspěvekod tichy-petr 4. 3. 2011 18:49

Zdravím, mám prosbu. Vím, že se to tu řešilo, ale né každému to fungovalo. Mám Evolve Blade I a chtěl bych přejít na verzi s GUI 2.0 od Acryan. Jak mám postupovat ? Chtěl bych poradit od někoho , kdo to má vyzkoušené a funguje mu to a nerestartuje se mu to. Mám ještě starý bootloader. Zatím funguji na verzi 4318.

Díky předem, Petr
tichy-petr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pohosat 4. 3. 2011 23:28

Prozatim bych nedoporučoval nový firmware od AC Ryana s GUI 2.0 pro nestabilitu. Pokud chcete update vašeho bootloadera tak to složitejší .
1, zkuste tady ve foru najit odkaz na firmware EMTEC HM 200 - to umožní přepsat bootloader .
2, ze strany 75 zkuste pouzit firmware SDK4 HDS7L 2043 . Je stabilní a sám jej používam . Výhodou je čestina oproti angličtině u firmware Mede8er.

U fimware SDK4 HDS7L 2043 je třeba 2x flashovat , nelprve bootloader a potom firmware .
pohosat
Junior

Odeslat příspěvekod pohosat 5. 3. 2011 10:51

Oficiální vydání firmware pro SDK4 HDS7L. pracuje i na Evolve Balde II
Verze firmwaru v7.5.2_r2198
ke stažení zde
http://www.iconbit.ru/descr/100094/f/fw ... _r2198.zip

Oprava předchozí verze , opravili Nas a posunuli adresu web interface na adresu http:// adresa playeru:1024
pohosat
Junior

Odeslat příspěvekod darien_fawk 6. 3. 2011 17:44

a padá? počkať čo značí to HDS7L ? nie je to na ACRyan PlayOnHD2 ? a HDS6 je na PlayOnHD respektive blade?
darien_fawk
Junior

Odeslat příspěvekod robelles 6. 3. 2011 18:34

A mne ide zatial ok.:smile:
robelles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod magero 6. 3. 2011 20:02

Cafte mam taky problem, mam BLADEII s HDD, bootloader 202.1026L, uvodna obrazovka Movie Cube, chcel by som updatovat novsi firmaware napr. hds7l_7.5.2_r2198 ale stale mi vypisuje
"The software dismatch with the firmware" neviem co s tym, iba niektore firmare mi nahra. A mam pocit ze tie SDK4 mi nechce zobrat.

Poradte co s tym, diky.
magero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pohosat 6. 3. 2011 23:36

to magero:
1, zkuste změnit bootloader na iconbit u teto stranky
http://www.iconbit.ru/products/players/100094/

2, zkuste přehrát firmware .

Pokud by nešel prěhrát tento fimware potom se bohužel budete muset spokojit z touto verzi firmware
http://www.iconbit.ru/products/players/100093/

-- 7. 3. 2011 00:46 --

to darien fawk :
jen pro zrovnaní Iconbit HDS6L bude Evolve Blade .
Iconbit HDS6L bude rozřířena verze Evolve Blade II o esata a scart konektor.
ACRyan PlayOnHD2 je přepracovaná verze s podporou USB 3.0 a podporou 1GByte ethernetu.
Ma taky jiný procesor Realtek 1185DD
blíže
http://www.hifishop.cz/multimedialni-ce ... cr-pv73700

recenze
http://www.anandtech.com/show/4171/acry ... n-the-wild
pohosat
Junior

Odeslat příspěvekod darien_fawk 7. 3. 2011 17:05

No ten gigabit by sa zišiel :)
A ďakujem o upresnenie.
darien_fawk
Junior

Odeslat příspěvekod indiana_jones 7. 3. 2011 17:52

Gigabit eth je fajn, bude jistě rychlejší než původní 100Mb, ale zase tak horké to nebude. Podobně jako u levnějších NAS serverů se rychlost pohybuje kolem 6/18MB - zápis/čtení. Jak jsem psal výše, domácí diskové stanice typu Qnap nebo Synology se pohybují rychlosti kolem 50 - 100MB/s, to už je pro přenos dat velmi zajímavé. Sám uvažuji o Synology DS-411j, čtyř diskové stanici v RAID 5. Se 2TB disky bych dostal 6TB prostoru s paritou, tedy s ochranou proti výpadku jednoho disku a nejen to, disková stanice umí File Browser, File Station, FTP server, Web Station, Surveillance Station, Photo Station, Download Station, Audio Station, Mediální server DLNA/UPnP, Server iTunes, Print server, aplikace pro iPhone a to v komunikaci v češtině přes internetový browser, ale to už se opakuji z jiného příspěvku...
indiana_jones
Junior

Odeslat příspěvekod aleseks 7. 3. 2011 19:47

tak já mám s fw hds7l_7.5.2_r2198 problém vše funguje perfektně dokud Blade II nevypnu pak už mi znovu nenaskočí a pomůže jen opětovný flash fw
aleseks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirotoro 8. 3. 2011 00:44

Viete niekto ako nastavit podcasty a RSS na nejake "nase". Pouzivam fw_hds7l_7.5.2_r2198.
mirotoro
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků