Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod TheUnheard 21. 3. 2011 15:52

a zabudol si ci mas rad vela basu alebo malo pripapdne vysky ... ale dost casto v tejto hladine tu doporucuju AKG K 77 ...
i5 4790k+GTX960+16GB => uDac2-HP => 1964-T / ADAM F5 / HD 800
iPod touch 3g 64GB => 1964-T
Redmi note 2
TheUnheard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod POBO 21. 3. 2011 16:20

Preferuju spíše výšky. Tyhle nevypadaj špatně a zvukově by měly být tedy ok. A navíc se dají koupit za 800 v česku což je taky výhoda,přece jen z Francie z pixmanie to je s reklamací špatný.

Máš ještě nějaký typy? Přece jen bych chtěl mít výběr tak ze 3 kousků :D Tyhle přece jen vypadají(a taky jsou) dosti plastově.
POBO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xatra 22. 3. 2011 21:55

A nešlo by něco vybrat z repertoáru alfacompu nebo alzy, protože to mám nejblíž? Jo a 115 cm je málo, potřebuju minimálně 120 kabel...
xatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smikee 23. 3. 2011 20:45

Zdravím. Přidám svůj dotaz sem:
Sháním taky nějaký ty sluchadla do 1000 Kč. Mám Iriver-Clix2, předtím jsem měl sluchátka Creative EP-630, která mi moc vyhovovala, ale po 3 letech mi vypověděla službu a já bych rád vyzkoušel něco jiného, lepšího.
Chtěl bych tedy nějaké špunty. Poslouchám hlavně rock, punk, punkrock. Jinak jsem si to tady přečetl a zaujala mě sluchátka SOUNDMAGIC PL21, někdo tu psal, že jsou údajně lepší něž A-JAYS Three(prý dle head-fi.com, avšak já jsem nikde tuto informaci nenalezl). A tak se ptám na váš názor, ne na nějaký z druhé ruky, které špunty do 1000Kč by byly pro mne ty nejvhodnější?
Ještě tu kdosi doporučoval Head Direct RE2 nebo jak, ale já moc posílání přes moře nevěřím a bojím se potíží s reklamacemi, takže bych nejradši něco dostupné v ČR.
Děkuji za odpovědi :-)
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 24. 3. 2011 16:37

PL21 jsou lepší než aJ3 mechanicky, ale ne zvukem. Jsou tak kolem aJ1. Vyšší model od SM jsou PL30 (štelování basů, spousta příslušenství). Kdybys šel chlup přes 1k, tak jsou teď za skvělou cenu beyerdynamic DTX60 nebo t-JAYS One.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 24. 3. 2011 19:54

xatra: A co SoundMagic PL30 ? Nastavitelný bas, vyrovnaný zvuk, solidní příslušenství (i klips), kabel 120 cm, uzpůsobené pro vedení kabelu za ušima. Pokud by to nestačilo, je možno koupit prodlužku - třeba tuhle.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smikee 24. 3. 2011 23:08

pHp: Děkuji za reakci. Aha, takže takhle se to má, no mně to bylo hned nějaké divné. Ty DTX60 jsem našel i do 1k :) tak si zkusím ještě něco o nich přečíst. Jde mi o to, abych za ty peníze dostal co nejlepší kvalitu a pohodlí.
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondřej Petrlík 27. 3. 2011 18:33

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem sluchátek k mému iPodu touch 4. generace. Doposud jsem používal Sennheiser OMX 60 VC Street II. Je nějaká adekvátní náhrada která by se mi vyplatila? Nejsem náročný posluchač, ale potřebuju sluchátka na ven a pokud možno taká která drží dobře na uších. Normální pecky mi neustále vypadávají, proto ty Sennheisery s klipem za ucho.
Ondřej Petrlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Suke001 27. 3. 2011 19:03

Tak první si rozmysli jestli chceš, špunty nebo náhlavní, nebo s klipem za ucho :-)
http://www.flickr.com/photos/95902780@N04/
Canon 60D lover

Studio monitors Alesis m1 active 520 a Adam T5V
Superlux HD660 headphones s velorové náušníky
Suke001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondřej Petrlík 27. 3. 2011 19:08

S klipem za ucho nemusí být pokud budou spolehlivě držet :)
Ondřej Petrlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smikee 30. 3. 2011 19:10

Mohu se jen poradit, co je lepší, ty Beyerdynamic DTX60 nebo Jays T-Jays One? Ty creativy ep630 mi vyhovovaly svou malou velikostí, takže v tomhle ohledu mě lákají Jays, neboť Beyerdynamic vypadají větší. Co myslíte, který zvukový přednes by mi mohl více vyhovovat? :-)
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 31. 3. 2011 16:29

Nevím podle čeho srovnáváš, ale tJ rozhodně menší než DTX60 nejsou.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smikee 31. 3. 2011 18:05

Ne? Aha, na obrázku se zdají. No tak tím pádem tohle kritérium padá. Tak tedy které znich mají pevnější konstrukci? Zkrátka jestli je nějaký argument pro jeden z těchto dvou a nebo jestli je to jedno a mám dát třeba jen na design :-)
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smikee 4. 4. 2011 17:48

Nemáte tedy nějaké zkušenosti s těmito modely? Já nenašel na internetu nic... :(
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 6. 4. 2011 21:09

mne to neda ale kazdemu skusim poradit zohnat si apple pecky , myslim ze sa daju bazarovo za par € zohnat, dokonca ich niektory pouzivatelia iDevice daju aj zadara ak maju daco lepsie. Hraju uplne skvelo!
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků