Vyber cinch kabelu

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ZayL 25. 6. 2011 14:23

Zdravim, uvazuju o koupi RCA cinch signalovych kabelu. Bylo by to mezi sluchatkacem, na kterej se chystam a PC zvukovkou. Zatim by to bylo zapojeny do zesilovace, momentalne pouzivam nejakej levnej HQ kabel.

Moji favoriti jsou zatim: Oehlbach NF-214, kterej je nejdrazsi a podle nejake recenze na netu by mle byt velmi dobry, ale vsichni vime, jak se clovek dokaze rozepsat...
O BABEXaudio Concord jsem nikde nic necetl, takze je to pro me neznama.
Xsymphony Xstream Pearl ma celkem velkou nadeji, cetl jsem par prispevku na jeho adresu od uzivatelu a hraje pro nej i cena.
Profigold PGA3000 u kteryho vaham mezi 0,75m nebo 1,5m verzi, na tento jsem cetl taky par kladnych komentaru, ale nevim jak by dopadl proti drazsi konkurenci.

Jinak idealni dylka by byla 1 metr.
Chtel bych se zeptat jestli nemate zkusenosti s jmenovanyma kabalema nebo jestli bude vubec rozdil ve zvuku mezi profigoldem a oehlbachem a jestli ma cenu kupovat kabel za dva tisice...
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ujoslav 25. 6. 2011 16:33

Mám Oehlbach NF-214 a so zvukom som veľmi spokojný. Nevýhodou je, že je dosť tuhý.

Vezmi do úvahy ešte kábel Chord CrimsonPlus:
http://www.futureshop.co.uk/audio-cable ... 2_256.html
Kábel roku 2010 podľa What Hifi: http://www.whathifi.com/Review/Chord-Co ... imsonPlus/
Na cesty: Clip+ => UE Triple.Fi
Do práce: iAudio X5L 120GB => UE Triple.Fi
Doma zdroj: Carat-Ruby 2 / ARCAM CD72T
Repro: ARCAM A85 => Monitor Audio RS6
Slúchadlá: Dispre II JFET => Sennheiser HD800
ujoslav
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 25. 6. 2011 18:39

Na Chord se urcite kouknu, zpocatku jsem ho zavrhl kvuli koupi ze zahranici.

V mem pripade bych chtel mit kabel ohnuty o 180 stupnu, tak aby sluchatkovej zesilovac mohl lezet vedle pc bedny a byt soubezne s ni... V tomto pripade si myslim, ze tuhost vadit nebude, popripade se bedna posune dal od steny, temto vecem se vzdy prispusobi... Spis bych se bal, ze ten oblouk bude velkej. Mohl bys me popsat jak ho zapojenej a dlouhej mas ty?
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 26. 6. 2011 19:46

Nikdo teda nema osobni zkusenost s vyse jmenovanyma?
ZayL
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků