Allshare přes LAN

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jito 12. 6. 2011 10:32

Ještě jednou se zeptám-máš v Share Manageru svou TV přidanou do seznamu zařízení?
Sdílet-Nastavit zásady zařízení-Přijmout.Pak je tedy divné,že se tvůj ntb hlásí v TV jako neznámé zařízení.
Já mám ntb také po wifi a není problém.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetyCZ 12. 6. 2011 12:18

Asi se nechapeme.

v PC mam program Samsung PC share manager - zde v seznamu zarizeni tu TV vidim (prijata)

v TV - Allshare manager - vcera jsem mel pocet zarizeni 1/1, dnes mi to ukazuje "Nenalezena žádná zařízení" (to nezname jsem smazl a cekal jsem, zda se mi zobrazi znovu- nezobrazilo)

edit: po par minutach, kdy jsem mel zobrazenou na TV obrazovku Allshare manager mi to skocilo znovu na 1/1 zarizeni a zobrazuje mi to muj ntb.
PetyCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goonies 1. 8. 2011 22:32

zdravím ,jednoduchá otázka, chci si pořídit TV samsung s LAN, umí nebo spíš stíhá TV streamovat mkv ve full HD z pc? děkuji.
goonies
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 2. 8. 2011 06:33

Bez problémů.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yco_ 21. 12. 2011 14:00

Ahoj,

mám doma nový TV Samsung. Včera som ho rozbalil a nastavil. Je pripojený cez Gigový switch ku PC, z ktorého chcem prezerať programy. Stiahol som si program AllShare_2.1.exe pre Windows. Ten sa ešte update -oval na verziu 2.11.

Keď nazdieľam zložku, vidím aj jej podzložky, ale súbory žiadne. Keď nechám pridať súbor do preddefinovaných alebo aj novo vytvorených priečinkov, vidím a dokážem ho prehrať aj v TV.

Otázkou je, ako to urobiť, aby som videl obsah zdieľaných priečinkov a nemusel ich do nich kopírovať? (Vyššie ste popisovali nejaký update databázy pre PC Share. Ale nepamätám si nič podobné pre AllShare, čo neznamená, že to tam nie je. (Teraz nie som doma.))
A ešte jedna otázka. Napriek tomu, že mám gigovú sieť, sa mi z času na čas zasekne zvuk. Nie na dlho, na menej ako sekundu, ale počuť to. Je možné, že nestíha TV? (V PC sa mi to kedysi stávalo.)
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod jito 21. 12. 2011 14:09

Asi jsi použil jiný soft na sdílení.
Měl by jsi použít Samsung PC Share manager:
http://ars.samsung.com/customer/usa/jsp ... 43&PROD_ID
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yco_ 21. 12. 2011 17:02

Ahoj,

prečo potom je na stránke podpory tohto TV AllShare a nie PC Share Manager?

Ok, vyskúšam to, dúfam, že sa "nepobijú".
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod Yco_ 23. 12. 2011 02:08

Hmm, PC Share Manager mi nebeží. Resp. na PC mi beží (viď príloha), ale TV mi ho nedetekuje.

EDIT: Už mi to funguje. FireWall mi blokoval komunikáciu. Ešte musím prísť na to, ako nastaviť v MS Essentials pravidlo pre komunikáciu AllShare, pretože vypnutý FireWall nie je to pravé orechové. (V Nod32 som to vedel. :-| )
Přílohy
AllShare - settings.PNG
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod jito 23. 12. 2011 09:01

Zrovna v MS Essential jsem nepovoloval vůbec nic.Já mám v PC firewall z OS a tam není problém to povolit.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 12. 2011 00:27

Yco_ podívej se do seznamu blokovaných přístupů k PC ... jestli tam objevíš i Tvůj stroj, který blokovat nechceš, dej ho do POVOLENÝCH...

Neznám přesně Tvůj firewall, tudíž radím obecný postup. (a vlákno jsem také jen prolétl očima - sorry :-[ )
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yco_ 24. 12. 2011 14:50

Vďaka za radu. Vo FireWall -e som program povolil. A aj vidím v TV zdieľaný obsah, ale nejde prehrať. Zrejme to nie je povolené obojsmerne.
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod Yco_ 24. 12. 2011 14:50

Vďaka za radu. Vo FireWall -e som program povolil. A aj vidím v TV zdieľaný obsah, ale nejde prehrať. Zrejme to nie je povolené obojsmerne.
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod jito 24. 12. 2011 15:07

Pokud vidíš přímo nasdílené soubory,tak je vše hotovo.
Jaké formáty chceš přehrávat?Vše nejde....
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yco_ 24. 12. 2011 15:24

Ahoj,

ale ide. ;)

Pri vypnutom FireWall -e mi nazdieľané filmy idú. Pri zapnutom s povolenou výnimkou pre PC Share Manager nie.
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 24. 12. 2011 22:31

Zkusil bych restartovat celý řetězec .... pokud jsi to neudělal.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků