Co s sebou berete na cesty či dovolenou?

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Co sebou berete na přehrávání filmů/seriálů, sledování TV na cestu či na dovolenou?
Přenosný DVD přehrávač 0 %  0%  [ 0 ]
Přenosonu TV 0 %  0%  [ 0 ]
Mobil s podporu DivX 5 %  9%  [ 5 ]
Notebook 11 %  20%  [ 11 ]
Netbook 2 %  3%  [ 2 ]
Nejlepšího přítele člověka - knihu 11 %  20%  [ 11 ]
MP3 přehrávač s oblíbenou hudbou 15 %  28%  [ 15 ]
Nic, chci mít pokoj 9 %  16%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 53

Odeslat příspěvekod Jaromír Puk 26. 6. 2011 20:51

A máme tu další anketu a námět na debatu. Doba dovolených se blíží, dlouhé cesty autem jak by smet, takže co berete sebou pro dítka/manžeku/sebe, aby jste bojovali s nudou v autě? Nebo na dlouhé dovolenkové dny? NTB, přenosný DVD přehrávač, nebo vám už stačí mobilní telefon? Nebo raději všechnu elektroniku necháváte doma a saháte po knížce?

Nebo jsou podle vás pomalu všechna přenosná videozařízení zbytečné? Stačí už sebou brát jen Notebook nebo Netbook?
Jaromír Puk
Redaktor

Odeslat příspěvekod Bína 26. 6. 2011 21:20

MP3 přehrávač na cestu je jasná volba, bez ní si cestování už moc představit nedokážu.

Knížku beru samozřejmě taky, ale v digitální podobě na Kindlu.

A nesmím zapomenout ani na nejdokonalejší hračku, Yo-Yo :)

Přenosné DVD přehrávače a podobná zařízení jsou podle mě na ústupu, nahradily je netbooky a tablety.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 26. 6. 2011 21:51

Klikl jsem na "Nic, chci mít pokoj", protoze je to to, co je mi nejblize, ackoli to pravda neni. Nemam doresenou domaci sestavu, tak vrazim penize tam a az budu jednou (mozna) spokojenej, tak si koupim nejakej ten prehravac, ale to je pro me daleka budoucnost. Takze zatim papirova knizka, ale na prehravac penize jednou budou.
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 26. 6. 2011 22:01

Kindle 3.
Pety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 6. 2011 23:33

Přehrávač na ranní vycházky, jinak dávám vale všemu.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akira.uzai 27. 6. 2011 06:50

kniha (ak3) je jasná volba, hudbu přehraje (i když s menším pohodlím), web zobrazí (taktéž) ale vydrží dlouho bez nabíjení a je lehčí a skladnější než nějaké laptopy
あきらうざい
akira.uzai
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod markus48 27. 6. 2011 07:27

tak ja so sebou nosim netbook(11,6") na filmy a net, potom ipod touch na hudbu a hry, knihu na relax no a telefon je samozrejmostou
markus48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 6. 2011 09:19

Ja toho mam s sebou cim dal vic. Nejdrive nic. Pak mobil. Na dalsi dovolene pribyl fotak (drive jsem ho s sebou nebraval). Na te posledni notebook - kvuli Internetu pres wi-fi a take na nej zalohuji fotky z fotaku a mel jsem tam i nejaky ten film a hru. Ted mam smartphone s wi-finou, tak uvazuji, jestli nenechat notebook doma. Ale asi ne :)
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod artam 27. 6. 2011 10:53

V aute sa pocas cesty uzivi mp3 prehravac, kedze metal v radiu nevysielaju a ja s potesenim tyram spolucestujucich. :-D Mam ho s fm vysielacom, co je prakticke a pouziielne aj na chate, kde sa to da pustit nahlas cez tranzistorak. Takze netreba tahat spustu dalsich kramov.

V minulosti som este tahal so sebou notebook na filmy a tv (cez usb dongl), ale zistil som, ze prijemnejsie je sediet na pive v krcme alebo pri ohni, nez cumiet do obrazovky. Takze uz so sebou nic netaham. Nie je treba. :-)
artam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 27. 6. 2011 18:31

to jenom já jezdim nejradši s holou *****í do lesa?
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 27. 6. 2011 19:36

Alkohol.
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 6. 2011 20:42

tak to já jezdím jedině all inclusive, takže alkohol je to poslední co by mě napadlo brát s sebou (směrem tam :D ).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 27. 6. 2011 21:40

ta dovolena je co? :D
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků