Sluchatka pouze a jen na filmy do 10 000kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ZayL 3. 8. 2011 08:52

Zamlouva se ti celkem vysoka trida na filmy.
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 3. 8. 2011 09:44

High end sluchátka na filmy podle mě nejsou zrovna ideální řešení. Jednu dobu jsem to tak provozoval. A docela mi vadilo, že tam jsou slyšet různý pazvuky (to hrozí především pokud nemáš originál filmy, ale stahuješ). Prostě příliš detailní. Naopak vadilo, že tam není dostatek efektu, basy příliš neutrální. A u filmu narozdíl od hudby zdůraznění basů je + . Takže nějaký zkreslený sluchátka, ne úplně nejdetailnější by se hodily. Ono i DT990 mají zdůrazněný basy, takže proč ne. Ale jako na repro to stejně nikdy nebude. Jo a taky takový sluchátka zapojený přímo do DVD přehrávače nebo receiveru mají zvuk trochu mdlý i s filmama. Ale narozdíl od hudby to tolik nevadí.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 3. 8. 2011 12:28

Kocmeister: moc dekuji, tenhle fakt sem si nejak neuvedomil.. to asi taky budu muset vzit v uvahu, protoze ne uplne vzdy mam filmy v dobre kvalite.. teda to se spise tyka serialu, protoze u nich je nekdy spatne je sehnat v dobre kvalite a s lepsima sluchatkama bych mozna nakonec prohloupil. No fakt diky.. tedka to mam jeste tezsi s vyberem hehe :-)
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 3. 8. 2011 20:57

Tak sem si overil, ze u HD 600 nehrozi to ceho se bojim ohledne nizke audio kvality ve filmech, takze do nich pujdu.
Timto bych tento topic uzavrel, protoze lepsi sluchatka sem po par desitekach hodin hledani nenasel :)
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 4. 8. 2011 07:50

Jojo ty jsou v poho, možná na filmy HD650.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saske 4. 8. 2011 09:12

Podle recenze 600 vs 650 mi pripadly lepsi 600 s kabelem z 650tek.
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glassmoon 4. 8. 2011 13:36

hmm... nepotrebujes nahodou sluch k filmom prave pre situaciu ked nechces rusit okolie resp. byt okolim ruseny? to otvorene 600vky na to nebudu moc vhodne. je vela high-end uzavretych u kt. pri filmoch rozdiel oproti 600vkam nebudes poznat.
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Saske 4. 8. 2011 13:50

Jake sluchatka mas presne na mysli?
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 4. 8. 2011 14:14

Vzhledem k tomu, že na film nebudeš koukat 30 minut, kladl bych velký důraz na pohodlí. Navíc mi ani nepřijdou vhodné vysokoimpedanční modely. Takže za mě navrhuji s ohledem na kvalitu, uzavřenost, pohodlí Audio-Technica ATH-A900. http://headphones.cz/inshop/domaci/audi ... h-a900.htm
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 4. 8. 2011 15:57

Ber Audio-Technica ATH-A900 nebo Denon AH-D2000.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glassmoon 4. 8. 2011 16:27

Jersey II. píše:Vzhledem k tomu, že na film nebudeš koukat 30 minut, kladl bych velký důraz na pohodlí. Navíc mi ani nepřijdou vhodné vysokoimpedanční modely. Takže za mě navrhuji s ohledem na kvalitu, uzavřenost, pohodlí Audio-Technica ATH-A900. http://headphones.cz/inshop/domaci/audi ... h-a900.htm

jj presne na taketo nieco som narazal. a-t robia velmi pohodlne sluchatka. aj ked imho k filmom rovnako dobre posluzia ja modely do 5k czk ale tak ked uz si si stanovil limit 10k tak ber high-end a uzivaj... 8-)
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Saske 4. 8. 2011 19:01

Jeje vy me stvete :) kdyz uz sem si vybral neco, tak az pak se nekdo zase ozve ^^

Kazdopadne dekuji za typ na Audio-Technica ATH-A900.

Radeji si pujdu poslechnout ty tri modely a pak se rozhodnu, jinak bych se z toho vecneho diskutovani zblaznil :-))
Takze Audio-Technica ATH-A900, Denon AH-D2000 a Sennheiser HD600 s HD650 kabelem.

Diky vsem za pomoc.

PS: kdyby si nekdo vzpomel na nejaky podobny vhodny model, tak sem s nim.
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků