Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pribula 5. 5. 2011 17:42

Dobry den, mohli by ste mi poaradit ohladom nejakych prenosnych sluchadliel do 30€? Chcel by som nieco na pocuvanie v aute, autobuse, skole. Mali by byt pohodlne a spolahlive. Nechcem velmi rusit okolie. Budem to pocuvat na mobile SE C902.
Rozmyslal som bud na Koss porta pro alebo pathfinder.
Pribula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 5. 5. 2011 17:54

ked chces spolahlive tak sa vyhni kossom :-) a ked nechces rusit okolie tak sa vyhni portam pro ;-)
napr akg k404 mozu byt fajn :-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 5. 5. 2011 18:53

ajays One pane :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 5. 5. 2011 21:09

Zdravím, bohužel se mi podařilo zlikvidovat Sennheisery MX 460 (nevšiml, jsem si, že mi spadly a přejel jsem je kolečkem od židle :( ). Chtěl bych tedy touto cestou poprosit o tip na adekvátní náhradu.

Použití - univerzální - na hudbu (notebook / telefon s mp3, poslouchám různé žánry, ale nejvíce asi Rock), i filmy (opět notebook). Nejedná se mi o zbytečně silné basy, spíše mám raději v rámci možností čistší a vyváženější zvuk (např. s MX 460 jsem byl po zvukové stránce spokojen).

Konstrukce - prosím, nekamenujte mě, ale - pecky. Špunty mi jsou bohužel nepříjemné a velká sluchátka nechci (často poslouchám i večer před spaním a kolikrát i ležím naboku i se sluchátky). Rád bych jednoduchý kabel bez serepetiček okolo (ty různé "systémy" pro zavěšení na krk i s mp3 apod). Symetrický/asymetrický - sice mám raději symetrické, no asymetrický mi nebude nějak výrazněji vadit...

Cena - cca do 500, příp. něco navíc se ještě najde, pokud to bude za to stát...Holt chudý student :) Nemusí to být vyloženě něco super, ale nerad bych šel zvukem pod nynější MX 460...
alfacomputer (jezdím kolem skoro pořád), příp. alespoň Ostrava výhodou. Nerad bych zbytečně platil 150 Kč navíc za poštovné, když budu kupovat něco za pár set, navíc mám velmi dobré zkušenosti s reklamacemi...

zatím přemýšlím o MX 470:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
- dobrá volba? impedance 32ohm (mx 460) vs 16Ohm (mx 470) - jak se to projeví (předpokládám, pouze hlasitostí? )

Nebo vzít úplně něco jiného?

Děkuji :)


EDIT:
pHp: díky za tip, kouknu na ně :)
Naposledy upravil alfah4ns dne 6. 5. 2011 18:02, celkově upraveno 1
.
alfah4ns
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 6. 5. 2011 10:31

V této cenové relaci stále kralují poslední zbytky AKG K 314 P.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod killerGBU 6. 5. 2011 19:56

Ahoj,

hledám nějaká sluchátka na domácí použití (občas film, muziku, když si přítelkyně čte nebo má "své" dny :)) na hlavní produkci mám domácí kino, takže nepožaduji nejvyšší kvalitu, 5.1, ...

Koukal jsem na tyhle (nemám netopíří sluch)
http://headphones.cz/inshop/prenosna/hl ... -k-404.htm
http://headphones.cz/inshop/domaci/uzav ... h-t200.htm
http://headphones.cz/inshop/profesional ... g-k-44.htm

původně jsem měl vybrány tyto:
http://www.kasa.cz/televize-audio-video ... e-k-cerna/
killerGBU
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pribula 9. 5. 2011 17:31

dazo píše:ked chces spolahlive tak sa vyhni kossom :-) a ked nechces rusit okolie tak sa vyhni portam pro ;-)
napr akg k404 mozu byt fajn :-)

Radsej by som chcel nejeke spunty- CX 300-II su dobre? Alebo je nieco lepsie v tej cenovej kategorii? Alebo o 15€ lacnejsie koss KE29?(Je medzi nimi velky rozdiel?)
Najma na metal, rock....
Pribula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unking 14. 5. 2011 20:02

Zdravím,
zvažuji koupi A-Jays Two ke Clipu+. Docela se mi líbí tahle cenová nabídka http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... -repas.htm ale nevím, jak moc se tomu dá věřit. Máte s koupí repase někdo nějaké zkušenosti? Díky.
unking
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MinaCz 14. 5. 2011 20:40

Dobrý den,
rád bych slyšel vaši radu ohledně koupi špuntů.

Před časem se mi podělal kabel od mých sluchátek Sennheiser CX500 tak, že přestalo hrát jedno sluchátko. Ty mi vydrželi asi rok a čtvrt, což mi přijde sakra málo:( (bohužel byli kupované v anglii, tak reklamace nějak moc nepřichází v úvahu).

Od nových sluchátek bych očekával zvuk podobný těm výše uvedeným sennheiserům (měl bych je ke Cowonu D2 a poslouchám rock, pop, punk, metal, grunge, nějakou alternativní, atd.) a co nejvyšší odolnodst kabelu (aby něco vydrželi - jelikož jsem chudý student, tak si nemůžu dovolit co rok kupovat nová sluchátka).

Děkuju moc za reakce a odpovědi:)

PS Asi kdyby to fakt stálo za to, tak bych byl možná ochotnej dát za ty sluchátka i kolem 2000,- :)
MinaCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod novak pepa 15. 5. 2011 08:46

viewtopic.php?f=1712&t=1084881
Mám ja a namůžu si stěžovat. Špunty mi nevyhovují.tyto pecky jsou super.
novak pepa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MinaCz 15. 5. 2011 09:20

Děkuju za tip:), bohužel mi pecky nevyhovují:(
MinaCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 5. 2011 13:51

MinaCz píše:a co nejvyšší odolnodst kabelu (aby něco vydrželi - jelikož jsem chudý student, tak si nemůžu dovolit co rok kupovat nová sluchátka).

Skus tu už toľko omieľane a-jays. Zvuk v ramci ceny veľmi dobry a navyše maju široky, plochy kabel, ktory sa nekruti a navyše dosť vydrži.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 16. 5. 2011 09:43

Plochý kabel ve skutečnosti vydrží velice málo.

U CX 300-500 jsou jedny z nejodolnějších kabelů na trhu.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MinaCz 16. 5. 2011 21:28

Takže zase zbývá dilema mezi těma sennheiserama a nebo zkusit A-jays:(.

Ještě bych se chtěl zaptat (omlouvám se, že možná trochu offtopic), že když mi přestane hrát jedno sluchátko (nejspíš kvůli tomu, že se mi v místě, kde se sluchátka spojují, podělá kabel nebo se to samé stane v místě jacku - ovšem bez jakékoliv povrchové vady..žádný natrhlý kabel v tom místě apod.), tak jestli se to dá vyreklamovat? Protože kdyby to šlo, tak bych se asi vykašlal na tyhle levnější modely a připlatil bych si rovnou třeba na Sennheiser CX 6 s tím, že když nastane takový problém, tak to vyreklamuju a takovým způsobem mi ty sluchátka snad nějakou dobu vydrží. Zatím všechny sluchátka, co jsem kdy měl, tak skončila kvůli takovým problémům. U těch CX 500 jsem se snažil být extrémně opatrnej (namotával jsem je na tu cívku, co u nich byla, schovával do pouzdra, prostě se k nim choval jako v bavlnce) a po roce, sice velmi intenzivního každodenního používání, mi odešla :(...
MinaCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pHp 17. 5. 2011 11:52

Životnost špuntů "velmi intenzivního každodenního používání" cca rok je poměrně slušná.

Upajtlovaný konektor řeší servisy individuálně (někde jsou přísnější, jinde schovívavější). Naštěstí není problém konektor nahradit.

Řešení pro tebe je nejlepší KOSS. Třeba KEB79/KDX300 nejsou nijak strašná sluchátka.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků