[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod drtinos 27. 9. 2011 10:17

Myslite, ze budu moci pro dobijeni pouzit tuto nabijecku?
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=92239
Ja jen, kdyz dava 1000mAh, tak aby to ten prehravac neodpalilo, nevim, kolik potrebuje stavy k dobijeni:) Nebo si to ty pristroje (prehravace, mobily atd.) dokazi regulovat, takze tohle netreba resit? Dik
drtinos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 28. 9. 2011 18:29

Ano.
Ano.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zozik 29. 9. 2011 13:07

Tak uz ho mam a funguje to presne tak, jak jsem si to v mem dotazu predstavoval:) Ale ani neni nutne to delat takhle a lze to vyresit pres bookmarks a snad i automatic resume by melo byt schopne si pamatovat pozice ve vice souborech, uvidime. Jinak prehravac super. Pokud nekdo nepotrebuje vydrz v desitkach hodin ci nema obrovske neohrabane prsty, ktere by mu znemoznily prehravac ovladat (je to skutecne mrnous nejmensi), tak nevidim jediny duvod, proc si na audio obsah kupovat cokoli jineho nez clip+ :) Stve me akorat neoddelitelna klipsna, protoze prehravac dost zvetsuje a ja ji nevyuziju, mozna se to pokusim odlomit a zahladit - nezkouseli jste to nekdo? A take jsem neprisel na to, jak zamezit, aby pri zapnuti prehravac nezacal hned hrat a byl pauznuty ci stopnuty, jako pred vypnutim:( Pritom origos fw se takhle chova, coz mi vyhovuje vice... Prolezl jsem co se dalo a nic nepomaha. A naopak kdyz v adresari vyberu nejaky soubor a prostrednim tlacitkem ho dam prehravat, tak mi to skoci na hlavni prehravaci obrazovku a je to stopnute, takze jeste navic musim stisknout play, to orig. fw zacne zvoleny soubor rovnou prehravat.
zozik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dirtybastard 29. 9. 2011 16:11

prehrava m4a (aac)? diky za odpoved
dirtybastard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 9. 2011 18:27

S rockboxom to prehra všetko.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Epic 29. 9. 2011 21:09

Násilné odobratie klipu z Clip+ už skúšalo pár ľudí
http://tinyurl.com/6364b8y
Ja klip používam, ale aj tak mi to nedalo a nedávno som to vyskúšal na druhom clipe. Jednoducho treba použiť silu a keď sa ulomí tak niečím vyhladiť časti ktoré ostanú, nôž, šmirgel.
Pozor len pri vyhladení toho o čo sa opiera clip, na spodku. Hovoria, že tam bude diera, ja som to nevyrovnal úplne, takže žiadna diera nevznikla ^^
(robiť len po rozmyslení, na vlastné riziko a s ohladom na stratu záruky ;-) )
Epic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paranoid android 30. 9. 2011 10:55

Zdravim,

neslyšel někdo z Vás náhodou někdy o padělku clupu Sansa+? Našel sem na CZ netu 8GB verzi za celkem podezřelou cenu 1 042,- (http://www.pixmania.cz/cz/cz/3903023/ar ... fm-sa.html), tak si řikám ještli se vyplatí ušetřit pár stovek, nebo to koupit v prověřenějších obchodech za "normální cenu"...
paranoid android
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanni 30. 9. 2011 12:00

Pixmania je lacná, ale ja osobne by som si od nich nič nekúpil. Pogoogli na nete.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferdoz 30. 9. 2011 12:06

zozik> mne sa klip samooddelil :-). nič som nezabrusoval, tie pozostatky držiaku klipu mi nevadia . . .
ferdoz
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 9. 2011 14:05

paranoid android píše:Zdravim,

neslyšel někdo z Vás náhodou někdy o padělku clupu Sansa+? Našel sem na CZ netu 8GB verzi za celkem podezřelou cenu 1 042,- (http://www.pixmania.cz/cz/cz/3903023/ar ... fm-sa.html), tak si řikám ještli se vyplatí ušetřit pár stovek, nebo to koupit v prověřenějších obchodech za "normální cenu"...

Pixmania je francuzsky obchod, predava po celej Europe. Väčšinou su najlacnejši, niekedy o dosť. Je to original Clip. Nakup je bez problemov, ale s pripadnou reklamaciou by mohol byť problem.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 30. 9. 2011 19:18

Já jsem svůj Clip+ také koupil na Pixmanii. Kupoval jsem dva, takže rozdíl v ceně tam byl i přes to vyšší poštovné, oproti např. osobnímu odběru v ČR...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zozik 3. 10. 2011 06:28

Teda ty obrazky me vydesily:) To vypada, jako by ta kovova pruzinka byla zatavena do zadniho plastu a pri jejim odstranovani musel jit zakonite do hazjlu i ten plast. No zatim to necham byt a pokud zacne zlobit, tak se do nej pustim.
Pri testovani jsem zjistil, ze pri zapnutem rockboxu a pripojeni k PC se prehravac jen nabiji, mass storage nefunguje. Jsem myslel, ze tohle uz maji osefovane...
A jeste se chci zeptat na jednu vec, taky se vam neustale automaticky vytvareji ty adresare MUSIC, PODCASTS atd., i kdyz je smazete? Ja mam svoje vlastni a tyhle se mi, kdyz hledam v prehravaci, akorat pletou. Zkusil jsem jim ve windows dat status skryty a vypada to, ze by to melo pomoci, ale i presto se mi v adresarove strukture v prehravaci zase objevily slozky s nazvy ##MUSIC# a ##Port# :( Ty ale uz nejsou ve windows videt, takze se jich nemuzu zbavit.
zozik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 9. 10. 2011 12:43

Update Clip+ 1.02.16A, vi někdo, co je to zač ?
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kaniobal2 9. 10. 2011 21:43

Neví někdo, jestli to jde nabíjet tímhle: http://www.conrad.cz/nouzova-nabijecka-mobilu.k763044 ?
kaniobal2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drtinos 10. 10. 2011 07:12

2kaniobal2 : Ten nabijeci proud 350mAh mi prijde dost nizky, takze bud to bude dlouho trvat (a asi se to ani nenabije do 100%) nebo to vubec nabijet nezacne. Ale kup to, alespon poreferujes;)

Muj dotaz, lze pro nabijeni clipa pouzit i jiny kabel (obycejny bez feritu) pro propojeni s PC nez ten dodavany s feritovym filtrem (tak se myslim nazyva ten valecek na kabelu)?
drtinos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků