Prodám různé díly na gramofon

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod šeďour 1. 10. 2011 12:38

Obraz203.jpg

Prodám kovový talíř z typu NC 440/450.Je v dobrém stavu, mírně poškrábaný, ale nezdeformovaný, součástí je i gumová krycí podložka.I přez jeho vyšší hmotnost se dá zaslat poštou.Cena 500,-

Obraz210.jpg

Dále nabízím různé díly z gramofonů (trpím nemocí "nic nevyhodím", ale snažím se to překonat).Z dílů by se dal sestavit kompletní gramofon :-)
V levém horním rohu řemínky z různých typů gramců, vpravo subtalíř i s ložiskem, dvě raménka i se základnami, pod motorkem dvě váhy, ta spodní z kuprextitu a pytlíček halířových mincí na dovažování, pružinky pod šasí a různá táhla.Vše za 300,- (nebo dohoda)

Obraz213.jpg

Balíček drobností.Např. šroubky a matičky na upevnění přenosky, dutinky na konektory (zlacené i stříbřené), držáček závažíčka antiskatingu z typu 440/450, kablíky ze vnitřku ramének, těla přenosek VM, monofonní krystalové přenosky s přepínáním MONO/STANDARD, atd...
Vše cena 300,- (nebo dohoda).
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod karkar 3. 10. 2011 03:22

Ahoj, ja bych vzal ten prostredni set s tema ramenkama. Mam sasi HC-58 a mam dojem ze by se mi neco z toho hodilo, k oprave ci vytuneni. Bylo by dobre kdyby ta ramenka byla kompletni. Urcite potrebuju ten "headshell", (moje HC 58 to ma ulomene). Zaplatit muzu paypalem, prevodem nebo na dobirku.. Prosim posli info co a jak.. dik.
Časy jsou zlé, Kamile...
--
Potichu: Atom PC @ Debian->FLAC->Squeezebox Classic->Dispre II v 4->Senn HD 595
Nahlas: Atom PC @ Debian->mp3/FLAC->Squeezebox Classic->M-Audio BX5a
Na ven: Iriver T10FM->Koss Plug
karkar
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 3. 10. 2011 07:43

Zkompletuji raménka a vyfotím je.
:idea:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 3. 10. 2011 16:48

Obraz000.jpg

Raménka se k sobě mačkají, protože to esovitě prohnuté, se vahou závaží (bez přenosky) neustále naklánělo a nechtělo pózovat :D
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod karkar 4. 10. 2011 06:34

Ahoj, dik za obrazky. Dily v druhem setu vezmu, prosim posli SZ jak si predstavujes poslani a pripadne detaily na platbu. Jen upresnim, v tuto chvili nemuzu pouzit paypal ackoliv jsem to prve uvedl. Dik
Časy jsou zlé, Kamile...
--
Potichu: Atom PC @ Debian->FLAC->Squeezebox Classic->Dispre II v 4->Senn HD 595
Nahlas: Atom PC @ Debian->mp3/FLAC->Squeezebox Classic->M-Audio BX5a
Na ven: Iriver T10FM->Koss Plug
karkar
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 5. 10. 2011 19:33

Odstranil jsem druhý obrázek, protože díly na něm, popsané v druhém odstavci jsem již odeslal v balíčku novému majiteli.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod feco64 7. 10. 2011 19:23

ahoj, mám možnosť kúpiť Teslu NC 440-ku no má vpredu poškodené kovové šasi dá sa toto vymeniť ? nemáš niečo také ? ďakujem za info.
Obrázek

Obrázek
feco64
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků